2024’de ne almayı hayal ediyorsunuz?

Hanım bazen bütün bu aldıklarını çalıyor musun, mesela bu diğernden farklı ne yapıyor filan diyor... başımı yere eğiyorum... :(

Abi hepsi farklı tınlıyor, bak şimdi bu marşal, bu friedman, bu soldano derken benim amfilerin sıfat;

IMG_3633.jpeg

yav sorma... Core ile oynuyorum bu ara sürekli... bazen sorarım hanıma bi dinle bu mu yoksa bu mu diye... 6505+, Peavey XXX ve ENGL PB hepsine aynı bunlar cugu cugu çalıyorsun zaten hepsi aynı geliyor dedi... iyi de müzik dinleyicisidir ha
Demek ki siz de Ola gibi çalmaya başladınız. Adam hangi gitarı hangi amfiyi çalsa hep benzer tonlar 😄
Demek ki ton parmaktaymış. Sizin parmaklar işi çözmüş artık

Bir jackson king v pro fena olmaz ama ibanez super wizardlardan sonra sap kalın mı gelir, alışabilir miyim, emin değilim. Ya da ince neckli orta-üst segment başka bir v kasa olabilir. Nedense artık v kasalara ilgi duymaya başladım. Çok güzel ve estetik görünüyorlar.

2023 için Schecter Nick Johnston Strat yazmışım, bir şekilde de almışım.
Yaklaşık 1 sene filan sonra o gitarı elden çıkardım, şimdi de bir Tele kasaya halleniyorum. Üstünde Fender yazmaması şartıyla tabii:)
Sire T3 veya Fujigen Iliad. Bakalım.
Tekrar Nux Cerberus, gelirse de Nux Trident planım var. Cerberus gibi bir şeyi 8 düğmeliye yükselmeyip dijitale geçtikleri için uyuz olmuştum, ama Trident tonları çok düzgün geliyor. (Edit: Trident kesinlikle sınıfta kalmış; efektler mono ve çok fazla bug var son değerlendirmelere göre. Tipik bir Nux beceriksizliği. Geçelim).
Bütün forum Headrush'a hallenirken benim 2024'te daha basit, vintage tadında şeyler alasım var. Ne olduysa bu yıl Ibanez FRH10 (ince kasa elektroklasik) alınca oldu zaten. Akustik çalmayı çok özlemişim, o kasanın muadili bir de çelik telli bulsam derhal alırım. Ama yok:(

Son düzenleme:
valla ben de sanırım konuyu ev almaya diye çevirecem :) ... burada mutluyz huzurluyuz ama 2024 için yeniden bir Roland TD serisi şöyle kallavi olanlardan bakıyordum... hanım direkt yeni eve geçersek alırsın bu odan iş çıkışı metrobüs içi gibi oldu, yer kalmadı yeter .... demedi ama öyle bir baktı diyeyim size :)

Geri