Ogün Sanlısoy

yasin_ibar parcaları youtube den dinledim fakat indirmedim orjinalide burada yok zaten bulamadım. ayrıca ogunsanlisoy.com da üç albümünün sarkilarina baktigimda umudum var i gormemistim. simdi umudum var adli parcadan bahsedilince hangi albumde diye suphe duydum hersey bundan ibaret.

Sspector demiş ki:
yasin_ibar parcaları youtube den dinledim fakat indirmedim orjinalide burada yok zaten bulamadım. ayrıca ogunsanlisoy.com da üç albümünün sarkilarina baktigimda umudum var i gormemistim. simdi umudum var adli parcadan bahsedilince hangi albumde diye suphe duydum hersey bundan ibaret.
ok dediğim gibi evet ''umudum var'' ''ÜÇ'' te .hatta 6. parça.bu arada bulunduğun yerde albümün olmamasına da şaşırdım biraz :roll:

Evet crazymuge ancak ilde bulabilirim gidicem bir ara zamanım olmuyor. Bu tür konulara çok dikkat ederim arşivimdeki herşey orjinaldir. Bu kadar değerli insanların hakları nasıl yenilebilir ¿

valla ben albümü aldım kardeşim kırdı gittim tekrar aldım geçenlerde kayboldu ama sırf bi gün imzalattırabilmek için tekrar alacağım sinir oldum umudum var ı dinleyemiyorum hiddentrack i dinleyemiyorum ya.neden bu kadar şanssızım bilmem ki.

orjinal albüm gibisi varmı kartonet okursun teşekkürlere bakarsın resimlere bakarsın şarkıları okursun onun kokusu o cd yi çıkartma çabaları hepsi ayrıdır ogün ün albümleri ise yıllar sonra çok aranır hazır varken doya doya alın :D

gurultu_27 demiş ki:
orjinal albüm gibisi varmı kartonet okursun teşekkürlere bakarsın resimlere bakarsın şarkıları okursun onun kokusu o cd yi çıkartma çabaları hepsi ayrıdır ogün ün albümleri ise yıllar sonra çok aranır hazır varken doya doya alın :D
evet ya harbi öyle.orjinali başka.bide için rahat olarak dinliyosun.
bende 3 kez o gün albümünü aldım.2 si kırıldı :D

Ben de çizdim cd'yi :oops: Bende de 5 tane orjinal albümü var :) gerçekten de yok o albümü alıp incelemenin keyfi hiç bi yerde... vallahi arkadaş da doğru söylemiş cd'yi çıkarmak için debelenmek çok komik oluyor.. bi de ben o dışındaki jelatini soyarken hep kapağı çizerim :D iyidir orjinal almak, hele bi de imzalattın mı keyfine diyecek yok :)

bence bu parçaya klip bahar döneminde gelmeli.albümü hala ayakta tutmak için.bu arada sınav filmine çekilen klip,yeni bir klip olduğu için sanırım bizi biraz daha bekletecek Ogün...
bundan sonraki ilk klip umudum var,ikincisi ise ne yerdeyim ne gökte olmalı...

selam arkadaşlar...
yeni katıldım bu siteye...
ogün sanlısoyu çok beğeniorm...
şarkıları çok güsel..
ayrıca çok güsel yorumluo... ;)

Geri