Şehir Efsaneleri.....

Ibanezcustom8-str.jpg

8 telli kaçırıyor mudur acaba 😀. Skalası da uzun olsaydı aletin acaba tremolo ne kadar sert olurdu

1971 ibanez les paul custom piyasası, barcelonadaki messi nin değeri ile eşdeğer.. 4500 euro verilsede satılmaz...

hiç sorma dostum bende bi gitar daha almayı düşünüyorum ama o kadar komik fiyatlar var ki.işin kötüsü burdaki tüccarlar sahibinden.com a da dadanmış.24 saat pusuda adamlar.ne zaman uygun bir ilan verilse anında alıp ertesi gün 200 300 500 allah ne verdiyse üzerine ekleyip satıyorlar.sırf bunların yüzünden çok uygun 2 3 gitar bulmama rağmen alamadım.şimdi 400 e görmüşüm 700 e alırmıyım aynı gitarı almam
Valla gitar var gitar var.ben şansıma USA malı 400 adet üretilmiş bir gitarı 450 tl ye aldım sonrasında hardcase ekleyip 780 e sattım sonrasında da yine bu forum üzerinden 2500 tl nakitle gözümün önünde satıldı.Öyle salaklar vardı ki adam elindeki kore üretimi gitarla benim elimdekini karşılaştırıyordu.Meksika fender üzerine para isteyen sivri zekâlılar bile oldu.Sonrasında sıkışıklıkla buradan yine bir dostuma sattım gitarı.

Sanırım bu paylaşılmamıştı digitech lerin alayo dijitaldir bossların da alayı analog pedaldır zati.Hatta öyleki bossların processor leri de analogdur hiçmi hiç dijital değildir.Boss gerekirse digitech'in pedallarını ıslak odunla eşek sudan gelinceye kadar ağzını burnunu kırar 😀

helezon yay için otomobil firmalarıyla anlaşsalardı daha iyi olurdu bence. bunun skalası 27 inç olanını bulup standart akort yapacaksın, helezon şov.

Sabit köprü ve iyi mandallar kullanın kafanız rahat etsin. Gitarın ağacı da iyiyse ne akord kaçtı derdi, ne ayar kaydı derdi, ne de sustain endişesi. Floydsuz gitarım ağrısız başım.
Not:Ciddiye almayın, espri olarak algılayın. Zira bana konuşması kolay, Tony Iommi fanıyım ne de olsa. 😀

Geri