Hayrına Canavar gibi iki tane IR paylaşıyorum

merhaba, birçok IR denedim çoğu patatesti
bu ikisi başka, ses geniş. Mesa biraz bassli ama ML labs çok iyi geliyor.
Foruma bir hayrımız dokunsun. Güle güle kullanın. Nux verberus ve ML labs IRsi çok iyi oldu.
Buyrun efendim bu linke yükledim güle güle kullanın

Dosyalar

• DUMAN TONU.rar
    87.7 KB · Gösterim: 128
Son düzenleme:
Ücretsiz bir dosya ise doğrudan sayfa linkini atmak daha sağlıklı olacaktır. Korsan dosya paylaşımı yapıyorsanız suç ve yanlış hatırlamıyorsam ban sebebi.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ulaa link patlamış
yeniledim site üzerinden yükledim. Ban sorun değil yeni hesap acarim yeter ki iş gorulsun. Elimden geldiğince yardimci olmaya calisiyorum. Forumda kimler kimler ban yedi sıkıntı yok. Bu dördüncü hesabim.
indirenler 2005 yılındaki gibi ''emeğine sağlık hayırlı forumlar'' yazarsa cok sevinirim

Ownhammerlar cok kafa karistirici. Ayni klasorun icinde mikrofonun acisi 2 derece degistirilmis yok bilmemne yapilmis 12309 tane IR var. Bunlar biraz da duz adam isiymis aksam deneyeyim :D
MixIR gibi plugin'ler ile 8 taneye kadar IR'ı blendleyip kullanma şansınız oluyor ama DAW üzerinden tabi.

Elimde binlerce IR var, hatta birebir match IR'lar var albüm tonları ile, akşam paylaşayım unutmazsam.

Son düzenleme:
MixIR gibi plugin'ler ile 8 taneye kadar IR'ı blendleyip kullanma şansınız oluyor ama DAW üzerinden tabi.

Elimde binlerce IR var, hatta birebir match IR'lar var albüm tonları ile, akşam paylaşayım unutmazsam.
Linktekiler güzel ama zaten bende varmış bunların çoğu . Aralarında en sevdiğim Hesu Demon.
Eminence DV77 ir arıyorum. Elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim. Evdeki analog sistemimde 2*12 kabinde kullanıyorum. IR'ını bulursam procesorde de deneyebilirim.

Vallahi o binlercenin aralarindan secilmis ve isimlendirilmis IR'lar varsa mukemmel olur, zaten isten gucten arta kalan zamani maksimum sekilde degerlendirmeye calisiyorum. Ton pesinde kosup saatlerce IR deneyecek vakit bulamiyorum. Son videolarim neredeyse pluginlerin icindeki presetlerden :D Simdiden tesekkurler.

Geri