Çok ucuz cort bas gitar

Arkadaşlar internette gezinirken N11'de Cort markasının Action PJ basgitarını gördüm. Fiyatı olduğundan çok ucuz 1064 TL yazılmış. Sizce bu dolandırıcılık mı yoksa gerçek mi? Linki aşağıya bırakıyorum. Alsam başıma bir iş gelir mi ?

Arkadaşlar internette gezinirken N11'de Cort markasının Action PJ basgitarını gördüm. Fiyatı olduğundan çok ucuz 1064 TL yazılmış. Sizce bu dolandırıcılık mı yoksa gerçek mi? Linki aşağıya bırakıyorum. Alsam başıma bir iş gelir mi ?

"Bu ürün satışa kapalı" uyarısını görmediniz sanırım?

Alim kardesim, bu fiyat gercek olsa dahi, ve yahut boyle bir durumla bire bir yuz yuze karsilassan dahi boyle durumlari firsat olarak degerlendirip curetkar davranma.

Bir mala yada hizmete nasil degerinden fazla bedel odemek dogru degilse, degerinden abzurd dusuk gordugun seye baliklama atlamakta ahlaki degildir.

Olur insan zor durumda kalir, urunun degerini bilecek donanima sahip degildir, "basima bir sey gelir mi?" diye endiselenmek yerine saticiyla iletisime gecip en azindan ederine yakin bir deger onermek cok daha ahlâki olacaktir.

Fakat sunu da belirtmeliyim, muzik, edebiyat, resim,heykel vb gibi sanatlarin hic birinde "basima bir sey gelir mi?" Diye soran insanlar aradigini bulamaz.

Daha önce benimde n11 alışverişimde başıma gelmişti, gitar görece uygundu satıcı iptal etti işlemi üstüne taksitli aldığım için hesaptaki blokeyle uğraştım bir sürü.

Geri