Pokerhead

Ömerin 24ekim pazar günü maç nedeniyle istanbulda olması gerekicek ve ne yazıkki konserde bizimle yer alamıyacak... Pokerhead konsere klavyesiz çıkacak. Hep birlikte bu tatsız olaya rağmen coşup eylenmek dileğiyle herkezi 24ekim pazar günü Bizize bekliyoruz...

al oytun yazmiosun die laf ediodun anca zmn buldum kardesim benim. olm burakla bi proje yarattik konser icin iisallah katilirsin da yapariz.
bu arada eger stüdyo daki gibi calarsaniz konserde süper geçicee benzioo simdiden basarilar kardesim benim.... kendine ii bak ara beni arada sirada pich :D

Biziz icin son uc gun bakalim neler olacak...Surprizler olabilir. Bulentle utkuya aciyorum acaip kasacaklar kendilerini konserde cunku gercekten hic bir zaman calinamayacak zaettigim birseyi calmayi deneyecegiz bakalim ne olacak. Tahminim grupca haziriz, moraller yerinde hastaliklar basladi yine ama bu sefer ben degilim. Herseye ragmen konser gununun iyi olacagina inaniyorum ve tekrar kendi grubuma ve cikacak baska gruplara basarilar diliyorum. Son bir studyomuz kaldi gorunuse gore. Gercegi bilmek isterseniz aslinda birazdaha studyoya ihtiyacimiz vardi biraz da allaha emanet cikiyoruz gibi sahneye. Hayirlisi. Playlist cok degisti ve galiba cok ciddiye almadik. Herseyin iyi olacagina inaniyorum

pokerhead vokal
oytun

Bülent in bizim foruma yazdığı son cümleler bizi duygulandırdı :D
Bizde sizleri çok seviyor,destekliyoruz 24 ekim Pazar için bol şans ve başarılar dilerim grubum adına! Allaha emanet faln demeyn bence güzel bir performans sergilersiniz ben güveniyorum...

Sevgiler,saygılar...

eğer kendinize ve yaptığınız işe saygı duyuyorsanız,müziği "müzik" olduğu için seviyor ve ilgileniyorsanız ve en önemlisi karşınıdaki insanlara saygınız varsa kendinize çeki düzen vermeden (müzikal anlamda) sahneye çıkmayın..tabi bu sadece bir öneri,yine de siz bilirsiniz...

Beyler, gecenin en şanssız grubu sizdiniz... :( İlk başta Alicanın bassı daha sonra Oyutunun mikrofonu bozuldu. Gerçek performansınızı gösteremediniz! Bidahaki konserde işallah ses sistemi olarak bi problem yaşamazsınız! Yine böyle bir organizasyonda tekrar beraber olmak dileğiyle... ;)

Hayret bir olay!!! :? Sorunlar ilk iki gruptan sonra başladı. Alicanın gözlerimin önünde bass dan ses çıkarmak için kıvranması, Oytun söylerken bir anda ses sisteminde sorun çıkması beni çok üzdü. Ben PokerHead in nasıl bir grup olduğunu bilirim,bestelerini sever coverlarını beğenerek dinlerim.Ne demeliyim bilmiyorum elinizden geleni yaptınız genede bayaa coşturdunuz bizleri en çok zıplayıp coştuğum gruplar arasında yer aldınız ancak açıkca söylemek gerekirse HİÇ YERİNİZDE OLMAK İSTEMEZDİM!

oytunum sen sktr et kafana takma o bakenbaver midir nedir bi boktan anlamio ki bööle konusuo siz ciktiniz aslanlar gibi söölediniz aksilikler olucak kocum bi dahaki konsere daha bomba çikarsiniz herkese gösterirsiniz. sunu sööliim ben geldim gördüm ve mükkemmeldi (aksilikler disinda) bizim cosmamiz önemli onuda bize yasattiniz... eywallah tekrar takma oglum kafana.....

Lan Oytun olum, cok sinirlenmissn belli, kocum yavas ol abe, dun kotu calmis olabilirsnz, bizler sizin nasi caldiinizi biliorz beste ve coverlari severek dinniorz. Bidaaki sefere herseyin daa gsl olucaandan eminim, kafaniza takmayin abe muzik bu, her turlu elestiri her zaman gelecektir. Sizin yolunuz acik beyler bunu biliorm, cok calismaya devam, eminim bidaaki konser cok daa gsl olucaktr. Bi kac aksilikler olmus galiba, sansizlik... Beyler bu laflar hepiniz icin sirf oytun diil, takmadan , siki calismaya devam, ben size inaniorm ve bir yerlere geleceinize inaniorm. Koclar kendinize ii bakin.. Saygilar. Yunus

Bu arada arkadaslar , elestiri yapmanin bir yolu adabi vardir. Muzii yapan insana karsi biraz saygi gostermek lazim, asaaliyici ve kirici laflar solememk lazim. Tamam belki bi grubun performansi kotu olabilir, ama kimsenin onnara gidip de yok felaketsiniz yok kendinize sayginiz varsa da bilmemnede demeye hakki yok :evil: . Sunu bilin ki saygi gormek istiosaniz once saygi gostermei orenmenz lazim! Pokerhead elemanlari, takmayin abe, gelecek sefere coook daa gsl olucaana hic suphem yok...moral bozmak yok!

Geri