Çizgi Filmler

Çizgi film izliyormusunuz?

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
Bi de sailor moon vardı.Usagi Mamaru falan.15 yaşım akadar izledim walla.Bi de unutulmaz beverly hills vardı.Bunlar benim kızlığımdan mı kaynaklanıyo ne?Ama transformers'ı sabahın köründe kalkar izlerdim.Star'ın ilk programıydı

SailorMoon un hala hastasıyız...

dungeon and dragons'u hatırlayanınız varmı peki bir grup genç korku tünelinden FRP dünyasına ışınlanıyolardı kimi yay kimi kalkan kimi Clup kullanıyodu tek boynuzlu Nightmare binen bir elemanla savaşıyolardı

hatırlayanlar için;

http://www.retrojunk.com/media/126/showall/ siteden açılış videosunu indirebilirsiniz...

birde He-Man in yaratıcılarından BraveStar (Kahraman Şerif) vardı buda nostaljik hani ayı gücü - şahin gözü - kurt hızı birde yanında düldül'ü vardı oda maynaklaşır silah falan alırdı eline amerikalıların kızılderililerden özür için yaptıklarını duymuştum

http://www.retrojunk.com/media/104/

bide alvingiller vardı adı böle diğildi tabide ben öle diyodum onlara

"Duck Tales" i unutmayın arkadaşlar... Türkçesiyle "Varyemez Amca". O da bambaşka bir çizgi filmdi eskilerden... "Dark Wing Duck" vardı tabi, başka bir efsane... Eskilerden en sinir olduğum çizgi film ise "Roadrunner" idi. Bu kadar saçma bir çizgi film daha hatırlamıyorum... :D

_Unforgiven__ demiş ki:
gollum1234 demiş ki:
spawm vardı bi ara filmini cıkmıştı eskiden çizgi romanı vardı çizgi filmini de cekseler çok süper olur thundercats ve transformers ikisinide hastaydım okula bile gitmez dim bu filmler yüzünden hiçirşey beni tv nin başından alamazdı

abi ben o resime hastayım be unforgiven yani format atmdan önce çizgi romandan 200 küsür resim vardı hepsi gitti ama ben yeniden bulucam ve de bu sefer hepsini cd ye yazacam

Küçükken; Taş Devri, Jetgiller, Tom ve Jerry, Beverly Hills, Ninja Kaplumbağalar, Temel Reis, Sevimli Hayalet Casper (hakkat da sewimliydi:p), bi de Tusubasa vardı da çizgi filmin adını hatırlayamadım, hani futbol sahası küreydi gittikçe gidiyosun da ufuk çizgisine (kaleye) varamıyosun :D,
bi de maskeli tuksedo vardı "ay savaşçıları" mı ne.. unutmuşuz da bak..
Büyüyünce; Southpark ve Simpsons, Catdog da çok güzel yaw :D

belki fazala hatırlayan olma zsabah erken çıkardı

red dragon diye bir çizgi film vardı hasasıydım ya thundercats'ler bittikten sonra onların terini almıştı benim içiin

çizgi film izlememiş biri, biri deildir.lafa bak :)gerçekten kocaman oldum ama hala spider man ya da hulk gibi çizgi filmleri görsem izlerim.Küçükken izlediklerimi sayamam yani.o kadar çok ki...

Şu Tsubasa muhabbeti beş on kere yapılmış herhalde,yazmadan evvel daha önce neler yazılmış diye bir baksak :roll: fena olmayacak...

Bende yazılmayanları bir hatırlatayım.İlk önce eskiler...

"Hadi biraz biberleyelim çocuklar" bu lafı bilenler vardır herhalde.Bir müzedeki cam kutunun içinde duran bir beyzbol topu,başından geçen hikayeyi anlatıyordu bize.Her izlediğimde uykum gelirdi.Beyzbol topunun ismi neydi unuttum...

"The Archies" türkçe ismi neydi unuttum.Bu da sinir olduğum bir çizgi filmdi.Dört beş genç vardı,acayip bir olay olurdu çözmeye çalışırlardı.Oturdukları odanın duvarında görünmeyen gizli bir kapı vardı,bir olay oldumu o kapı dönerdi açılırdı falan filan... http://www.vegalleries.com/filmationopc/00arch06.jpg

"Sport Billy" Yaaaani Sportmen Bili...Küçücük çantasından araba,maraba herşey çıkardı.Olaylar hep o kötü cadının başından çıkar ama her seferinde kurtululur kaçardı, pislik :p
sport_5.jpg

"Atom Karınca"
atomant.jpg

"Bal Arısı Maya" http://kamoair.at.infoseek.co.jp/marya.jpg
"Richie Rich" Hehheh şu şımarık zengin çocuk...
"80 Günde Devri Alem"diye bir dizi çizgi film vardı,süperdi be...
"The Mole" türkçe olarak "Minik Köstebek"miydi neydi,hatta hayal meyal hatırlarım siyah beyaz bölümleri vardı...ama şüperdi 8)
29a.jpg

Yenilerden ise cnbc-e de "Dilbert" vardı,fena değildi.
1501128.standard.jpg

Bu arada "Fantastik Dörtlü"de güzeldi.
Neyse bu kadar yeter....

DRAKKAR demiş ki:
"Duck Tales" i unutmayın arkadaşlar... Türkçesiyle "Varyemez Amca". O da bambaşka bir çizgi filmdi eskilerden... "

Ufakken Merkez bankasını Varyemez amcanın altın para dolu kasası şeklinde olduğunu gibi bir sanrım vardı .İçinde yüzüyordu lan :D

Dragon Ball serisi de çocuklara göre değildi bence :D . Cinsiyet tahlili apış arasına "pat pat" diye vurularak sorgulanıyordu :LOL: . Azgın kaplumbağa ustayı da unutmamak lazım :D
29ep-01.gif

. Bir bölümde ödülü kahramanlarımız aradığı bir turnuvaya girerler . Songuku nun en yaratıcı rakibi dogdugundan beri yıkanmaya adamdı tek kelimeyle süperdi :D . Bulutu filan vardı . :D :LOL:
Bulma ya sarkan azgın domuz vardı . İç Çamaşırı manyağıydı :D :LOL: Tüm küreleri toplayınca kazanılan Dilek hakkını kilot isteyerek kullandığında kopmuştum .

ep27-07.gif

Geri