Ogün Sanlısoy

ya artık ogün gerçeği kabul edilmeli. ogün pentagramın bi üyesi değil artık,nerdeyse üçüncü albümü çıkacak ama hala kafada pentagram soruları sürüyor.bence artık ogünü pentagramdaki vokaliyle kıyaslamak yerine elde olanı değerlendirip günümüz koşulları ve benzer tarzlardaki diğer sanatçılarla karşılaştırsanız daha ii olur. gerçi ogünün tarzında başka insan dinlemedim,çünkü albümü ogünce olmuş.ogün içinden gelenleri yazmış bestelemiş,seslendirmiş.kendisi de böyle hissettim böle yaptım diyo, neden bu albüm yumuşak diye sorulduğunda...'hayata her zaman sert bakılmıyo, sert olmak için önce yumuşamak lazım' diyo. yani ne diyomuş, sert hissedersem sert yaparım, diyomuş. ayrıca ogün dünkü çocuk değil,13 senedir bu işle uğraşıyo ve bırakında kendi tarzını kendi seçme özgürlüğü olsun. albümünü beğenmezseniz dinlemeyin ama tarzı beğenmediniz diye kaliteli söz müzik ve benzersiz vokalini yabana atmayın..

kasımı dört gözle bekliyorum. yeni albüm süper olcak. ogünün dediğine göre dinleyenleri çok şaşırtacak ve beklenenden farklı şeyler olacakmış yeni albümde. bakalım hayırlısıyla bi çıksın. yorumlarımızı ekleriz buraya. ama hem ogün hem tarkan gözübüyük biraraya gelirse hakkaten yapıcı ve yaratıcı şeylerin çıkacağını düşünüyorum. bekleyelim görelim artık...

Valla türk rock'nın yükselen değeri ogun sanlısoy..

Yönetici Uyarısı:Mesajınız yönetici tarafından düzeltilmiştir. "V" yerine "W" kullanmayınız. Forum kurallarını okuyunuz.

Ogünün yüxexes canlı yayında dediğine göre, yeni albümde insanları şaşırtacak şeyler olacakmış,sound açısından da çok farklı şeyler olacak dedi.bence yine cover olur albümde hatta cover barış mançodan olabilir. ogün barış manço hastasıdır. bekleyelim ya süprizlere açığız...

zamanında zor fakat cok sağlam ve kalıteli olan biraz daha ender insanlara hitap etmekten kaçarak
herkesin yaptığı gibi göz önünde olmak istemeyi secip en kolayından hemen bi cover album yapmak...

bana ne kadar sağlam olsada böle yarıdan dönerek bunları tercih edeni bi türlü kabullenmek gelmio içimden

ya ne kadar sağlam olsada bi kere yarıda bırakan biri ne yapsada...

anlayan anladı tabi gercek anlamda bişeyler biliosa

sevgiler

yelda13 demiş ki:
dün akşam yüxexes de sana dedim canlı performans klibi olarak yayınlandı..yok öyle bişey !! adam süperdi..
metin türkcan da öyle :)

ya sen bi e o parçayı konserde bir de konser atmosferinde dinledigimde halimi düşün bir de........temmuz ayında alanya'ya konsere gelmişti bar sahiplerinin dahi beklediginden fazla bir kalabalık wardı keza bura gelmeden onceki konseri antalya'daydı ve sadece 50 biletli izleyicisi vardı....birazda bizimde çabamızla beklemenyen yaşandı ve THE DOORS ROCK BAR ALANYA full doldu...harika bir geceydi...benim o gece gördügüm o gün kral tv'de saydım diye diyaklayan OGÜN değildi.....

kendilerine resmen yalvardık yanında metin türkcan da varken patlatsınlar bi pentagram die ama olmadı nese bunada şükürr....

türkiye'Nin en iyi erkek vokal'İ OGÜN SANLISOY muhalefet olanlar canlı performans izlemeden konuşmasın

phicoz demiş ki:
türkiye'Nin en iyi erkek vokal'İ OGÜN SANLISOY muhalefet olanlar canlı performans izlemeden konuşmasın
evet aynen katılıyorum. ben ogünü canlı olarak konserde izleyemedim ama yüxexes performansında ortalık yıkılmıştı adeta ve muhteşemdi ki bu bir tv programı ve ogün orda muhteşemse konserlerinde ne derece başarılıdır anlaşılması lazım. ogünü bir kere izlemeden ya da dinlemeden lütfen yorum yapmayın. Vokal denince ortalığı kırıp geçirebilmeli ve ogünde bunu yapabiliyo Allaha şükür... yapamayanlar düşünsün ve yapamayanları destekleyenlerde artık kendilerine gelip doğru yolu bulsunlar ya da doğru yoldakilerin önüne taş atmaktan vazgeçsinler..Ogün almış başını gidiyo zaten sizin yıkıcı eleştirilerinizle yıkılacak olsa 13 sene önce yıkılır kabuğuna çekilirdi ama 13 senedir dimdik ayakta. bundan sonra da böyle olacak. eee şimdi itirazı olan?????

:arrow: phicoz arkadaşım sana her konuda katılıyorum...muhalefet bi Ogün'ün konserine gitsin öyle konuşsun...canlı performansı süper...yeni albümde inşallah purple haze şarkısının cover'ı olur... :)
***OGÜN***

ya arkadaşlar sound check sırasında dinledim (mekan tanıdıktı da) pek bir numarası yoktu konserde coşunca kilitlendim kaldım zaten...birde konser bittikten sonra gece boyunca grup elemanları ile beraber barda kalınca bir ayrı güzel oldu, e mekan turistik tanıyan yok bayağı da rahattılar o geceyi unutamam...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzeltilmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

phicoz demiş ki:
ya arkdaşalr sound check sırasında dinledim (mekan tanıdıktıda) pek bi numarası yoktu konserde coşunca kitlendim kaldım zaten...birde konser bittinten sonra gece boyunca grup elmanları ile beraber barda kalınca bi ayrı güzel oldu e mekan turistik tanıyan yok baa da rahattılar o geceyi unutamam...

abi adı üstünde soundcheck ne bekliyodun ki sana özel konser mi vereceklerdi. zaten bar konserleri sonrası barda kalıp eğlenmeye devam ediyolar yani mekan falan farketmiyo adamlar sıcak kanlı :D

Geri