Pokerhead

Çıksaydıkta birşey olmazdı. 4-5 şarkı çalıp inecektik. kral gibide çalacaktık. Neyse yeni basçı gelecek gruba haberiniz olsun. Söylentilere göre iyi bir gitarist ve aynı zamanda basçıymış. İletişime geçecez yakın zamanda. Emir artık yok. Öss derdi herzamanki gibi. Bu grubun basçıdan yana şansı yok.

Wallahi üzüldüm öss yakanızı bırakmadı bir türlü halbuki Emir de iyi bass çalıodu. Ne diyelim hayırlısı olsun kardeşler kendinize iyi bakın. (Azimle sçan duvarı deler derler :p ) Yeni bulduğunuz bassist'in güzel neticeler getirmesi dileği ile...

Başarılar, Saygılar...

buraks demiş ki:
Wallahi üzüldüm öss yakanızı bırakmadı bir türlü halbuki Emir de iyi bass çalıodu. Ne diyelim hayırlısı olsun kardeşler kendinize iyi bakın. (Azimle sçan duvarı deler derler :p ) Yeni bulduğunuz bassist'in güzel neticeler getirmesi dileği ile...

Başarılar, Saygılar...
:evil: arkadaşım forum kurallarını unutma lütfen kaka sözcükler olmasın... :akıllıol

Merak etme Yunusçum üzülmene gerek yok yeni basçımız Ali can la bu hafta çalışmaya başlıyoruz 24 ekimdeki konserde hazır olucak. Bütün gruplara başarılar ve iyi şanslar....

Grup RouLette 24 ekim konseri için başarılar diler!

Eywallah utkucm tekrar okurum( yanlız akıllı ol! lafı beni braz kırdı :twisted: )

:p :p Kendinize iyi bakın eywallah!

yani oytun çok kırıldım sana 24 ekimde konser var hiç haber vermiyorsun :( neyse bunlar önemli deil ben orda olacam ve kendimden geçeceim buna eminim yani yani bascınız hayırlı olsun işallah iiiiiii olur konserde görüşürüz :icelim

24 EKİMDE ÇIKACAK OLAN TÜM GRUPLARA BURDAN BAŞARILAR.Bütün dostlarımızı bizi görmek isteyenleri ve eylenceli bir gece gerçirmek isteyenleri 24EKİMde BİZİZ e bekliyoruz
KONSERLER SAAT 18.00 Civarında start alıcak. POKERHEAD gecenin 3üncü grupu olarak çıkacaktır.
Herkezi bekliyoruz...

Tekrar basarilar 24 u icin, bulent ve oytun, size fotolari yollamaya calistm maille. Galiba bi tane yolladm sora yolliamadm, inbox unuz da yer yokmus. O yusden biraz bosaltn sonra bana mail attin ki yolliabiliim. O bi tane fotoyu aldnz mi? Kendinize ii bakn beyler.

Selam Kutay! İnşallah gelebilirsin izmirden özledik konserde inşallah güzel olacak isteğimiz budur. Evet ya Alicanı aldık basa gerçekten çok iyi senin de iyi bir arkadaşın olsa gerek. Hadi kendine iyi bak inşallah gelebilirsin. Kolay gelsin

Pokerhead vokal
Oytun

Bu arada ÇOK öenmli DUYURU!!!!!!!

24 Ekim Biziz konserinin saati değişmiştir. KOnserler saat 7:30 yerine saat 6 da başlayacaktır. Gerekli bilgiler için ROULETTE grubunun forumuna göz atabilirsiniz. Geri kalan herşey aynı olacaktır!

Geri