Rest

Saygın,Deha,Baran sağ olun(10 gün olmuş kutlama mesajı ama :roll: ).Bir yaş daha ihtiyarladık işte..Bir kaç gün sitede problem vardı.Siftahı yapalım,bakalım..... :evil:

Saygın şerefine diyorum ama şu anda bardağımda sadece Çay var...En son Ankara'a geldiğimde Deha'nın evde Jesus Christ kanı içtik biraz....Bayağı oldu...

Lan Deha sahnede sarhoş olup az çektirmedin bize....Senin çalarken ayakta kalmak için sağındaki kabine dayandığını bilirim ben :twisted: !

2 sene önceki hacettepe konseride çok komikti....Yanında getirdiğin bir şişe kırmızı şaraptan dolayı sen suçlusun Deha...Abicim hava çok sıcak içme.....Çarpar....Bak Deha!!! :LOL:

meraba ben restin new gitaristiyim benim ismim Armend herkese slm saygın gelince gorusuruz fazla oturamadık gecen......takılırız icerız elvis eslıgınde

armend hosgeldin foruma, artik gelince tanisiriz, takiliriz..
;) -saygin

(6. his mi olustu ne oldu arada foruma bi giriyorum birisi yeni mesaj atmis oluyor)

saygın sende çabuk gel takılırız

Arkadaşlar rest 7 aralık salı günü yeni kadrosu ile ilk defa canlı performans sergileyecek
Gazi üniversitesi mizik topluluğunun açılış günü sanırım
yeri ve saatini yakında bildirecem
herkesi bekleriz

cnr,
%60 dagildi, re-formation olayina gittiler.. henuz kosmuyorlar ama hizli adimlarla yuruyorlar..

ahali;
bitti finallerim falan, biraz ekipman takviyesi yaptim soylemesi ayiptir, gelince bi studyo session alin beni de stres atim..

Caner bizim vokal ve gitareist gitti.Saygın(gitar
) USA 'ya gitti Alpinde(vokal) okulu bitti.Bizde yeni gitarist ve vokalist aldık yeni rep. yapmaya başladık. Tarz tamamaen değişti Rep.bitmek üzere yakında bir bardca çıkacaz
Sizin grup noldu bi arabassçı filan bakıyodunuz. Albüm f
ilan var mı? size başarılar

Herkese selamlar,

Konser gayet başarılı geçti...Hele ilk canlı performansa göre oldukça iyiydi..Seyirciyle baya içiçe bir mekan..Baya eğlendik birlikte güzeldi yani...

Deha: Dejenere oldun sen de iyice dayı, napcaz bu işi bilemiyorum...

Caner: Yaklaşık bir ay sonra bir yerlerde izleyebilirsin sanırım up date edilmiş haliyle yeni Rest version 2.0 'ı... :)

Saygın: Hadi olm sen de gelcem gelcem diyosun kaç aydır ohooo...
Bi rakı partisi yaparız artık son program Dummy hesabı :) Deha 'danmış rakılar hehehe :)

"Uyku tutmadı!"

Deha şu anda ses kartım ile problemler yaşıyorum.4 gün önce bilgisayarımı değiştirdim.Xp kurulu ve ses kartım çalışmıyor ve çalışacak gibi de gözükmüyor.Yeni ses kartı alana kadar pek bir şey yapamayacağım.Ama Saygın doğru demiş.İşe yarayacak bazı şeyler mevcut :) Ancak şu an kilitlenmiş bir vaziyetteyim...

bende kutlarim, istanbuldan selamlar,
dun gece yeni yila ex rest tayfasindan alp ben ve onur beraber girdik, saglam takildik, eski gunleri andik, ozledik.

bu arada yeni yilda yeni sarki geliyor,
ben carsamba gunu amerikaya donuyorum,
selamlar.

Evet,stüdyoyu ayarladım gibi,şarkının sözleri istediğim kıvama geldiği zaman gidip vokalini yapacam stüdyoda...

Saygın,sana verdiğim cd'nin içinde benim bütün besteler var olm.... :) 1999'dan 2004'e kadar hepsi var...Tavsiyem yeni olanları dinlemendir :)
8.Kata falan fazla takılma :) /edit: cd to cd kopyalamışım yoksa sana bu işkeceyi yapmazdım :)

Bugün yeni bir şarkı yaptım,güzel olabilir,potansiyel var....

Rest elemanları artık biz Saygın ile birlikte Simon&Alpfunkel ikilisi olarak takılacaz bir süre...

Bakalım beğenecek misiniz yeni şarkıları.....

ugrasiyoruz iste, ilk gelirken yine ucak problemleri yasadim ve NY ta bir gece gecirmek zorunda kaldim ki 200 papelime maloldu. bende gezdim etrafi falan, buradaki olaylara gelince tasinma derdini yeni bitirdim, okul yarin basliyor, daha rahat olmaya calisacagim.
bunlari maillersiriz,

muzik olayina gelince, bence bi ses karti alin ve enstrumanlari kanal kayit evde halledin, vokal icin de studyoya gidin. benim de kafamda bu sekil var su anda. buradan teknik mevzulari konusuruz, esas muzik yapim ve tek. e girip okursaniz iyi olur.

hadi saglicakla

(baran baba mail yazacaktin sen bi konusacaktik)

Arkadaşlar bu enis dediğiniz kişi,müzisyendir,arkadaşımızdır,severiz..hatta benim ağabeyim..kütükten bakın... 8O
Bir karizması vardır...Çizmeyin lütfen öyle garson,marson..
Vatan borcunu ödüyor çocuk..

Geçici vbi giatirstle çalışıyoruz dem in gitaristi, yazın armend yokken idare edebilirse çok iyi olur
ulan saygın sen ne adamsın tamam sen aleti yolla korkma ben fazla para vermem

Geri