Neverland(dreamtone)

promised land çok güzel altyapı ya sahip oldugunu düşüdügüm bi şarkı ayrıca akılda kalıcı oluşuyla da benim için bu sıralar dinledigim en güsel şarkıların başında yer almakta

başarılar dreamtone umarım wacken de temsil edersiniz ...:D

Dreamtone ile ilgili son gelişmeler;

NEVERLAND KAYITLARI TAMAMLANDI

Iris Mavraki & Dreamtone's Neverland kayıtlarının Iris, Dreamtone ve orkestrayı kapsayan ana kayıt süreci tamamlandı. Dreamtone ve Iris'in kayıtları İstanbul ATM Stüdyoları'nda gerçekleştirilirken, orkestranın kayıtları İstanbul MİAM'da tamamlandı. İki adet ufak fotoğrafı, merakınızı şimdilik yatıştırmak için buraya koyuyoruz ancak örnek kayıtlar için sizden biraz daha sabır diliyoruz. Kayıt örnekleri Mart ayının ikinci yarısından itibaren www.dreamtone.net adresinde ve açılacak Neverland sayfasında olacak.

BAS GİTARİST DEÐİŞİKLİÐİ

Dreamtone, basçısı Efe Alpay ile yollarını ayırma kararı almıştır. Efe'ye parlak ve mutlu bir gelecek dileriz.
Dreamtone'un yeni bas gitaristi, Emrecan ve Burak'ın eski dostu Can Dedekargınoğlu oldu. Can, eski bir dost olmasının yanısıra, çok yetenekli bir müzisyen. Can'ın kişisel biyografisini grup sayfalarından görebilirsiniz. Aramıza hoşgeldin Can!

Can Abi?Nasıl ya?Dumur oldum... :?

Çok iyi bir seçim yapmışsınız.Kuzenim diye demiyorum ama :D Can Abi'm gerçekten çok iyi bir müzisyendir,beni bu müziğe başlatan insandır.Dreamtone'a çok şey katacaktır.Seçiminizden ötürü sizi kutluyorum.Başarılar...

yenilikler ve değişikliklerin her zaman dreamtone u ileriye götürmesini diliyorum

sizden çok çok daha iyi şeyler duyacagımıza inanıyorum

kolay gelsin

şu avatarı değiştirirmisin yaa hocam gece uykumuza giricek :) kadroda değişiklik olmaz umarım birdaha hep böyle dim dik ileri devam edersiniz ?? herşey için müzik için yapmış olduğunuz üretim için sağolun..

Tekrar çok teşekkürler :) Bu arada hemen grupla ilgili bir haber daha geçelim;

Dreamtone, "Promised Land" parçası ile ProgPower UK 2007 festival CD'sinde yer alacak. 31 Mart 2007'de gerçekleştirilecek festival ile ilgili daha geniş bilgiyi ProgPower UK Sayfaları'ndan edinebilirsiniz.

Efe'nin ayrilmasina uzuldum ama Can'in gruba dahil olmasina da cok sevindim. AAL dreamteam oldunuz nerdeyse... Can'la birlikte yolunuza son surat devam edeceginize eminim. Basarilar beyler :D

Dreamtone, 4-5-6 Mayıs tarihlerinde İzmir, Ankara ve İstanbul'da, Vera Productions tarafından gerçekleştirilecek olan Blind Guardian konserlerinde açılış grubu olacaktır. Bilet bilgilerini Biletix Sayfaları'ndan http://www.biletix.com/webbiletix/biletix.do , mekan bilgilerini ise web sayfamızın Konserler bölümümüzden edinebilirsiniz. Blind Guardian'da görüşmek üzere! :)

deckard demiş ki:
Dreamtone, 4-5-6 Mayıs tarihlerinde İzmir, Ankara ve İstanbul'da, Vera Productions tarafından gerçekleştirilecek olan Blind Guardian konserlerinde açılış grubu olacaktır. Bilet bilgilerini Biletix Sayfaları'ndan http://www.biletix.com/webbiletix/biletix.do , mekan bilgilerini ise web sayfamızın Konserler bölümümüzden edinebilirsiniz. Blind Guardian'da görüşmek üzere! :)

:D sanırım artık blind guardian ın sözleşmeli grubu olcaksınız :D

kolay gelsin başarılar...

Merhaba;

Evet, Neverland bir albüm çalışması. Kendi albümümüzde konuk sanatçılar olup olmayacağı ise şu an için belli değil.

Bu arada bir konser haberi daha verelim:

Dreamtone, 29 Haziran 2007'de, Refresh Venue'de gerçekleştirilecek olan Dream Theater konserine, İstanbul'dan Comma grubu ile beraber açılış grubu olmuştur. İstanbul'da görüşmek üzere!

Blind Guardian ve Dream Theater'dan önce sizi canlı izleyeceğime çok seviniyorum. Organizatörlerin ellerine sağlık; Dreamtone ve Comma'dan daha iyi bir seçim olamazdı! :)

Geri