Ogün Sanlısoy

buzz maşallah saçma bir sürü soru sormuşsun. Ogünü secret missile klibinden beri hatırlıyorsan sorduğun soruları zaten biliyor olman lazım.sağolsun crazymuge sıkılmadan yanıtlamış.

12 mart 1971 doğumlu diye biliyorum ben.ayrıca üç albümünde kucakla ve hiç kimse bilmedi de ikinci soloları ogün çalıo.saten kayıtlarda bijen yoktu yani üç albümünde bijen yok albüm çıktıktan sonra katıldı

wild_child demiş ki:
"OGÜN SANLISOY SINAV’da

Ogün Sanlısoy, Ömer Faruk Sorak’ın yönetmenliğini yaptığı ‘SINAV’ filminde yer alacak yepyeni bir şarkıya imza attı. Filmin konusuna uygun olarak yazılan bu yeni şarkının ismi de filmle aynı adı taşıyor ; ‘SINAV ( Koşu Başladı )’ .

Albüm, 20 ekimde tüm Türkiye ve Avrupa’da gösterime girecek olan filmle beraber SONY/BMG tarafından müzik severlere sunulacak. Çeşitli sanatçıların parçalarından oluşan albümün açılışında yer alan SINAV’a yine Ömer Faruk Sorak yönetmenliğinde bir de video klip çekilecek. "

Ogün Sanlısoy'un menajeri Sedef Erken'den aldım bu bilgiyi.

http://www.pepsipowerclub.com/demo.jsp [www.pepsipowerclub.com]

burada nasıl şarkı indireceğiniz flashla anlatılmış... sadece bi pepsi almanız gerekiyor... ve kodu atmayın tabi ki...kolay gesin... ben indireceğim birazdan...

kısacık kaydını dinlemek isterseniz...aşağıdaki linke tıkladıktan sonra.... ardından "dinle"yi tıklayın...

http://www.powerclub.com.tr/sonucar...%28ko%FEu+ba%FElad%FD%29&image.x=7&image.y=17 [www.powerclub.com.tr]

dipnot:kampanya 31 Aralık 2006'da son bulacaktır...

SINAV(KOŞU BAŞLADI) nasıl da belli oluyor Ogünün elinin değdiği . muhteşem bir şarkı olmuş, dinleyin bakalım olumsuz yorum yazmak için elinizi kullanabilecek misiniz? , ya da bilginizi?:D

SINAV (KOŞU BAŞLADI)

Sayısal kabusa döndü, sözel düşlere dönüştü
Dayanılmaz bu derdi bi buçuk milyon bölüştü
Güneşimden kaçsın bari başka ihsan istemez
Bu kadar genci napmak lazım soralım sisteme

Dünya dev bir hipodrom,ortasında yalnızım ben
İçimde tuhaf bir korku , bu dert başımdan bir gitse

Geleceğim üç saate bağlı,yeni soruları beklerim
Bilmediğim yer çıkarsa yok olur tüm emeklerim
Ana babalar kaldırımda beşimizden kazanır biri
Geri kalan ancak bu şartlarda ya adam olur ya serseri

İçimde tuhaf bir korku , bu dert başımdan bir gitse..... bir bitse

Çalışmazsan kazanamazsın, denesen denesen başaramazsın
Yarış başlar, varışa çok var,, bu biter hedefin yeni sınavlar

Koşu başladı bak startla, tozu dumana kattılar
Daha çok toy bu taylar henüz onyedisine bastılar
Geleceğin heyecanı sardı, yalvardılar göklere
Yüklemek vicdana sığarmı bu yükü bu yüreklere

İçimde tuhaf bir korku , bu dert başımdan bir gitse..... bir bitse

Çalışmazsan kazanamazsın, denesen denesen başaramazsın
Yarış başlar, varışa çok var,, bu biter hedefin yeni sınavlar

ogunkolik demiş ki:
buzz maşallah saçma bir sürü soru sormuşsun. Ogünü secret missile klibinden beri hatırlıyorsan sorduğun soruları zaten biliyor olman lazım.sağolsun crazymuge sıkılmadan yanıtlamış.
hay başlıcam size şimdi sinir ettiniz adamı he hatırlıyorum sizi test ediyorum bakalım dogru cevapları biliyomusunuz diye evet şimdi de soruyorum ogunun ayak numarası kaç hadi bakalım bilen var mı?

buzz demiş ki:
ogunkolik demiş ki:
hay başlıcam size şimdi sinir ettiniz adamı he hatırlıyorum sizi test ediyorum bakalım dogru cevapları biliyomusunuz diye evet şimdi de soruyorum ogunun ayak numarası kaç hadi bakalım bilen var mı?
biz daha fazlasını biliyoruz sen hiç merak etme çoluk çocuk muhabbetine de çevirme başlığı. gayet güzel ve Ogünle ilgili olan gündemde bir konu var SINAV (KOŞU BAŞLADI) varsa fikrin yaz. yoksa saçma şeylerle başlığı doldurma.

tekincim aslında burası yeri değil,burayı ogün abinin gelişimi veya onunla ilgili olan paylaşımlar için kullanmalıyız ama şunu söyleyebilirim bu konuda tecrübeli biri olarak;kalan2 seneni sıkı bi şekilde çalışarak geçir ve sabır dile.çünkü sonrası çok eğlenceli yani şu an ben üniversite hayatımda istediğim bölümdeyim her nekadar mühendislik gibi zor bi katagoride okusamda acayip ama acayip zevk alıyorum.

ne mutlu sana engin o zaman ... çalışmanın emeğin karşılığı elbet alınır istenilen oldumu da deme keyfine ... ogun sanlısoy ama iyi yansıtmış sevdim sözleri

Geri