Miscarry

Dostlar,konser işi iptal ya da erteleme dedim.Şuan bazı problemler var.Onlar aşılırsa 23 Ekim'de konseri verebiliriz.Hiç belli olmaz.Yalnız tek grup çıkıcaz büyük ihtimal nasıl olacak bilmiyorum.
Beklemeye devam edin...

Evet arkadaşlar...23 Ekim Bios konseri şöyle duradursun size çoooook güzel bir haberim var.
Tam tarihi şuan belli olmayan bir organizasyon.Adı:"Şebo Gecesi".
İstanbul/Parkorman'da gerçekleştirilecek organizasyonda büyük ihtimal Şebnem Ferah'tan önce alt grup olarak çıkıcaz. :)
Organizasyonda Şebnem Ferah Fan Club http://www.sebnemferahfan.com üyeleri,özel davetliler (müzisyenler) ve basın mensupları dışında dışarıdan kimse olmayacak.Tamamen Şebnem Ferah Fan Club üyelerinin "bizbize" olmaları amacı güdülen organizasyonda duygusal bir anda yaşanacak.Bu Şebo'ya süpriz olacak o yüzden açıklayamıyorum bunu :)
Herşey çok güzel olacak!Bekleyip göreceğiz... ;)

Bar konse4rimiz tümüyle iptal olmuştur.Başka bir organizasyonda mutlaka yer alıcaz.Alsancak yaz şenlikleri,okul,üniversite vs şenlikleri ve uygun bir bar programı olursa sahne alıcaz...

Yeni beste ve demo albüm hazırlıklarına kısa sürede başlıyoruz.

Ölü bebeğiniz her geçen gün daha çok büyüyor ;)

Arkadaşlar bugün Şebnem Ferah adına gerçeleştirilcek "Muhteşem Gece" adlı organizasyonda bize yardımcı olan Bülent Güven ile görüştüm.
Nisan ayında gerçekleştirilecek organizasyonda çıkmamamız için bir neden kalmadı.Ancak ses sistemi için bazı ekipmanlar sağlamamız gerekicek.Organizasyonu Sebnem Ferah Fan Club olarak gerçekleştirdiğimiz için ses sistemini de site olarak bizler sağlayacağız.Onun için elde ne varsa ortaya dökmemiz gerekiyor.
Ayrıca Arda'nın durumu var.Büyük ihtimal bizimle İstanbul'a gelemiyecek.Gelse dahi solak olduğu için bu güzide arkadaşımız bize ekstra bir sorun yaratacak :) Onun için sağ kullanan bir davulcu bulmamız gerekiyor.Bu konudada pek sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum aslında ama yinede aklınızda bulunsun.
Ayrıca Soykan'ında gelememe durumu var.Soykan'da okey verirse bir ritm gitarist bulmamız lazım bu organizasyonda.
Ama yinede herkes gelmek için elinden geleni yaparsa sevinirim.
Görüşmek üzere...!

Tebrik ederim bende..Gerçekten beğendim...Abimede dinletcem gelince oda beğenir diye umuyorum..Ölü bebek hoşuma gidiyo son günlerde..Ben bişey daha yaptım yanlız :p sürekli takıldığımız bi lokal var burda bi akşam canım çok dinlemek istedi orda otururken demo yanımdaydı bikaç defa dinledik demoyu çoğu arkadaşım çok başarılı buldu..Ve iletmemi istedi..Tamda lokalde çalcak grup arıyoduk osıralar eğer burda olsanız size teklif etcekti Ali abi lokalin sahibi yani..Neysee böyle bişiler işte.. ;) umarım herşey dahada iyiye gider :oops:

CoFFiN_of_mEvT demiş ki:
Miscarry i dinlicez ama birtürlü dinliyemiyoruz. tam konser olacak iptal oluyor buna bi açıklık getirin konser varsa da haber verin...
* Yeni beste ve kayıt çalışmalarımıza başladık.İlk kayıtta yaşanan hiçbir sorun ve hata ile karşılaşılmaması için planlı programlı ciddi bir çalışmaya göğüs geriyoruz.Ve tabiri caizse bomba gibi geliyoruz...
* Aralık ayı içerisinde büyük ihtimal Roi barda çıkıyoruz...
* Ocak-Şubat arası bir tarihte Parkorman'da Şebnem Ferah'ın altında çıkıyoruz...

Gelişmeleride bu başlık altından sürekli aktarmaya devam ediyoruz...

Herşey güzel gibi görünüyo..İkinci daha güzel olcak bundan eminim..Merak ettiğim şeyler var aslında ama sonra soraraım artık..bide canlı canlı izlemek istiyorum o performans çok önemli..

arkadaslar merhaba,ben trakya tıp 4 ten serkan burç
üniversitemizde bir rock topluluğumuz var
ve10-15 amatör grubun katılacağı bir rock festivali duzenlemeyi planlıyoruz okulumuzda 500 kişilik bir kultur merkezimiz mevcut
gidiş dönüş masraf-yemek ve kalacak yeri temin ederiz
daha başka ne gibi istekleriniz var lutfen bana ulaşın
sbd983@yahoo.com

Kalıcı ve önemli kararlar vermeden önce oturup geriye bakmalı bir düşünmeli,
sonrada kafayı kaldırıp birde yaptıklarımızın gelecekte nelere yol açabileceğine ve nelere neden olabileceğini düşünmemiz gerekir!

Bir anlık sinri ve tepkiler içindeki bi psikolojiyle yapılan hareketler yanlış sonuçlar doğurabilir!
Başarının sırrı bir şeyi yapmadan önce bi olduğumuz yere çöküp kelleyi bacakların arasına alıp düşünmeli!....

Doğru mu........yalnış mı?.....

Sonuç kendiliğinden ortaya çıkacak ve kendini gösterecektir arkadaşlar....

Öfkeye dikkat!....

Kalın sağlıcakla.......

helal girsin abi çok doğru söyledin lemi nin lafıyla gidene kal demeyiz ama artık miscarry nin olmasının bir öenmi yok yeni bir isim ve yeni bir vokalle devam edicez bizde ama bana en çok koyan bize hiçbirşeyi anlatmadan kendi kararıyla ayrılmasıdır

Bu arada söylemeyi unutmuşum,"Mor Panjurlar" üç parçadan oluşmakta.

* In Flames
* Acı Son (Nihayet son haline geldi :D)
* Mor Panjurlar

d.n.:İlk iki parça hücum,çalışmalarımızın tümüne adını verdiğimiz üçüncü parça,yani "Mor Panjurlar" ise kanal kayıttır.

yeni MOR PANCURLAR adlı sarkıları müthiş olmuş bayıldım. özellikle solo gitar müthiş tebrik ederim.. ayrıca MortalMan da çok iyi çalıyor.. dinleyin bence

Geri