Degika

:LOL: Ben Emin'i getirmeni diliyorum :!:

Deprem'e de teşekkürlerimi sunuyorum. Son beni izlediğinde çok feci işler yapıyordum gerçekten :D Neyse ki Degika tarz meselesini hafiften hafiften çözüyor gibi, gibi... Arkası yarın :p

Ayrıca Çağatay, "jakçıbaşı"lık mesleğinin zirvesinde :!: :!: :!: Merak edenler bu akşam Zaga'yı kaçırmasın :!: :LOL: Şaka gibi ancak değil sanırım! :D

alakasız bi şekilde araya gircem asya depremi için yapılan bağışlarınız artık Manga ya kıyafet almak için kullanılıcaktaır haberiniz ola tuşlara daaa sıkı basın mhuah

Şaka bir yana... :arrow:

Yapabilecek fazla bir şeyin olmamasından elim kolum bağlı izlemeye devam ediyorum olup biteni. "Tecrübeli" olarak nitelendirilmesi adına, 19 senelik bir yaşamın, henüz erken sayılan bir kısım olduğu yalanının ardına sığınıp duruyorum ya da.. Sanıyorum uzuuunca bir süre de bir türlü çizmeyi başaramadığım yolum için yakınacağım. Canım gün geçtikçe sıkılıyor ve kendimi kemirmeyi ne zaman bırakabileceğim diye derin derin düşünmekten alamıyorum. Sanırım bende sabır dedikleri şey zaman ile değil, izleyebilmek için kafamı her gün daha da yukarı kaldırma gereksinimim ile tükeniyor. Peki ne yani, pes mi etmeli? Yoksa hakikaten henüz oraları hak etmediğimizi mi düşünmeliyim? Veya en basiti, senden önce daha sırada kimler ne çekiyor ayağına, hiç düşünmemeli miyim? Ya da, (bakın burası güzel) kanıtlanacak hiç bir şeyin olmadığını, kimsenin bir şey anlamayacağını göz önünde bulundurup gönül rahatlığı ile teslim etmek mi lazım acaba elindekileri? :roll:

Off ya - tam zamanıydı, yeniden başladı... ... Arkasını biliyorsunuz :?

entity5 demiş ki:
:LOL:

Ayrıca Çağatay, "jakçıbaşı"lık mesleğinin zirvesinde :!: :!: :!: Merak edenler bu akşam Zaga'yı kaçırmasın :!: :LOL: Şaka gibi ancak değil sanırım! :D
hocam ben burda bi kıskançlık seziyorum sen jakçıbaşıya kurban ol demek geliyor içimden. bu çocuk jakçıbaşı olmuş peki bunu diyen ne olmuş adam parasını kazanıyo gençliğini yaşıyo müzik yapıyo profesyonel lerle çalışıyo bunu yapabilen bi kişi çıksında bu lafı o desin. bu arada adam zeki nekadar çevre okadar iyi hayat belki bu kabloculuk degikanın geleceğini belirler bi tanıdık bu grubun sesini duyar ve album yapar ozaman kablocu dediğiniz çağatay karşınıza o eski kablocu çocuk vardıya artık o yok şimdi karşınızda (banker bilo var der) artık ünlü bi türkücü var der yaa sıpalar :?

abi senin o tanımamız gerektiğini düşündüğün adamlar, bizim dostumuz kardeşimiz... gerekirse biz onların eşyalarını taşırız, onlar bizim set-up'ımızı kurar, hiçkimse de yerinmez... arada geçen esprilere bilmeden takılmamak gerek...

KIRMIZI demiş ki:
abi senin o tanımamız gerektiğini düşündüğün adamlar, bizim dostumuz kardeşimiz... gerekirse biz onların eşyalarını taşırız, onlar bizim set-up'ımızı kurar, hiçkimse de yerinmez... arada geçen esprilere bilmeden takılmamak gerek...

Ah kırmızı ah :D ilk kurbanımız olarak seni aramızda görmekten gurur duyarız... :D gelişmiş sazanite teknikleri klubü.... :D

Unutulan bir şey: İşlerin nasıl yürüdüğünü, bahsi geçen büyüklerimizin vizyonundan görebilmek adına Çağatay Degika'da çalıyor. Aman bir yanlış anlaşılma olmasın :!: Ailecek gurur duyar, bu işin uzun vade hesabı ile Degika'ya üstünkörü kar sağlayacağını bildiğimizi duyurmak isteriz! Yalnız ufacık bir hatırlatma: Yurtdışında bir arkadaşım 8 aylık Ses Mühendisliği eğitimini 1 seneyi aşkın bir süredir büyük zorluklarla almaktadır. Aman iki ortam görüp hemen bir sıfat edinmek ile, bizim "jakçıbaşı" olarak nitelendirdiğimiz işi birbirinden ayırt edelim. Input'a giren çıkan fazla para etmiyor, onu da bildireyim eğer bu da bir merak konusu ise... Neyse, yetkili şahıs Çağatay Şen'dir, eğer bir açıklama yapılacaksa o yapar zaten. :)

O kadar küçülüp o kadar kıçımı açıkta bırakmışım ki, dalga geçme hevesimi bile kaybediyorum. Bir türlü geri, bana dönüyor her şey işin sonunda... :? Yeniden, takılmaya devam.. :arrow:

Topunuz... Uğraşacak başka şeyler bulun artık.. Geyik yapcaımız kadar yaptık. Bundan sonra yapcaım geyikten kimse memnun kalmayacak gibi... Zaman gösterecek ama artık söylediklerinize dikkat edin.. Sinir katsayımı bu hızla tırmandıran başka bi olay olmamıştı daha önce... Takılmaya devam SADECE Bİ SÜRE İÇİN DAHA... Zaman çabuk geçer...
P.S. : Artık burda sadece müzik konuşun!!

cagtaaaay salla abi gercek olan tek sey senin isini her anlamiyla ii yapmaya calistigin ayrica müzigin eglence yaninda ciddiyet gerektiren bi olay oldugunun farkinda olmayan bi zihniyete söylenecek pek bisi yok zaten...
geyik bile olsa ardinda yatan hazimsizlik problemi de asikar

bu arada sürekli cikacaginiz bi yer var mi o gün dinleyemedik ama cok ii oldugunu duydk zira 4 günlk calisma olayi ayrica hayret verici durumdu

ya ben böyle suur kaybi görmedim sen müzik yapmiyorsun musluk tamircisisin galiba!!!
ayrica 'ne diyor bu la' falan gibi büyük bas cümleleri kurulmasi ilginc!!! bir algi problemi yasaniyor aciklayayim emek ve saygi meselesi saka yapiyor olabilirsiniz ama bunun yanlis algilanabilecegini de göz önüne alirsaniz iyi olur herkes bilemez siz arkadas arasi geyik mi yapiyosunuz yoksa saldiriyomusunuz
amacim ekstra bi polemik yaratmak degil
degikaya basarilar!...

KIRMIZI demiş ki:
şu internet olmasa grup arkadaşlarımdan haber alamıyacağım nerdeyse... e haydi beyler toplanma zamanı gelmedi mi artık?
Büyük gün yarın diyeyim... :?

erleichda demiş ki:
ya ben böyle suur kaybi görmedim sen müzik yapmiyorsun musluk tamircisisin galiba!!! ayrica 'ne diyor bu la' falan gibi büyük bas cümleleri kurulmasi ilginc!!! bir algi problemi yasaniyor aciklayayim emek ve saygi meselesi saka yapiyor olabilirsiniz ama bunun yanlis algilanabilecegini de göz önüne alirsaniz iyi olur herkes bilemez siz arkadas arasi geyik mi yapiyosunuz yoksa saldiriyomusunuz amacim ekstra bi polemik yaratmak degil degikaya basarilar!...
Bazı yerler rahatlıkla kötü yerlere çekilebilecek nitelikte, ancak geri kalan kısmı için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, tanımadığım kişi.. Olayları hiç de doğru bilmiyorsun, ancak objektif bakınca söylediklerinde magmadan allaha kadar haklısın. Hatta kendimi özür borçlu bile hissediyorum. Özellikle benim forumları bir haberleşme aracı gibi gayet sıradan işler için bile kullanmam çok düşündürücü. Ve yanlış! Yine söyleyeyim, bahsettiklerine kesinlikle katılmasam da Öylesi bir açıklama yapmak durumunda bırakılman gerçekten üzücü. Bu aşamada çıkış nedeni de benim. Gerçekten özür diliyorum. Yorumların ve anlayışın için teşekkürler...

Geri