Çizgi Filmler

Çizgi film izliyormusunuz?

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
Off! Bütün Tsubasa muhabbetini kaçırmışız ya. :(
Neyse, bir tane kalp hastası çocuk vardı, ona içim parçalanırdı hep. Bir de Tsubasa'ya gıcıktım, adamım Kojiro Hyuga'ydı. :D Tsubasa'nın hocası Mario da tip olarak çizgi filmde ayrı bir komedi unsuru olarak göze çarpmaktaydı. :) Ah ah ne güzeldi çocuk olmak...

ikizler vardı tusubasada ikisi aynı anda kale direklerine tırmadın kaleciyi aşan topu çıkarırlardı hatta tusubasayla kahverengi saçlı arkadaşı aynı anda topaa birlikte vururlardı..

pete & pete deil miydi o? :) :) :) Ben mi yanlış biliyoeum? ? Neyse, bende izlerdim onu...
Bu arada tek futbol bazlı ( su bazlı gibi oldu :p ) çizgi film tsubasa değildi. ( Ayrıca daha ön sayfalarda geniş yazılar var bu konuda isteyen bakabilir)
Diğer bir futbol çizgi filmi, ismini hatırlayamdığım bir şeydi gene; böyle yeşil kafalı aşırı beyaz bir eleman vardı, ilk maçında santradan gol amıştı, albatros vuruşu vardı. Ben bu çizgi film için kalkıyordum işte sabaan 7 sinde... :p
Biliyorum, biliyorum... arızayım :)

yhok mu "seylırmuun" izleyip karakterlerin kız mı erkekmi olduğunu anlayamayan?? o küçücük yaşta biseksüel olan? vea "corci" izleyip ensest le tanışan. ki o çizgi filmde üvey kardeşlerin ikiside kıza hastaydı ve ısıtmak bahanesiyle baya baya yiyolardı. tabe candy ve yakışıklı asi terry.....!!
bu arada daha dün annem hala çizgifilm izleyip gülmekten koltuktan düşüyorum die delirdi. nedir bu annelerin çizgifilm karşıtlığı. aynı bölümü 5000 kez izlediklerinden olabilirmi??

esraa demiş ki:
hbbde bi çizgi film vardı böyle şarkıcı sincaplar falan vardı. üç taneydiler.entari giyerlerdi falan kimse bilmiyo o çizgi filmi bilen var mı?hbb kapandıktan sonra hiç izleyemedim bi daha.hala kahvaltı yaparken en büyük zevkim ağzımdan lokmaları düşüre düşüre çizgi film izlemektir:))
alvin simon teodor adlarıyla üç kardeşti onlar. alvin kırmızı simon yeşil teodor mavi tişört giyerlerdi sanırım. babaları vardı bi tek. kaseti hızlı çekerken çıkan deforme olmuş ses şeklinde şarkı söölerlerdi...

çizgi filmsiz olmaz ki yahu...Spongebob,The simpsons(bir numara), yeni red kid ler iyi gibi sanki, rugratsin çizimi bayıyo öldürüyo. ögh! animasyon derseniz;Toy Story ler... Shrek, Nemo(birazcık) Monsters Inc., Final Fantasy(bayık biraz) aniMatrixler mükemmeldi. Candy filan da dahil olmak üzere nerdeyse tüm mangalar(manga mı anime mi ne deniyosa) çok başarılı. eskiden sosyetik bi çizgi film vardı bianca filan ,neydi o... unuttum. Herkül vardı bi ara deli çizimlerdi. "animaniacs" vardı sonra... x-men, my life as a teenage robot, rocko's modern life. (köpeği süperdi) tom jerry şirinler bilmem ne zaten küçükken ağzım açık izliyodum da artık dandikliği çok gözüme batıyo.bi sonraki karede kullanılacak obje veya figürün diğerlerinden bariz farkı, tekrar edilen çiğ hareketler filan ıyy! başka ne sevedim ben yav?... Aaa! Batman (cine5te) garfield- peanuts
karşılaştırması üzerine dönem ödevi harırlamıştım hatta ben :) P.S= (personal statement olabilir)"ben de çizgi filmci olcam hem (umarım)"

super bi forummus. yeni kesfettim..
saymak istediim tum cizgi filmlerin adi gecmis zaten. hepsini okudum. resmen duygusal bi bag vardi cizgi film kahramanlariyla aramda.. hatta kucuk bi sir... red kit e de asiktim :)
civciv calimero dan bahseden arkadasa da cok tesekkur ederim (uzun zaman once yazmis)...gozlerim doldu okuyunca...
(squidward
ps postscript demek bu arada)

ya Genki aylardır ismini hatırlamak için uğraştığım bi çizgi filmdi
aman allahım genki bizde ailecek seyredilirdi annem yalan rüzgarında ne kadar ağlıyorsa genki de de o kadar ağlardı bi sürü yorum yapılırdı çok güzeldi o kanal 6 veriyodu

tabiki asıl fovorilerim Garfield , Snoopy & Charlie Brown ve Gufi dir ama artık Cnbc-E dışında adam gibi çizgi film yayınlayan kalmadı hepsi pokemon etrafında dönen çizgi filmler oldu çıktı

sonra ben Calimero'yu çok seyretmişimdir Uçan Kaz da öyle ... Heatcliff vardı şimdi yine veriyorlarmı bilmiyorum ..bide tabiki Tsuba-sa bi ara benjamin diye bi versiyonu da vardı karakterleri aynı fakat italya'da geçeni yanlış hatırlamıyosam takımları da Genoa'ydı
sonra Ayı Yogi ile Bobi vardı HBB'de yayınlanan bi Denver vardı yeşil dinazor transformers yüzünden bir ara kartonlardan kesip biçip boyayıp kendimi optimus prime yapma girişimlerim olmuştu. bi batman e kendini fazla kaptırıp kendimi batman yapıp koltuktan atlıyıp uçma girişimleri falan sergilemişim sinemaya gitmemek lazım fazal batman in filminden sonra böyle oluo:)
bide en son hatırladığım robocop un çizgi filmini seyrettikten sonra evdeki kolilerden kesip kartondan silah kask ve zırh yaptığını ve sokaklarda robocop um ben diye gezdiğini hatırlarım...

yenilerden favorilerim ise Sponge Bob ve Southpark onlarda yakalayabilirsem denk gelirsem anca...

sinema da ise toy story'ler, shrek ,alaadin, herkül aslan kral bide monsters inc.

güzel günlerdi be...)

Viva adlı Alman kanalında "Hellsing" diye bir çizgi film vardı, her cuma akşamı millet mekanlara akarken ben eve döner TV'nin başına çöreklenirdim (uzun bir zaman önce sanmayın daha 1-2 yıl oluyor)
Böyle bir film izlememiştim bugüne kadar. Hele son bölümde hayatımın şokunu yaşatmıştı, tüm bölümlerde gözümün önünde bulunan gerçeği final sahnesinde görmeme rağmen kahramanın adıyla ilgiyi gerçeği ise haftalar sonra bir web sitesinde farkedebilmiş ve ikinci şoku yaşamıştım. Alman kanalının kendi versiyonu jenerikleri ise tek kelimeyle harikaydı ve beni diziye bağlayan en önemli etkendi şüphesiz.

Geri