Ogün Sanlısoy

ben eski ogün'ü istiyorum yaaaaaaa
korkma albümü türkiye de yapılmış en güzel elektronik altyapılı albümlerden biriydi
ben sevmesem de bu tarzı ogün çok başarılıydı bu konuda
şimdiki tarz sert ama yakışmamış (ya da bu kadar değişiklik bana biraz fazla geldi)

daha sert olmuş demedim sertlikten kasıt ne onu bilmek gerek bir de.
o da çok sertti ama piyasaya yapılmadığı çok açıktı..
bekleyenler için söyleyeyim :
bir 5 yıl bekleyin düş kırıklığına uğrayın bana öyle oldu;istatistiki bilgi :)

turkologserkan demiş ki:

ya evet ilk albüm gayet iyi ama ikinci albüm de son derece iyi. ilk albümde yapay seslere bol miktarda başvurmuş galiba ilk albümdeki şarkıları yeni kadro ile çalıp tekrar sürecekler piyasaya. bekliyoruz heyecanla...

ogüüün! ne zaman çıkacak yeni albümün yeter artık! bi sesin çıksın,bi haberin gelsin! hasta falan mısın? klip falan da yok...bıraktın mı bu işleri neredesin?? :?:

alcoholik demiş ki:
turkologserkan demiş ki:

ya evet ilk albüm gayet iyi ama ikinci albüm de son derece iyi. ilk albümde yapay seslere bol miktarda başvurmuş galiba ilk albümdeki şarkıları yeni kadro ile çalıp tekrar sürecekler piyasaya. bekliyoruz heyecanla...

Bu piyasaya yeniden surulme haberi aylar oncesinden ortaya cikmisti. Sadece soylentiyle kalmamasi bir cok kisinin beklentisi su anda...

yüxexes programına telefonla bağlanan Ogün Sanlısoydan alınan son haberlere göre ocak ayı gibi 3. albüm , ondan daha önce ise korkma albümü raflarda yerini alacakmış

Geri