kilink

26 kasımda izmirde

KONSER
sokak köpekleri
kilink

YER saat fln onları tarih yaklaştıkça herşey kesinleşince yazarız

bu arada yeni demo çok yakında

aha ıste bu bekledıgım gun... ızmıre gelıcektım 25 ocaktan sonra sızın bı konserınızı dınlemeye ve tanısmaya.. sız ankaraya gelıyorsunuz daha guzel oldu... tarıhı beklıyorum

harbı ya ben bı gazla okumusum o yazıyı ama bakıyım tarıh bana uygunsa bende gıderım bellımı olur bıraz sınyalle de butceye destek

kesin gidiyorum o konsereeee
hayatta kacırmam
umarım kendi davulcunuz olur gecen sefer ki o kadar iii değildi veya ben pogo yaparken dikkat edemedim

ankaradan ızlemeye gıdece kolan yokmu ya bırlıkte gıdelım? hem katynasma olur dayanısma olur.. hemde sokakta kalırsak muhabbet olur.. ızmırde kalıcak yerım yok olsa gleıcem kesın..

ankaradan bır sekılde toplu otobus yada tren kalkısı varsa bende gelmek ıstıyorum... cuma bınıp pazar gunu donme gunu gıbı bı ımkan varsa bende cemşerle bınıp gelıp donsem? konsere gelemyı sıtıyorum tabıkı bızım dıp bardakı konseımız kesınlesmezse...

bı bılgı verırsenız sokak kopeklerı adına yada sızın bı ankara ızmır olayınız varsa

KONSER
-SOKAK KOPEKLERİ
-KİLİNK

TARİH: 3.12.2005 (CUMARTESİ)
SAAT: 14.00
MEKAN: BİOS (alsancak/İZMİR)
PARA: 8YTL (+1BİRA)

NOT: kilink 3.demosu "lanetimi kokla bebek" bu konserde satılacaktır.

ben dıger 2 demoyla bırlıkte alsam 3. demoyuda?? we warsa elınde lessın demosunuda yolluyacak olan kısıye cok mınnettar kalırım hatta gerekırtse parasınıda werırım... orjınal demoyu werecege bıraz daha fazla mıktar oderım (less ın demo)

ankarada 3 demoyu bırden ne zman edınebılırım

Geri