Pokerhead

:D harbi ha. Tam gider ayak şansa bak dimi Can? Bugün grupla ilgili aldığımız 3üncü güzel haber ;) 23ünde inşallah herşey güzel olur herkeze başarılar

tabi!! "alt tarafı amerika yolcusu" lafa bak..boru mu olum?? =))) ayrıca şu gitme olaylarını bir hatırlatmayın, hazır onlar hala burdayken değerlerini bilelim, konserlerine gidelim böle eğlenelim falan dimi?? hepinize başarılar!!

Abi lanet olsun yaaa... 23 Nisan da mı bi daha ki konser? Yemin ediyorum var ya ayağım kopsa gelecem artık yeter bea!!! Bu arada, PİS (eski) DAVULCU!!! :LOL: pis herif ehue

erencim pennywise lar kalıo dert etme.

Ali inşallah yine ii bi konser olur seydunayı çok merak ediorum inşallah beklediğim kadar iyi olur çünkü seydunadan süper şeyler bekliorum ...

bu sefer degisik bir suprizle karsınıza cıkmaya hazırlanıyoruz. Hadi bakalım yine merak edin :) hahaha o yuzden 23 nisanda hepinizi BİZİZE bekliyoruz

Bulentcim bende yollamıştım keşke sen yollamasaydın neyse...Beyler konser güzel olucak insanlara. Ben evde çalışmaya başladım valla. Birde toplanabilsek herşey çok güzel olucak:)

Geri