Hangi amfiyi alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

Mesaların V30'ları İngiliz üretim zaten. Güç değerleri vs Çin olanlarla aynı ama daha önce bahsettiğim gibi toleranslar konusunda ne farklar vardır bilmiyorum.
hani o sorumluluğu mağaza alıyorsa sıkıntı yok, ama sizin harici bağladığınız bir ekipmandan kaynaklanan sıkıntı olursa, adamlar bizi bağlamaz deyip işin içinden çıkarlar, olay amfi sahibine kalır bu durumda.

Ne açıdanı mı kalmış yahu yazdıklarınızın, gerçi kompleks daha mantıklı bir tercih olabilir. Sanatın çoğu dalında rastladığım bir şey zaten bünye istenileni alamayıp kendini tatmin edemeyince bir diğer taraftan kapatmaya çalışıyor istemsizce

Egoist nasıl olur öğrenmek istiyorsanız, Hasan Cihat Örter'i izleyebilirsiniz. Komplekse gelince, sağa sola saldıran trolleri inceleyebilirsiniz. Ama açtığınız başlıkta size yardımcı olmak için elinden geleni yapan birine bunları söyleyemezsiniz. En hafif tabiri buna "terbiyesizlik" denir.

İyi akşamlar.

Egoist nasıl olur öğrenmek istiyorsanız, Hasan Cihat Örter'i izleyebilirsiniz. Komplekse gelince, sağa sola saldıran trolleri inceleyebilirsiniz. Ama açtığınız başlıkta size yardımcı olmak için elinden geleni yapan birine bunları söyleyemezsiniz. En hafif tabiri buna "terbiyesizlik" denir.

İyi akşamlar.

İyi akşamlar.
Güzel eleştirilere evet, kötü eleştiriye ölüm! Terbiyesizsiniz siz! Hepiniz!! Övün beni! Övünn!!! Gülümsedim ve istemsizce harpagon geldi aklıma..
Söylediğiniz insanı tanımıyorum, keşke tanısaydım. Ben kesinlikle sizin yardımınıza bir söz söylemedim, söylemem de zaten. Benim fikirlerim tavrınız üzerine. Eğer sürekli böyle ise kesinlikle bir silkelenmelisiniz.

Güzel eleştirilere evet, kötü eleştiriye ölüm! Terbiyesizsiniz siz! Hepiniz!! Övün beni! Övünn!!! Gülümsedim ve istemsizce harpagon geldi aklıma..
Söylediğiniz insanı tanımıyorum, keşke tanısaydım. Ben kesinlikle sizin yardımınıza bir söz söylemedim, söylemem de zaten. Benim fikirlerim tavrınız üzerine. Eğer sürekli böyle ise kesinlikle bir silkelenmelisiniz.

Tavrımdaki hangi ayrıntı yüzünden beni egoist veya kompleksli olmakla suçluyorsun? Ucuz ve bayat espriler yerine doğru düzgün, daha açık bir ifade anlatmayı dener misin lütfen?

Tavrımdaki hangi ayrıntı yüzünden beni egoist veya kompleksli olmakla suçluyorsun? Ucuz ve bayat espriler yerine doğru düzgün, daha açık bir ifade anlatmayı dener misin lütfen?
Bu bir suçlama değil, aklı yerinde her insanın yapabileceği bir yorum. Ayrıca bende terbiyesiz olduğumu düşünüyorum ama kesinlikle bu noktada değil. Ucuz ve bayat espri dediğiniz de bir tiyatro duayeninin satırları. Ben zaten ılımlı yaklaştım kendimce, sonuçta egoist olmak kötü değil diğer insanlar için rahatsız edici bir şey sadece. Yaptığım yorumları sindiremeyip kendince hakaret eden biri varsa sizsiniz oda.

Bu bir suçlama değil, aklı yerinde her insanın yapabileceği bir yorum. Ayrıca bende terbiyesiz olduğumu düşünüyorum ama kesinlikle bu noktada değil. Ucuz ve bayat espri dediğiniz de bir tiyatro duayeninin satırları. Ben zaten ılımlı yaklaştım kendimce, sonuçta egoist olmak kötü değil diğer insanlar için rahatsız edici bir şey sadece. Yaptığım yorumları sindiremeyip kendince hakaret eden biri varsa sizsiniz oda.

Gayet de açık bir suçlama havasına girdin. Başından beri de seni rahatsız eden nedir, elimden geldiğince anlayışlı bir tavırla öğrenmeye çalışıyorum, ama sen laf ebeliğinden başka bir şey yapmıyorsun. Son kez soruyorum: Seni rahatsız eden nedir? Açıkça yaz, veya vaktimi harcama.

Anladım, hata bende. Demek yanlış insana yardım etmeye çalışmışım. Tartışmayı burada bitiriyorum. İstediğin gibi ardımdan sallayabilirsin.

Uğurlar ola.

Mini rectifier in altına harley benton çok kötü durur ya :) bakıp bakıp mutsuz olurum ben şahsen :)

Ses kalitesini tamamen dışarıda bırakarak konuştum :)
Öndeki kaplama örgüsü bir çerçeveye, çerçeve de kabine cırt cırtlar ile tutturulmuş. Kolayca sökülüyor:
harley-benton-g212-vintage-342694.jpg

O kadar dert ettiysen sökersin, "MESA" yazan bir bir çerçeve yapıştırırsın, olur biter! Münasebetsizliğin lüzumu yok :D

Çin mesaları ingilizlerden daha çok beğenenler de var . Ev ortamında çok farkedeceğini düşünmüyorum. Bu arada laney de yeni serilerde v30 lu kabinler üretmeye başladı. Mesa kabinler kaya gibi maşallah :) Yani sırf dayanmak için bile alınabilir. Elleyince kalıptan hoşlanan her erkek adam tatmin olur :) Burada bütçe meselesi devreye giriyor. Fazla fazla para varsa düşünmeden alınır yoksa bunu bu parayı verecek kadar gitar çalıyor muyum diye sorardım kendime.

Bonus :

Öndeki kaplama örgüsü bir çerçeveye, çerçeve de kabine cırt cırtlar ile tutturulmuş. Kolayca sökülüyor:
harley-benton-g212-vintage-342694.jpg

O kadar dert ettiysen sökersin, "MESA" yazan bir bir çerçeve yapıştırırsın, olur biter! Münasebetsizliğin lüzumu yok :D
Bende benzerini duşundum:Amazondan Mesa logosunun sticker ı,harley benton yazısını çıkar,ortalayıp sticker ı yapıştır :D

Arkadaşlar yeniden merhaba YouTube ta harley benton un incelemelerine bakıyordum YouTube bana Jet City amfi incelemesi önerdi öncede bu kabini biliyordum ama pek incelememiştim.Üzerinde adını ilk kez duyduğum eminence speakers var.Jet City 24S+ hakkında bilgisi olan var mı?

Geri