Ogün Sanlısoy

evet Ogün'e doyacağız demektir önümüzdeki ay ... yarın ki program ise kaçırılmamalı (TV8'deki) ... TRT'nin yıllardır bize sunduğu bir rock klasiği olan program "Rock Market" TV 8'de.. ben izleyebilecek miyim acaba :( ?

bu arada ogün abi akustik bi albüm yapacak bi ara bunu duydum ve çok sevindim sanırım çok uzun bi süre almaz bu albümün gelmesi çünkü bildiğim kadarıyla ogün abinin elinde akustik soundda şarkılar var şu anda da

crazymuge demiş ki:
dark_and_shadow demiş ki:
bu arada ogün abi akustik bi albüm yapacak bi ara bunu duydum ve çok sevindim sanırım çok uzun bi süre almaz bu albümün gelmesi çünkü bildiğim kadarıyla ogün abinin elinde akustik soundda şarkılar var şu anda da
nerden duydun bunu yaw :? 8O

TRT'de yayınlanan Gökhan Kırdar'ın sunduğu "Dünya'nın Türküsü" programında söylemişti... müge'cim sen nasıl kaçırdın bu ayrıntıyı hayret 8) 8O :eek: ;) ;)

yasin_ibar demiş ki:
crazymuge demiş ki:
dark_and_shadow demiş ki:
nerden duydun bunu yaw :? 8O

TRT'de yayınlanan Gökhan Kırdar'ın sunduğu "Dünya'nın Türküsü" programında söylemişti... müge'cim sen nasıl kaçırdın bu ayrıntıyı hayret 8) 8O :eek: ;) ;)
ya bi ara kapı çaldı gittim 5 dklığına ,o an mı söylediki 8O 8O 8O 8O 8O
neysea sağolun haberim oldu sayenizde :D

Arkadaşlar Albümü kesin olarak yapacağını söylemedi. sadece kafasında akustik şarkılardan oluşan bir albüm yapma projesi olduğunu söyledi. hatta belki bir ara albüm olur dedi. yani şimdi yapacak diye adama yüklenmeye ve ortalığı karıştırmaya gerek yok. Bu sadece bir düşünce ve buna benzer pek çok proje var Ogünün aklında onları ortaya çıkarmaya çalışırsak vay halimize :D

ogunkolik demiş ki:
Arkadaşlar Albümü kesin olarak yapacağını söylemedi. sadece kafasında akustik şarkılardan oluşan bir albüm yapma projesi olduğunu söyledi. hatta belki bir ara albüm olur dedi. yani şimdi yapacak diye adama yüklenmeye ve ortalığı karıştırmaya gerek yok. Bu sadece bir düşünce ve buna benzer pek çok proje var Ogünün aklında onları ortaya çıkarmaya çalışırsak vay halimize :D
ogunkolik böyle diyosa böyledir :D .doğru diyosun ogunkolik 8)

akustik yapanm müzisyenlere hemen pop yapıyo muamelesi görülüyo.bu üzücü şeyin Ogün`ün başına gelmesini istemem.bence 4. albüm akustik olmasın da böyle ne bileyim konser albümü gibi ayriyetten ufak bi single fln olabilir.
son cümlem baya saçma oldu ama öyle işte :D

abi mümkünse ilk albüm gibin olsun nefis çünkü akustik olunca bişey olmuyo önemli olan beste ilk albümde elektronik le akustik iyi kaynaşömış durumdaydı hele ki tetikçi süüüper dinleyin valla bulsam ilk albümü alacam yok yahu

Geri