Headrush Prosesör Bilgi Paylaşımı

Hayırlı olsun, bende sipariş verdim ama henüz elime ulaşmadı. Gözümde daha küçük canlandırmıştım, fotoğrafta pedalla birlikte görünce cüssesi şaşırttı. Almayı düşünenler var ise Compel'in headrush videolarının altında %20 indirim kodu var headrush ürünleri için bilginize.
Indirim kodu tüm Headrush ürünleri için mi?
Ben göremedim kod.
Almak isteyen arkadaşlar için faydalı olabilir, link veya ekran görüntüsü eklerseniz

Adam tablet koymuş içine daha ne yapsın… benim gibi aman hiçbir cihazla uğraşmayayım tablet de istemem bilgisayarın da yanına gidemem diyenler için mükemmel alet headrush 😉

Mesela telefondan kontrol imkanı olan bir arayüz daha iyi olabilirdi,(Masadan uzakta çalanlar için)@solitude71 un dediği gibi aslında içine bildiğiniz tablet koymuşlar, “her işinizi burdan görün,pc ile işiniz olmasın “ mantığı ile.

“Prosessör ün masada ne işi var” sorunuz için,yeni dizaynlar,yeni kullanıcı profil hedefleri ile değiştiğini düşünüyorum.

Telefon ile kontrol edebilme imkanı gerçekten güzel olurdu. Tonlama yapmak için yere eğilmek belli süre sonra zorluyor. Masa üstünde kullanımı rahat ama artık wahlatmak için mecbur yerde.😄

Telefon ile kontrol müthiş olurdu ama şu Core ve Prime'ın Bluetooth'u ve Wifi ile bağlantısı olmasına rağmen bildiğim kadarıyla kablosuz kulaklığa monitör çıkışı veremiyor. Kablosuz kulaklığı bağlayıp çalabilseydik efsane oğlu efsane olmaz mıydı?

Biri çıkıp bağlanabiliyor oğlum dese keşke.

Telefon ile kontrol müthiş olurdu ama şu Core ve Prime'ın Bluetooth'u ve Wifi ile bağlantısı olmasına rağmen bildiğim kadarıyla kablosuz kulaklığa monitör çıkışı veremiyor. Kablosuz kulaklığı bağlayıp çalabilseydik efsane oğlu efsane olmaz mıydı?

Biri çıkıp bağlanabiliyor oğlum dese keşke.
Bana göre de büyük eksik, ama hiçbir Bluetoothlu processor veya amfide Bluetoothu çıkış olarak vermiyor, sadece giriş maalesef.
Şu minik processorde olsaydı bari. Herşeyi wireless, footswitch bile Bluetooth ile ama ses çıkışı yok.
Bluetooth modülleri tek yönlü oluyor galiba. Çift yönlü veya çift çipli birşey lazım

Dosyalar

• IMG_20231209_142733.jpg
    IMG_20231209_142733.jpg
    3 MB · Gösterim: 27
Son düzenleme:
Mesela telefondan kontrol imkanı olan bir arayüz daha iyi olabilirdi,(Masadan uzakta çalanlar için)@solitude71 un dediği gibi aslında içine bildiğiniz tablet koymuşlar, “her işinizi burdan görün,pc ile işiniz olmasın “ mantığı ile.

“Prosessör ün masada ne işi var” sorunuz için,yeni dizaynlar,yeni kullanıcı profil hedefleri ile değiştiğini düşünüyorum.
Telefon da olur farketmez. Ayakla kullanmak için bir suru butonu olan ve exp pedalı olan adı üstünde "floor processor" yerde olmalı. Siz de masaüstünde kullandiginiza göre demekki sürekli yere egilmek zor geliyor normal olarak. Bir pc veya android/ios arayüzü olmaması saçma şekilde eksiklik. İsterse tum prosesor dokunmatik ekrandan ibaret olsun, ayar değiştirmek veya ton oluşturmak (ki zibilyon çeşit ayari olan aletten bahsediyoruz) için eziyet çekmeye veya masaustunde tutarak kullanim mantığını öldürmeye ne gerek var? Bence headrush'a bu konuda baskı yapmalı sahipleri.

Telefon da olur farketmez. Ayakla kullanmak için bir suru butonu olan ve exp pedalı olan adı üstünde "floor processor" yerde olmalı. Siz de masaüstünde kullandiginiza göre demekki sürekli yere egilmek zor geliyor normal olarak. Bir pc veya android/ios arayüzü olmaması saçma şekilde eksiklik. İsterse tum prosesor dokunmatik ekrandan ibaret olsun, ayar değiştirmek veya ton oluşturmak (ki zibilyon çeşit ayari olan aletten bahsediyoruz) için eziyet çekmeye veya masaustunde tutarak kullanim mantığını öldürmeye ne gerek var? Bence headrush'a bu konuda baskı yapmalı sahipleri.
Ben biraz teknoloji meraklısı amatör ev kullanıcısıyım,Prime modelinin hedeflediği kitleden değilim aslında 😊

Dediğim gibi Core ile birlikte çıksa kesin Core alırdım,Prime sahneye dönük sağlam kasalı bir ürün,tabi ki masaüstüne çok uygun değil (Masanın ortasında hafif eğim bile yaptı 😊)
IMG_5463.jpeg

düşünen varsa Compel 29 küsur ama teslimat biraz bekletiyor... Zuhal şu an 32 küsur... ucuz cihaz değil ama tereddütte kalıp sonra 3bin fazla ödedim diye ahlanmasın kimse .... açıklama: müşteriyim, Compel ile zerre alakam yok

death magnetic ir tam bir efsane. her amfi için kullanılıyor kesinlikle denemelisiniz. jasongonr de low gain tonlarda çok seviyorum.

Dosyalar

• JasonBognr.wav
    28.2 KB
  • death_magnetic_IR.wav
    926 byte

düşünen varsa Compel 29 küsur ama teslimat biraz bekletiyor... Zuhal şu an 32 küsur... ucuz cihaz değil ama tereddütte kalıp sonra 3bin fazla ödedim diye ahlanmasın kimse .... açıklama: müşteriyim, Compel ile zerre alakam yok
Black Friday indirimini kaçıranlar için yine de iyi fiyat
Sesçibaba'da 26 bin TL görünüyor ama stokta var mı bilmiyorum

Headrush sitesi ve kullanım kılavuzunda spesifikasyon bilgilerinin ne kadar yetersiz olduğu bir tek benim mi dikkatimi çekiyor? Neden AD/DA çevrimi, dijital sinyal işleme, işlemciler sayısı/modeli ... vs'ye ilişkin teknik detaylar yok? Cihazdaki input/outputları, boyutları vs yazmakla yetinmek de neyin nesidir anlamadım. Dijital sinyal prosesöründen bahsediyoruz neticede.
Şöyle bir şeyi gördüm Ampero'da mesela... Bunun Headrush muadili niye yok acaba? Hımm... Ben biliyorum sanırım niye olmadığını...
(Not: linkteki sayfada aşağı inin, en altta çok detaylı kıyaslama tablosu ve spesifikasyon bilgileri var...)

ampero II oldukça iyi cihaza benziyor... ilk yurtdışı seyahatimin wishlist'inde.. buraya gelmedi sanırım... sitesi de güzel, mooer'in iğrenç yarısı çince saçma sapan sitesinden sonra kalite akıyor... biraz apple sayfası çakması gibi olsun yeterli bilgi var en azından

Geri