Gitarda oynama mı olmuş

Adamın biriyle jackson rr3 japon için anlaştım fakat 1-2 kozmetik sıkıntısı var ama en çok beni rahatsız eden input yeri diger rr3lere baktığım zaman inputları hep uzun uçta bundaysa kısa uçta ve diğer modellerden farklı mavi yivarlak diğer rr3lerde olan sarı yuvarlak benim alacağım gitardaki fotoğraf alacağım ilanın fotoğrafı sizce inputunun yeri değişmişse bile alınır mı
Screenshot_20220814-120213_sahibindencom.jpg

Bu yazıdan anladığım tek şey RR 3 almak istediğiniz. Gerisi bende yok

Normalde Jackson RR3 lerde jack girişi üst kanatta oluyor, bu gitarda neden alt kanatta diye soruyor arkadaş.

Gitara baktığımızda yaşı olan bir gitar ama manyetik ve köprü modifiyesi yapılmış, fretleri de düzgünse iş yapar. Jack girişine takılmayın, erken RR üretimlerinde bu şekilde alt kanatta olabiliyordu diye anımsıyorum.

Eğer deneme şansınız varsa denemeden almayın, zira bu tarz gövdelere sahip gitarlar denemeden alındığında ergonomik olarak hayal kırıklığı yaratabiliyor.

Selamlar, bu gitar benim de dikkatimi çekmişti. Gövdenin RR-3 gövdesi olmadığı sonucuna ulaşmıştım. Zira gitar 1996'ya tarihleniyordu. Jackson kataloğuna göre 1996 yılındaki RR-3'lerde bu şekilde pickguard yok. Öte yandan bu jack girişi ps-37, ps-3 gibi rhoadslarda kullanılan giriş. Büyük ihtimalle gövde ps-37, sap RR-3 şeklinde bir birleştirme söz konusu.

Benzer bir gitarı şu linkten görebilirsiniz.

Bu sizi rahatsız eder mi bilemem ancak beni ettiği için almadım. En net bilgiye ulaşmak için satıcıdan sap cebinin ve sapın gövdeye bağlandığı kısmının fotosunu atmasını isteyin.

Selamlar, bu gitar benim de dikkatimi çekmişti. Gövdenin RR-3 gövdesi olmadığı sonucuna ulaşmıştım. Zira gitar 1996'ya tarihleniyordu. Jackson kataloğuna göre 1996 yılındaki RR-3'lerde bu şekilde pickguard yok. Öte yandan bu jack girişi ps-37, ps-3 gibi rhoadslarda kullanılan giriş. Büyük ihtimalle gövde ps-37, sap RR-3 şeklinde bir birleştirme söz konusu.

Bu sizi rahatsız eder mi bilemem ancak beni ettiği için almadım. En net bilgiye ulaşmak için satıcıdan sap cebinin ve sapın gövdeye bağlandığı kısmının fotosunu atmasını isteyin.

Ben de flame deseninden dolayı performer ps3t ve ps3 modelleri olamaz heralde diye düşündüm, varmış demek ki onlarda da bu flame top özelliği. En net şekilde sap bağlantısındaki damga ayırt edici olacaktır dediğiniz gibi.

Gitarın 96 ya tarihlenmesi durumu da yaygın olan seri numarası yıl eşleştirilmesi problemi kaynaklıdır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi

bağlandığı kısımda model numarası yazıyor mu ki yada nasıl anlayacağım

Geri