Degika

5 günlük grup nasıl yetişecek bilmiyorum aslında. Endişelerim var o gün adına ama bakalım. İlk konser mantığı ile ben bile çok bir şey beklemiyorum konserlerden. Bu Degika ismi zaten lanetlenmiş bir kere :) Ama yani en kötümüz ne kadar kötü olabilir onu da düşünmüyor değilim bir yandan... Gelenler eğlenecek yani merak etmesinler :twisted:

Grup harbiden kurulduğu zaman, kendileri 12'si oluyor sanırım... Konser haberini de, kamuoyuna duyuruyu da o zaman yapmayı planlıyorum... Şu an haberler bu kadar. İlginize teşekkürlerimi sunuyorum..

:!: Cheerz :!:

Bizi Iron Man, Yokozuna, Medusa ve ... (Emin'e bir şey bulamadım, iyi mi?) :) den oluşan kadroyla 4 kere Voltran demek yetmezse, hiç bir şey yetmez... Dıt tırı dııt dı nııı...

Neyse, forum şu sıralar, çok güzel yönetiliyor. Yazdığım herşeyde tedirgin olmama neden bile oldular. Ki "helal-i hoş olsun"u burada hak ediyorlar cidden... Bende inşallah bundan böyle son geyiğimi yapmış bulundum, haydi hayırlısı... :)

rts1.jpg

Degika 2. grup çıkıyor ve 19:30 gibi sahnede olması bekleniyor...

degika 19.30 sularında sahnede olacaktır.
Kısa bir hatırlatma.. Bu yüzden biziz konseri saat 22.30 sularına ertelenmiştir... Görüşmek üzere...
Daha kısa bir hatırlatma degika basçısı emin ailevi problemler nedeniyle antalyadadır. Bu konserde kendisi bizimle birlikte olamayacaktır...
Eyivallah... :evil:

Evet, Degika hala kahinatın en şanslı grubu olduğunu kanıtlamak için boy gösterisi yapıyor :!:

Basçımız diyeceğim, (ah önce bir stüdyoya girebilseydik diyeceğim hemen ardından) grubun ilk konserinde bizimle sahneyi paylaşamayacak. Bu da önceden bahsettiğim gayri-resmi açıklamamı erteleyeecek bir durum gibi görünüyor. Sayın basın mensuplarına bildireyim :p

1 güne 2 konserin zor olduğunu bildiğimiz halde, ayıp olmaması adına verilen uğraşlar ters tepti diyebilirim. Olurda daha yemeğini bitirmeden bizi izlemek isteyecekler varsa Bar Fly'a, Pazar pazar uykunun tutmayacağına inanan ve eve soğuk kış gününde rahatça dönebileceğini düşünenler için de Biziz'de çalmaya hazırlanacağız bu akşamdan itibaren. Bu önemli durum sonucunda o gece "marjinal zaman"ın nasıl değerlendirildiğini büyük bir heves ile izlemek isterdim ancak yetişecek gibi görünmüyor malesef. :evil:

Takılmaya aynen devam :!:

Çok çalışıyoruz, çok uğraşıyoruz. yine de bizi seven ve destekleyenler için bunun yetersiz olduğunun farkındayız... Pazar günü çıkacağımız iki konserde de elimizden geleni yapmaya çalışacağız ama çok kısıtlı bir sürede, üstüne üstlük bir grup üyemizin de istemeden yaşadığı engellemeye rağmen... bu herhangibirimizin başına gelebilirdi o yüzden yine de DEGİKA bütünlüğünü bozmadı... herşeyden önemlisi eğlenmekdir ama değil mi? gelin ve bizimle eğlenin!!!

Can dostum...Birde degika adına kesinlikle endişelenme...Ben sizden eminimki herşey eskisinden güzel olacak...Ama yaşanmışlıklar hep aynı kalacak...Bundan da eminim...

ben Demir olarak Emir adına teşekkür ediyorum. 4 kişilik grupta da bu karmaşayı da yarattık ya afferin bize değil mi? :D dediğim gibi elimizden geleni yapacağız ama önemli olan FUN FUN FUN!!! :metal :metal :metal

Beyler tebrik ederim..ufak tefek teknik noksanlıklar dışında gayet iyiydiniz..Davulcu arkadaş çok sağlam çaldı..;)
Başarılarınızın devamını dilerim..
Korn için ayrıca teşekkürler :)

ahanda istenilen aranılan degika budur beyler daha ne deyim size çağatay eski günlerine dönmüş emir ve demir ikilisi ayrıca sağlam performans göstediler...can'ın nasıl çaldığı zaten belli çok tebrik ederim özlemiştik sizleri...bir kaç teknik aksaklık oldu ama grubun 2 elemanın çok yeni olmasına veriyorum...BÖYLE DEVAM!!!!!

demiiirrrrr....

ilk konser(ler) iyi geçmiştir umarım....

feci bir şekilde izlemek istiyorum...

tebrikler başarılar vs... :)

bir dahaki sefer tarihi benim ankarada olduğum vakite ayarlayan emi...

Geri