Ogün Sanlısoy

ben ve Ogün Fan Club üyeleri (www.ogunsanlisoy.info) çok öncelerden demiştik... Türkiye'de Ogün'ün canlı performansı gibisi yok diye...
kesinlikle Rock'n Coke performansına aldanmayın... evet süper bi performanstı ama kendi konserlerinde x5 diyebilirim... Eğer rock dinleyipte ogün'ün konserine gitmiyorsanız emin olun çok şey kaçırıyorsunuz... Anki Rock Fest'teki en iyi performans seçilmesi bunun en büyük kanıtıdır...Rock'n Coke'un sahnesi rock yapmaya konser vermeye çok elverişli bi sahne değil... seyirciye çok uzak... ben belki tv'den izlediğimden öyle geliyor olabilir ama ses kalitesi de pek hoş değildi tv'de...(kendi özel performanslarıyla[konserleri] karşılaştırıyorum yanlış anlaşılmasın ogün en iyisiydi)

gerçekten gündüz çıkmayı haketmeyen birisi... ama Türk halkı değerini bilmiyor Ogün'ün... o sahneye anketlere göre çıkacak isimler belli oluyormuş... (ben öyle duydum) hepsi sevdiğim isimler ama şu da bi gerçek ki Ogün deki performans ne şebo'da ,ne demir'de ne de bi başkasında var... Ogün abi zamanla hakettiği yere gelecek...

Hala Bi Ogün konserine gitmediyseniz lütfen sizi konserlerine katılmaya davet ediyorum.. verdiğiniz bilet parasının hakkını fazlasıyla iade ediyor... ve çok memnun kalıyorsunuz... lütfen ogün abinin konserlerine gelin görün...

arkadaşım doğrudan böyle bir genelleme yapmak yanlış. türk rock müziğin en ii performansı bence de öyle ogün ama unuttuğumuz bi durum var herkesin yaptığı fiziki olay farklı.şimdi sen tutupda ogünün performansıyla demirin performansını onu da şebnemle kıyaslamak çok yanlış.demir sahnede 2 bazen 3 gitar çalıyo konser sonuna kadar ve çaldığı gitarlar yorucu gitarlar.ogün öyle değilki bilmece,hadi beni güldür ,dön evine de gitar çalıyo geriye kalan kısımda gitarsız haa olsun 5 şarkı sonuçta yük metinde ve diğer genç arkadaşta.ogün çalsa bile doğru dürüst çalmıyo solo atmıyoki dakikalarca.demir tek tabanca.adam 3 saat solo atıyo 3 gitarla bide bascısı var.ogün sadece mikrofonla konsantrasyonunu seyirciye çok rahat verebiliyo ama demir çoğunu gitara harcıyo.bide yapı meselesi demir daha ağır başlı ogüne oranla.müzikten ne anladığına,memnuniyetinin kıstaslarına da bağlı ben demirin şarkılarından çok sololarına,gitarına gidiyorum.

genel itibariyle kesinlikle ogün mükemmel bi performans sergiliyo ama şartları müsait demir yapamaz yani mikrofonu havada sallayamaz,sahneyi turlayamaz,insanlara şarkı söletemez,hareketli olamaz milleti galyana getiremez vs vs vs çünkü adam paso gitar çalıyo ve adıda çıktığı için eksiksiz çalmaya çalışıyo.

yav tabiiki demir ayrı ogün ayrı karşılaştırmak yanlış zonuçta demir bir gitarist bunun yanında vokal de yapıyor ama ogun vokalist yani farklı kulvarlarda onlar

en kötülerdendi desen saygı duyucam düşüncene ama en kötüsü gibi bir iddiada bulunman kesinlikle ortada bir kasıt olduğunu gösterir.tribünlere oynamayalım lütfen.tam tersine dikkat çekmez sadece kaale alınmazsınız.

ogun konserlerde çok başarılı bir performansa sahip şarkılarını çok iyi söylüyor sahnesi de iyi herşey iyi güzel de hani hadi bakalım şimdi kızlar bağırsın şimdi erkekler muhbeettine girmiyor mu konserde orda bitiriyor rock tarihini ya :LOL:

gerek grubuyla gerek donanımlarıyla gerek şarkılarıyla kalbimizde ayrı bir yere sahip yüce bir insandır. 8)

Çoğu insan burda heyyamcılık yapıyor ama ben direkt tarafsız olarak yazmaya çalışıyorum, o gün hayranlığım yoktur, ama rock'n coke u baştan sona izlerseniz belki ogün ün yanına editors ve kasabian ı koyarım kötüler arasında. birde aydilge. Burn sahnesine çıkan sanatçılarda dahil bana göre ogün çok kötü bir performans çizdi. Bence öğlen çıkmasında bunun çok büyük bi etkisi var.

mutsuz bir günüm oldumu bi yerden geldin el verdin hep,teşekkürü unuttuysam affet.. senin boşluğun diyar diyar geniş bir ova;hasret bir yudum suya...

Geri