Ogün Sanlısoy

SONY BMG & PASAJ MÜZİK

TurkRock best of album

Şebnem Ferah, Duman, Mor ve Ötesi, Manga, Aylin Aslım, Hayko Cepkin, Çilekeş, Ferudun Düzağaç,Gripin, Badem, Athena,Anima, Redd, Vega, Kurban, Ogün Sanlısoy, Seksendört, Teoman gibi bir çok isimin de şarkıları albümde yer almakta.

1. DUMAN - SENİ KENDİME SAKLADIM
2. MOR VE ÖTESİ - CAMBAZ
3. ŞEBNEM FERAH - CAN KIRIKLARI
4. OGÜN SANLISOY - BİLMECE
5. maNga & GÖKSEL - DURSUN ZAMAN
6. KURBAN - YİNE
7. VEGA - ELİMDE DEÐİL
8. REDD - FALAN FİLAN
9. ANİMA - JOKER
10. ATHENA - ÇATALYÜREK
11. SEKSENDÖRT - AFFET
12. AYLİN ASLIM VE TAYFASI - GÜLYABANİ
13. RASHIT - TEKER TEKER
14. FERİDUN DÜZAÐAÇ - DELİ
15. ÇİLEKEŞ - KENDİMDEN GERİYE
16. GRİPİN - ELALEM
17. HAYKO CEPKİN - YARASI SAKLI
18. BADEM - ALA GOZLERİNI SEVDİGİM DİLBER

cd olayı bu ülkede bitmiştir. insanlar sadece ve sadece zevk amaçlı albüm yapabilirler.Allah ekmek parasını da bu işten çıkartmak isteyenlere yardım etsin ;)

kesinlikle katılıyorum insanlar mp3 le işi götürüyor bu tür albümlere hiç şans tanımıyorum zaten hit şarkılar ve çoktan indirilmişlerdir bile :roll: buarada ogün sanlısoy un sınav şarkısını buara çok dinliyorum klibi pek hoşuma gitmedi ama gayet güzel olmuş...

pardonda cd nin ne hakkında olduğunun Ogün`le ne alakası var peki.biz birşey konuşunca hemen atlıyodunuz Ogün`le ne alaka fln diye..tamam cd çıkmış..içinde Ogün`den bilmece de var..güzel..geri kalanların bu başlıkta konuşulmasına gerek yok pentagramurat :!:

ya ogün sanlısoyun koşu başladı şarkısıının anlamları müthiş ya ne de olsa bütün gençleri içeriyooo konusu....

ogün abiyi ben de çok seviyorum ama inanın ben bu kadar bencil ve saldırgan kitle görmedim ki dinlediğim rockcılar için de en sakin adam ogün abidir siz nası böle olmussunuz çözemedim.ne var ya konuşulsa nolur daha iyi dersiniz ki tüm kitleyi topluyoruz alla alla ya.

eengin demiş ki:
ogün abiyi ben de çok seviyorum ama inanın ben bu kadar bencil ve saldırgan kitle görmedim ki dinlediğim rockcılar için de en sakin adam ogün abidir siz nası böle olmussunuz çözemedim.ne var ya konuşulsa nolur daha iyi dersiniz ki tüm kitleyi topluyoruz alla alla ya.
eengin önceki sayfalarda bizim konuştuklarımıza atlayan sendin bi bak istersen.

Geri