MIKE PORTNOY GERİ DÖNÜYOR!!

Güler misin, ağlar mısın...
Yorumlarını okudum her bir grup üyesinin. Hepsi Mangini'nin ne kadar müthiş bir davulcu olduğunu söyleyip, ardından da Portnoy'un geri dönmesinin çok güzel olduğunu söylemiş...
Zihnim şu şekilde tercüme etti:
"Portnoy, davulcu olarak Mangini'nin yanından bile geçemez. Ama artık kadayıf olduk, Portnoy'un da ciddi bir hayran kitlesi var ve onu geri alırsak daha çok para kazanabiliriz diye düşündük."
Hiç kimsenin istemediği, ama yine de çekilen devam filmlerine benziyor.

Haberi görünce ne alaka dedim. :D Bence artık DT miadını fazlasıyla doldurdu. Yine de James Labrie canlı performansları daha iyi olan genç bir vokalle değişse, Jordan Rudess emekli olsa daha güzel oldurdu diye düşünüyorum hep.

Yine de bilmeyen varsa Liquid Tension Experiment performanslarını izlesin, MP’un da hakkını verelim 👍
LTE 3 hariç diğer iki albümün delisiyim. Yeni albümde eski fusion havası yok. O da muhtemelen petrucci abi yüzünden olabilir. Genel olarak eski halinden eser yok. Guitar namm showlardaki en alelade kaydında bile cayır cayır fusion yardırırken şuan sadece daha sert tipik rock metal soloları yazıyor.

Benim gözümde DT Petrucci ve Portnoy'dan oluşuyor. Bu yüzden çok sevindim ama Portnoy zaten kendi gitmek istemişti ve sonra yine kendi geri gelmek istedi. İlginç.
Ayrıca Kevin Moore da geri gelse nasıl olurdu diye merak ediyorum. Rudess özellikle Scenes From a Memory albümünden sonra DT'nin yönünü çok değiştirdi gibi geliyor.

Benim gözümde DT Petrucci ve Portnoy'dan oluşuyor. Bu yüzden çok sevindim ama Portnoy zaten kendi gitmek istemişti ve sonra yine kendi geri gelmek istedi. İlginç.
Ayrıca Kevin Moore da geri gelse nasıl olurdu diye merak ediyorum. Rudess özellikle Scenes From a Memory albümünden sonra DT'nin yönünü çok değiştirdi gibi geliyor.
Rudess yaratıcılıktan uzaklaştı bana göre. Her şarkıya alelade sololar yazıyor. Orkestrasyon çok iyi ama. İş klavye synthseizer partisyonlarına gelince duymak istediğimi duyamıyorum. Yine dream thaterın ilk 3 4 albümlerdeki hallerine bakarsak epey bi uzaklar.
Kevin moore gelmesini çok isterdim ama imkansıza yakın olduğu için derek sherinianın gelmesini daha çok isterdim açıkçası.

Geri