Çizgi Filmler

Çizgi film izliyormusunuz?

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
İzlediğiniz,beyendiğiniz çizgi filmler hakkında neler düşünüyorsunuz,neleri izliyorsunuz,sizi o çizgi filme çeken şeyler ne?

Ben Sponge Bob Square Pants hastasıyım nickkimden de belli olduğu gibi ;). Kahramanlar ve espiriler çok iyi herkese tavsiye ediyorum ...
Merak edenler için ;
Kanal : Cnbc-e
Gün ve Saat :
Salı - 18.30
Cumartesi - 12.30
Pazar - 12.30

Simpsons her zaman iyidir. South Park bazen bayabilir. Benim kendi favorim Rocko's Modern Lİfe'tır. Bİr ara Nickoledeon'da vardı, sonra başka hiç bir yerde göremedim. Çok manyak esprileri vardı. Şimde onun yerini Sponge Bob aldı, o da çok iyi. Kaçırmamaya çalışıyorum da ÖSS adama keçiler dahil herşeyi kaçırtıyor. Sİnemada derseniz her zaman Aslan Kral ve Ice Age bence.

tom ve jerry ve pokemon vardı sevdiğim...ama favorim şirinlerdi..ne biliiym bu kadar aptal olmalarına rağmen harbiden şirinlerdi...bu ara bakamıyom fazla ders çalışıyorum diye..yakında geri döncem kaldığım yerden...

Herhalde hiç birimiz, pek sıkı takip edemiyordur çizgi filmleri... Ben ilkokul yıllarımı hatırlıyorum, öğlenci olduğum zamanlarda sabahları sadece çizgi film izlerdim, her gün 3-4 saat! Şimdilerde de denk geldikçe Ninja Turtles izliyorum... Çok zevkli bir şey gerçekten çizgi film izlemek! "Çocuk olmak vardı" diyesim geldi...

Das War Wickie (Vikingler, CNBC), Rugrats (CNBC), Snoopy (CNBC)...

Eskiden Uçan Kaz vardı çok severdim 80'lerin sonlarında bunun dışında Ninja Kaplumbağalar ve Heman hastasıydım...

Simpsons,South park,Jetgiller(teknolojik aile..eğleneli oluyo izlemesi:) ) Hmm bir de Rugrats var tabi..Ama buaralar ben de çok izleyemiyorum.Ayrıca Ice Age tartışmasız çok güzel bir olay..

asteriks bir numaradır
rocko s modern life kapışır
sponge bob square pants koparır
transformers çocukken izlerdim geçen kanal d de rasladım eskigünleri hatırlardım
simpsons

bütün çizgifilmler güzeldir yeterki izlemesini bil :p
en birincisi spiderman soora x-man sonra bad dog var rougrets ,ahh real monsters ,south park, simpsons,spongebob ,life with luie... say say bitmez

Ice Age'deydi değil mi şu manyak ufaklık fare? Bütün film boyunca bir kenarda fındığını kurtarıp yemeye çalışıyordu. Muhteşemdi!

Atalay demiş ki:
Sincaptı evet. Fındık...sincap... başka ne olacaktı :)
Ice Age'deydi o ve gerçekten muhteşemdi :D Bir buzdağından kaçarken karşıdan bir tanesinin daha gelip onu sıkıştırması olayı öldürmüştü bizi zaten, ki uzun zamandır hiç bir Holywood filminde de bu kadar gülememiştim.

Geri