10000TL civarlarında amfi önerisi

Katana MKII'de dilediğinizde 5 farklı efekt pedalını devreye alabilirsin. Vox'ta bu 3 pedalla kısıtlanıyor. Bununla beraber Katana sana 60'tan farklı pedal seçeneği sunarken Vox daha sınırlı kalacak gibi. Tabi ben katanadaki tüm pedalları efektif kullanıyor muyum? Elbette hayır ama farklı bir şeyler denemek istediğimde elimin altında seçenekler hazır. Bu da bana yeni bir amfi bakmamamı sağlıyor. Bence yapabiliyorsan her 2 amfiyide deneyip karar vermeni tavsiye ederim.

Katana MKII'de dilediğinizde 5 farklı efekt pedalını devreye alabilirsin. Vox'ta bu 3 pedalla kısıtlanıyor. Bununla beraber Katana sana 60'tan farklı pedal seçeneği sunarken Vox daha sınırlı kalacak gibi. Tabi ben katanadaki tüm pedalları efektif kullanıyor muyum? Elbette hayır ama farklı bir şeyler denemek istediğimde elimin altında seçenekler hazır. Bu da bana yeni bir amfi bakmamamı sağlıyor. Bence yapabiliyorsan her 2 amfiyide deneyip karar vermeni tavsiye ederim.
Hocam sürekli gelgitteyim. Bir o bir şu derken karar veremedim bir türlü. Deneme şansımda yok. İnanın 50-50 bölünme var kafamı o da karıştırıyor.Ayrıca ilerimi göremiyorum daha işin başlarında olduğum için. O yüzden ne yaparım nasıl giderim fikrim yok, bu da amfi kararımı zorlaştırıyor açıkçası.

Sıfır olayına takılmamak lazım. Piyasada çok iyi durumda sıfır ayarında ve çok uygun fiyatlı bir sürü ürün var. Ben şahsen bir sürü gitar, processor ve değişik amfiler aldım. Hayatımda sadece bir kez sıfır gitar aldım. Şimdi hep ikinci el alıyorum.

O zaman Katanayı alıyorum. Uzun uğraşlar sonucunda kararı kıldık sanırım.
Ikinci el çok temiz katana 100 var ilanlarda. Sıfır katana 50 ile aynı fiyata. Hem FX giriş çıkışları da var 100 modelinin.
Katana 50 de alacaksan bulunduğun şehirdeki ilanlardan birini 9 bin civarı. Pazalikla belki 8 e de alırsın. Garantisi devam eden ve sorunsuz bir ürün olduktan sonra korkmaya cekinmeye gerek yok

Ikinci el çok temiz katana 100 var ilanlarda. Sıfır katana 50 ile aynı fiyata. Hem FX giriş çıkışları da var 100 modelinin.
Katana 50 de alacaksan bulunduğun şehirdeki ilanlardan birini 9 bin civarı. Pazalikla belki 8 e de alırsın. Garantisi devam eden ve sorunsuz bir ürün olduktan sonra korkmaya cekinmeye gerek yok
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...uzik-aletleri-katana-mk2-100-1115914627/detay Bu ürün mü hocam acaba? Bir de bulunduğum şehirde hiç Katana 50 göremedim.

Katanayi alin arkaniza bakmayin,50mk 2 modelini forumda ilani vardi sanirim.Bu amfi sizin her ihtiyaciniza cevap verebilecek donanimda.Voxda akliniz kalirsa tonelab st uygun fiyata bulup power in girisine baglayin hem boss hem vox amfi sahibi olmus olursunuz.
ekleme : hatta stomplab da olabilir cok uygun fiyati var.

Katanayi alin arkaniza bakmayin,50mk 2 modelini forumda ilani vardi sanirim.Bu amfi sizin her ihtiyaciniza cevap verebilecek donanimda.Voxda akliniz kalirsa tonelab st uygun fiyata bulup power in girisine baglayin hem boss hem vox amfi sahibi olmus olursunuz.
ekleme : hatta stomplab da olabilir cok uygun fiyati var.
100Watt olanını alabilirsem (güvenebilirsem) onu alıp onu alamazsam da 50W'ı alıp geçeceğim hocam. Bu işkenceye artık son vermeliyim inanın 😅.

Geri