2023'de ne almayı hayal ediyorsunuz?

Vallahi ben o GMX'i bulsam Blackstar'ın yüzüne bakmam 🤣Bulursam da alacağım umarım bir tane.
Evladiyelik amfidir. Adamlar Tech 21'in yapmadığı şeyi yapmış, Sansamplı ve midi konrollü amfi çıkarmışlardı. Bende alt modeli olan ultratwin 210 var. Ne amfiler preamfiler geçti elimden, o amfi halen duruyor. Ha ben biraz çatlağım sanırım, o ayrı mesele...
Yok Tolga Hocam haşa ne çatlaklığı, eskiden üretim yapılırken ürünler daha sağlam ve emek yoğun yapılıyordu. İster istemez klasik haline gelmiş bazı şeyleri insan elinden çıkaramıyor, kıyamıyor. O nedenle anlıyorum seni. Daha geçen ay lambalı aldım sattım, yine aldım. Akşama evde amfiyi nereye koyacaz diye yine cümbüş çıkacak 😁

@solitude71 abime selam olsun 👋
Ufak ufak veriyorum heyecanı 🥳
2AC7FDF9-F672-42EE-8DB8-5ED9CAB667D0.jpeg
81CE4CB6-4A8D-430A-B3B1-56E1DCAFA654.jpeg
7961DCFA-BAAA-4BBB-92B7-0471A04955AC.jpeg
1441C929-42E9-4025-AF0C-97AD4EBD2845.jpeg

Bir inceleme yazarım üşenmezsem... ya da yazan varsa altına devam ederiz... çok kısaca gigboard'dan oldukça daha iyi, en azından ekran ve menü kullanımı daha keyifli olmuş, preset'ler de az ama öz. GB'da 270 tane vardı ama 200'ü yalan, bunda 50 var 30'u yalan... ama olanlar gayet iyi. Wireless ortamlara bağlanma, bluetooth ile müzik, backing track vs çalabilme çok iyi olmuş. Looper zaten canavar. Bir de adam gibi istikrarlı bir ses seviyesi için GB'da global In ve Out ayarlarıyla epey oynamam gerekmişti, bu ise kutudan çıktığı haliyle tüm preset'ler dengeli ses seviyesinde. Harici IR denemedim, GB'da onlar da patlıyordu ve Out gain'i eksi 7-8db veya daha fazla filan yapmak gerekiyordu, bunda düzelmiştir umarım. Sorun değil de işte lüzumsuz bir ayar...

Ben eski presetlerimin yedeğini almıştım. Epey choptones ve daha başka, çoğunu aktardım Core a. Gayet iyi çalışıyor. Benim için tek eksiği drum machine - ki daha önceki modellerde de yoktu, ve Çoğu üst model procesorde de yok malesef. Belki yeni bir firmware uodate ile ekleyebilirler de...kimbilir. Headrush her firmware update ile yeni birkaç efektpedali, amfi falan ekliyor zaten. Önceki Headrush modellerine göre çok artmış efekt ve pedal sayısı.

Bir inceleme yazarım üşenmezsem... ya da yazan varsa altına devam ederiz... çok kısaca gigboard'dan oldukça daha iyi, en azından ekran ve menü kullanımı daha keyifli olmuş, preset'ler de az ama öz. GB'da 270 tane vardı ama 200'ü yalan, bunda 50 var 30'u yalan... ama olanlar gayet iyi. Wireless ortamlara bağlanma, bluetooth ile müzik, backing track vs çalabilme çok iyi olmuş. Looper zaten canavar. Bir de adam gibi istikrarlı bir ses seviyesi için GB'da global In ve Out ayarlarıyla epey oynamam gerekmişti, bu ise kutudan çıktığı haliyle tüm preset'ler dengeli ses seviyesinde. Harici IR denemedim, GB'da onlar da patlıyordu ve Out gain'i eksi 7-8db veya daha fazla filan yapmak gerekiyordu, bunda düzelmiştir umarım. Sorun değil de işte lüzumsuz bir ayar...

drum machine iyi olurdu ama iPad'imde hacking trick ve durum loop app'leri var... ver sesi Bluetooth ile çalsın... sadece footswitch ile kontrol etmek olmuyor ... yani iş görülür...

Geri