Cenotaph

baba bu adamların mp3 lerini nası bulacaz onu da bi yazın bir zahmet.Ayrıca duyduğuma göre cannibal corpse bu grubu varisi olarak gösteriyormuş.

baba orda 3 tane şarkı var ben varsa hepsini bulabileceğim bir adres,e-mule linki falan arıyorum.Yine de sağol

sphnx demiş ki:
baba orda 3 tane şarkı var ben varsa hepsini bulabileceğim bir adres,e-mule linki falan arıyorum.Yine de sağol

Bahsettiğimiz bir Türk grubu,albüm fiyatı yabancı albümler kadar pahalı değil.Eğer 3 şarkı indirip fikir sahibi olduysan ve beğendiysen orjinal albümünü almanı tavsiye ederim,tüm mp3 leri internetten indirmen grubun emeğine çok büyük bir saygısızlık.

Mp3 leri keyfimden istemiyorum kardeşim.Oturduğum şehirde bırak cenotaph'i metallicayı bile bilen çok az kişi var.Yani anlayacağın kasetini şu an için alamam.ama ben bir an önce dinlemeyi tercih ettiğmden mp3 arıyorum.Umarım anlaşılmışımdır...

DSCN0414.jpg

ankaraya gelince sizi öldürmem için iyi bir neden değil mi lasttobreathe cim????
kıskançlıktan ölüyorum!!!
cihan "boyner" den "baba" suffocation için babalar günü hediyesi mi aldı :p

hate eternalcım baba parası deil alın teri.turkiye den çıkıp bu tarzda teki amerikadan olmak uzere 3 tane album cıkartmak boru deil.

şimdilik kesinleşen konserler

3 temmuz 2005 rock republic İstanbul

2006 obscene extreme fest Czech republic

helal olsun cenotaph'a

Şimdiye kadar iki albümlerini aldım hakikaten türkiyede kendi türlerinde 1 numaralar :metalhead

son aldııımız haberlere gore cenotaph metal hammer yazarları tarafından yapılan ankette fuck the commerce fest'te en ıyı 5 grup arasına girdi.Hayırlı ugurlu olsun.Vay be bugunlerde gorulcekmıydı be helal cenoya bole devam...

Les_chevaliers demiş ki:
işte benimde anlatmak istediğim bu..iyi bir plak şirketi cenotaph yerine mesela pagan,infected,asafated,hazy hill (hatta ehrimen)gibi gruplara destek çıksaydı cenotaph tan çok daha iyi tanınırdı...
ayrıca Türkiyede en üst seviyede olduklarınada kesinlikle katılmıyorum...

geç kalmış bi cevap olacak ama kokuşmuş hazy hill mi daha çok tanınacaktı hahahaha buna gülerim..

Geri