Pokerhead

buraks demiş ki:
1-Britney spears coverlama fikri çok hoş. Bir de güzel coverlamak daha da hoşş!!!
2-Bu güzel cover ı bir duetle süslemek artık insanların tüylerini diken diken etti..

evet benim de tüylerim diken diken oldu ve pogoya atladim :D hakkaten bizizde eğlendiğim tek gündü diyebilirim.

canımcıklarım çooook şahaneydi!!! hele süpriz unutulmaz oldu!! herkes aynı şeyleri yazmış ama yazmadan da geçemiyorum ne kadar güzel bir konser olduğunu!! en kısa zamanda sizleri tekrar izlemek dileiyle, sizleri seviyoruz!! :D:D

:( abi yine gelemedim yine gelemedim yaaa!!!! :( sevindim iyi geçtiğine beyler, gerçi "davulcu" yine batırmıştır kesin ama neyse... (hehehe anladın sen ;) pis davulcu :LOL: ) Kaydınız vardır umarım??

işte 2. grubum olarak gördüğüm pokerhead bu konserimizde ilk grubum kadar değerli oldu... ama bir kötü yanı var sizler fransaya ve amerikaya gideceksiniz ve buda grubun dağılmasına yol açıcak ben gerçekten sizle çalışmaktan çok zevk aldım ve keşke gitmeseniz diyorum sözüm oytun ve bülente.. 4 buçuk senelik müzik hayatımda yaptığım en güzel cover oldu britney coverı ve inanılmaz bir heyecan içindeyim sizleri kaybetmek istemiyorum ve bu coverı ölümsüzleştirelim arkadaşlar adam akıllı bir kayıtla birlikte adımız çok duyulur kesin kesin bu şarkıyı kayıt yapalım sizlerle çalışmak çok güzeldi inşallah bir konsere daha çıkmak dileğiyle pokerheadin bassçısı olarak hem mutlu hem hüzünlüyüm herkese çok teşekkürler konserde elimden geleni yaptım arkadaşlar pokerheadle kalın... :)

Can çok iyi çaldın bizde seni grupun 100de100 elemanı gibi görüyoruz katkıların ve çalışman sayesinde daha nice konserlere inşallah...

Ali can çok şey kaçırdın. Bana kalırsa Killing in the name, Forest, Passenger ve Oytunun black toothtan tuna abile düet yaptığı Baby one more time da yıkardın ortalığı... :)

Neyse bidaki sefere inşallah ;) ...

Tüm yorumlar için teşekkürler.... Bidaki sefere daha ii olur işallah

Abi hepiniz supersiniz gercekten valla can sen hic merak etme grup daha dagılmadı daha yıkımlarcok alacak hic merak etme. Yakınlarda konserler gorunuyor daha calısmalara devam daha britney coverları gibi supriler gelecek! Valla gercekten desteginiz icin cok tessekurler Alican keske gelebilseydin bu pogo dolu 9 nisan gununde seni gorememek bizi gercekten uzdu yıkardın valla ortalıgı Tuna abi bile bak benimle duet yaptı yan daha ne !!!! Valla herkeze cok ama cok tesekulerimizi sunuyoruz butun yardım edenlere ve bizi dinleyenlere! Pokerhead sizi seviyorum LAAAAN!!!

davulcu bizim canımız cicimiz zaten canııım :p ya arkadaşlar daha doğrusu can : ağlıyodum be az daha!! bi fena oldum walla! hem konserlerinizi çok özlerim ben hem de oytun ve bülenti!! ama en çok oytunu!!! :oops: neyse içimiz kararmasın, gelecek konserlerinizi bekleyelim bari 4 gözle 8O muahah sizi seviyoruz!!! :ask

sanırım 23 ünde davulcu problemi daha bi netlik kazanmadı...

Buarada Pokerhead cephesinde yeni ama daha kesinleşmemiş harika diyebiliceğim gelişmeler var burdan bildiricez...

tamam can sen iste yeter ki cok ciddiyim nolcak oglum zaten caliyorum o gun hem zilleri falan cikartip takmamis olurum hem sahneden in cik zor oluyo o acidan da iyi o zaman bu hafta gelirsem ki buyuk ihtimal gelcem ben haber veririm studyo alirsiniz 2 saat hallederiz :) guzel bi konser veririz..ben her zaman yardima acigim...

Alc43Vol demiş ki:
tamam can sen iste yeter ki cok ciddiyim nolcak oglum zaten caliyorum o gun hem zilleri falan cikartip takmamis olurum hem sahneden in cik zor oluyo o acidan da iyi o zaman bu hafta gelirsem ki buyuk ihtimal gelcem ben haber veririm studyo alirsiniz 2 saat hallederiz :) guzel bi konser veririz..ben her zaman yardima acigim...
tamam eren o zaman haftaya görüşürüz gel artık gurbetten...

Geri