Ogün Sanlısoy

eskiden neşemiz vardı
gülümserdik her gün
uzaktaydı hüzün

hayallerimiz vardı
uçurtmalar geçer içinden
cumartesi öğlen

boyalarımızla oynardık
rengarenkti her şey
karanlığı boyardık

ve birden büyüdük aniden
ve birden küçüldü hayaller

büyüdük de sanki n'oldu
çocukluğu unuttuk
yalanlara boğulduk
büyüdük de sanki n'oldu umutları kuruttuk
savaşta vurulduk
büyüdük aniden...
büyüdük aniden

koşardık bayırlarda,ağaç evler yapardık
bedavaydı çiçekler,taçlar yapardık
düşsek bile olsun,yeniden kalkardık
acıtmazdı hayat(hayat)

ve birden büyüdük aniden

büyüdük de sanki n'oldu
çocukluğu unuttuk
yalanlara boğulduk
büyüdük de sanki n'oldu umutları kuruttuk
savaşta vurulduk
büyüdük aniden...
büyüdük aniden...

ve birden büyüdük aniden
ve birden uzaklaştı gökyüzü
ve birden gömüldük dertlere..

büyüdükte sanki n'oldu
çocukluğu unuttuk
yalanlara boğulduk
büyüdük de sanki n'oldu
umutları kuruttuk
savaşta vurulduk
büyüdük aniden..
büyüdük aniden..
küçüldü dünyamız...

ben de aksine müziğinin de şarkıya tam olarak oturduğunu düşünüyorum.ilk dinlendiğinde müzik çok da fazla ilgi çekici gelmeyebilir(tabi ki ben ilk dinlediğimde bayılmıştım) fakat dinlemeye devam ettikçe anlaşılacak ka sözlerle o kadar güzel turuyor ki müzik.özellikle nakaratta sözlerde serzeniş başlaynca müziğin de aynı şekilde değişmesi çok iyi olmuş bence.ayrıca büyüdük aniden galasında ogünün ne güzel işler yaptığını bi kez daha anladık bi akadaşımla.konser öncesi çalan şarkılar çok baymıştı ki büyüdük aniden çalmaya başladı şarknın ogün abinin olduğunu bilmememize rağmen şarkı başlar başlamaz çok iyi girdi lan müzik çok tatlıymış dedik birbirimize ve ogün çıktı:)bu arada balans konserinde ogün abi baya yorgun ve hatta istksiz gibiydi bu yüzden çok üzülmüştüm ama sanırım izleyici kitlesindeki tiki tipler yüzündendi tam elektrik alamadı izleyiciden ondandi sanırım.çünkü patlıcan konserinde son derece iyiydi izleyiciler arasındaki rockçıyım la ben havasındaki 14 15 yaş grubu garip arkadaşlara rağmen çok çok iyi bi performans sergiledi biraz geç oldu ama bi kez daha teşekkür ediyorum ogün abiye umarım konserlerin devamı gelir

Hem hemşehrim hem de rockçı olarak çok seviyorum.En sevdiğim 3 rockçı arasında! :D Bütün şarkılarını beğenerek dinliyorum...
Özellikle Koşu Başladı,Pencere ve Saydım.Bu üçü favorim! :D

usta o tam olarak bi trash metal albümü projesi değildi aslında yani eski günlerdeki gibi trash vokaller barındıran bi albüm yapılma projesi vardı ama n2oldu bilmiyorum.bi single daha çıkacak yakın zamanda belki o single vokal olarak trash e kayışın başlangıcı olur ama tam olarak trash metal albümü yapacağını sanmıyorum ogün abinin trash öğeler ve vokaller barındıran hatta trail blazer daki gibi power vokaller de barındıran bi albüm yapar yaparsa da sek trash olmaz sanırım:)

TurkRock'da Ogün Sanlısoy sevenlere selamlar...

İnfo'nun çoğuda burda sanırsam.

Ayrıca en son Antalya, Adana, Eskişehir, Çanakkale ve Konya'da bizi yalnız bırakmayan arkadaşlara teşekkür. :p

oo aytek slmlar. madem girdin yazdın hemen soru sorarım:)bi sonraki single ne aralar çıkacak çok bekletmeyin bizi ya zaten özledik ogün abiyi seni sevdi tüm ogüncü cemaat:) bi de konserler olacak de mi yani okul şenlikleri filan.

Geri