Aynı anda hem mühendislik hem konservatuar okumak?

E

Erdem91

slm 11. sınıf öğrencisiyim seneye össye gircem fm bölümündeym ve istanbuldaki bi üniversitede mühendislik okumak istiyorum ayrıca konservatuarada girmek istiyorum fakat duyduğum bi bilgiye göre sadece bazı üniversitelerde hem üniversite hemde konservatuarı birlikte okuyabiliyomuşz bu üniversiteler hakkında bilgisi ola varsa lütfen söyleyeblr mi ?
 
öyle bir seçenek var, ama mühendislik için değil.

açıköğretim + konservatuar.


kesinlikle düşün taşın derim.
 
bir üniversitede lisans programı okurken aynı zamanda yarı zamanlı konservatuar eğitimi alınabiliyor diye biliyorum yanlışsa düzeltilsin.
 
P

purpleblood1

arkadaşlar lise yarı zamanlı konservatuara giriş hakkında bilginz varsa geniş bi açıklama alabilrmiyim.sınavda neler uygulanıyor ne ölçülüyor ne bazda ne derecede oluyor.ben şu an 10. sınıf sonuym.bas gitar çalıyorum faka tkonservatuarda üflemeli yalı ve vurmalı çalgılar bölümleri mevcut.sınavda uygulanacak yöntem nedir vs.bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın....
 
Merhaba,
En yakın arkadasım konservatuar piyano bölümü ile tıp fakültesini bir arad götürdü. Sınavlar oldukça girip seviyesini yükseltti. O şekilde yapabilirsin.
 
Hiç dikkat etmeden yeni mesajlar kısmında görünce yazdık bir anda. En azından Konu sahibine bildirim gitmiş olsun da nasıl bir yol izlediğini bizimle paylaşsın :D
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler