Dore Müzik Gitar Alışveriş/Kargo Deneyimleri

Merhabalar dostlar, bu aralar Dore'nin sitesini gezdiyseniz gitarlarda indirim ve fiyat düşüşü var. Kore yapımı çok sağlam bir Schecter kestirdim gözüme, ancak şu ana kadar online yaptığım tüm gitar ve gitar ekipmanı alışverişlerimi MyDukkan üzerinden yaptım. Bu sebeple elden almak amacıyla Kızılay'daki Dore mağazasına uğradım. Ürünün ellerinde bulunmadığını, stoklarının sınırlı olduğunu ve sadece online alışveriş üzerinden sattıklarını söylediler.
Velhasıl kelam bu gitarı kaçırmayı cidden istemiyorum, aranızda Dore müzikten gitar ve benzeri pahası yüksek alışveriş yapanlar olduysa deneyimlerini belirtirse çok sevinirim. Paketleme ve kargonun sağlamlığı ekstra önem taşıyor. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Merhabalar dostlar, bu aralar Dore'nin sitesini gezdiyseniz gitarlarda indirim ve fiyat düşüşü var. Kore yapımı çok sağlam bir Schecter kestirdim gözüme, ancak şu ana kadar online yaptığım tüm gitar ve gitar ekipmanı alışverişlerimi MyDukkan üzerinden yaptım. Bu sebeple elden almak amacıyla Kızılay'daki Dore mağazasına uğradım. Ürünün ellerinde bulunmadığını, stoklarının sınırlı olduğunu ve sadece online alışveriş üzerinden sattıklarını söylediler.
Velhasıl kelam bu gitarı kaçırmayı cidden istemiyorum, aranızda Dore müzikten gitar ve benzeri pahası yüksek alışveriş yapanlar olduysa deneyimlerini belirtirse çok sevinirim. Paketleme ve kargonun sağlamlığı ekstra önem taşıyor. Şimdiden çok teşekkür ederim.
2-3 sene once c6 pro almistim hiçbir sorun yaşamadım gayet güzel teslim etmişlerdi.

Kargo işinde iyiler sorun olmuyor. Ben genelde mağazaya biraz kibar ısrar edip buraya çektirin elden alayım diyorum ama hep pahalı gitarlar için… her zaman olmayabilir ve bir de gide gele biraz tanış durumu da oluyor tabi.

Gitarlardaki indirimlere dikkat edin bu arada. Bayadır EMG'li bir gitar istediğim için Schecter C1 Platinum modelini gözüme kestirmiştim. Gitarın bu indirimler başlamadan önceki fiyatı 30bin TL idi. Şu an 40bin TL'nin üzerini çizip, 26bin TL yaptık demişler. Hiçbir zaman 40bin TL'de görmedim mesela o gitarı. Bu yaptıkları suç artık aslında. Çizikli fiyatlarda şöyle bir durum mevcut. Bulunduğu ay içerisinde o fiyattan satışını yapmış olması gerekiyor ki üzerini çizip "indirim" yapıyorum diyebilsin. Hatta son 1.5 yılda çok fazla cezalar kesildi bu "çizikli fiyat"tan ötürü markalara. Do-re'nin ya haberi yok, ya da takmıyor bu durumu. Ama şu var ki, linkini verdiğim gitarı hiç 40bin TL olarak görmedim. Hatta "allah allah, emg'li bir gitar bu fiyatlara kaldı mı yauv, neden 30bin tl" diye kendi kendime soruyordum bayadır.

Ha, ama indirim yok mu? Var tabi. 30bin TL yerine 26bin TL vermek de tabi ki çok daha karlı bir alışveriş olur.

Dore internet sitesinden Blackstar Debut 50R amfi aldım, hiçbir sorun yaşamadım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Gitarlardaki indirimlere dikkat edin bu arada. Bayadır EMG'li bir gitar istediğim için Schecter C1 Platinum modelini gözüme kestirmiştim. Gitarın bu indirimler başlamadan önceki fiyatı 30bin TL idi. Şu an 40bin TL'nin üzerini çizip, 26bin TL yaptık demişler. Hiçbir zaman 40bin TL'de görmedim mesela o gitarı. Bu yaptıkları suç artık aslında. Çizikli fiyatlarda şöyle bir durum mevcut. Bulunduğu ay içerisinde o fiyattan satışını yapmış olması gerekiyor ki üzerini çizip "indirim" yapıyorum diyebilsin. Hatta son 1.5 yılda çok fazla cezalar kesildi bu "çizikli fiyat"tan ötürü markalara. Do-re'nin ya haberi yok, ya da takmıyor bu durumu. Ama şu var ki, linkini verdiğim gitarı hiç 40bin TL olarak görmedim. Hatta "allah allah, emg'li bir gitar bu fiyatlara kaldı mı yauv, neden 30bin tl" diye kendi kendime soruyordum bayadır.

Ha, ama indirim yok mu? Var tabi. 30bin TL yerine 26bin TL vermek de tabi ki çok daha karlı bir alışveriş olur.

Ben de fark ettim bu durumu. En son baktığımda bahar indirimiyle birlikte bu gitarlar 29bin TL'ye satılıyordu. Bu piyasayı çok takip etmeyen insanları kandırmak için yapmışlar çok belli. Gerçekten ayıp.

Yaklaşık 1 ay önce sepetime eklediğim dave mustaine flying v hala sepetimde 131.368-TL olarak duruyor. Ancak yeniden eklemeye kalksam şu an liste fiyatı 150.429-TL. Artık bu indirimlere de güvenimiz kalmamıştır.

Edit : şu anki liste fiyatından sepete eklemek istediğimde yine 131.368-TL olarak eklendi. Sitedeki liste fiyatıyla sepetteki tutarlar arasında bir uyumsuzluk var.
İkinci Edit : ödemeye ilerlediğimde 150.429-TL olarak güncelledi :)

Dosyalar

• liste.jpg
    liste.jpg
    68.3 KB · Gösterim: 31
  • sepet.jpg
    sepet.jpg
    37.7 KB · Gösterim: 31
Velhasıl kelam bu gitarı kaçırmayı cidden istemiyorum, aranızda Dore müzikten gitar ve benzeri pahası yüksek alışveriş yapanlar olduysa deneyimlerini belirtirse çok sevinirim. Paketleme ve kargonun sağlamlığı ekstra önem taşıyor. Şimdiden çok teşekkür eder

Shecter solo 2custom aldım ücretsiz bakim yapiyolar nakit alirsan guzel indirim yapiyolar. İnternet fiyati 38 di 33k ya aldım çok kraldılar ankara dore tabi yardımcı ve fikir vermek acisindan yuzyuze oneririm

Geri