DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Çok teşekkürler herkese...Siz eğlendikçe biz daha çok eğleniyoruz ki eğlenemediğim gün daha önce bıraktığım gibi yine bırakırım bar mar olaylarını...Gerçekten çok teşekkürler..(metalci tayfaya ayrıyetten :p )

Grup konusuna gelince,grup elemanlarımızın hepsi birbirinden yetenekli ve tatlı insanlardır.Saçma bir yorum olmuş thepub ınki.Onlar olmasa ben olmam,ben olmasam da onlar olmaz.DeM,bazen eleman değiştirir gerçekten gerektiği için ama şu an gerçekten grup olmaya 1 adım kadar yakın.Seviyoruz birbirimizi,güveniyoruz ve iyi işler çıkartıyoruz.Allah bozmasın :)

...Sevgiler&Saygılar...

thepub demiş ki:
gecen hafta garage da izledim Dem'i..bas ve elektro gitarist (belki o gün öle çalmış olabilirler ya da bana öle gelmiştir) çok kötüydüler ..vokal çok çok iyi + en kısa zamanda başka elemanlarla ya da başka bir şekilde(tek başına albüm fln) devam etsin..

Kardeş DEM bir kişiden degil 4 kişiden oluşuyor....ve bilirsin ki bir grup voltran gibidir.....parçalar birleşiir ve takım oluşur....SEnde bu bilinç oluşmadıysa bilmem ve ya grup olamadıysan da bilemem ama grup gayet iyi ve oturaklı...gün geçtikçe daha güzel ve daha iyi olacaklar....
Bu arada basçı ve gitarsit işlerini gayet güzel yapıyorlar...
Birde bu forumlar olmasa insanlar içindeki kini nasıl dökecek bilmiyorum...

klavyecinin hastasıyızzz , ailece izliyoruz. işte piyasanın en karizmatik klavyecisi evren, cuma bizizde bizlerle, smoke on the water da da basıyla sahneyi dağıtan adam... ben ordayım bu cuma herkes gelsin :)

DEP_REM demiş ki:
thepub demiş ki:
gecen hafta garage da izledim Dem'i..bas ve elektro gitarist (belki o gün öle çalmış olabilirler ya da bana öle gelmiştir) çok kötüydüler ..vokal çok çok iyi + en kısa zamanda başka elemanlarla ya da başka bir şekilde(tek başına albüm fln) devam etsin..

Kardeş DEM bir kişiden degil 4 kişiden oluşuyor....ve bilirsin ki bir grup voltran gibidir.....parçalar birleşiir ve takım oluşur....SEnde bu bilinç oluşmadıysa bilmem ve ya grup olamadıysan da bilemem ama grup gayet iyi ve oturaklı...gün geçtikçe daha güzel ve daha iyi olacaklar....
Bu arada basçı ve gitarsit işlerini gayet güzel yapıyorlar...
Birde bu forumlar olmasa insanlar içindeki kini nasıl dökecek bilmiyorum...
depo yine sinirlenir, ama depoya katılmadan edemiycem . volkanın ve ertuğrulun hakkını yedirtmeyiz, demi dem yapan elemanlardan biridir gitarist volkan, ve bence gayet de başarılı. ertuğrulda bassda oldukça iyi. bu yorumu yapan arkadaş virtüöz bekliyo heralde karşısında.

thepub demiş ki:

bi anda sildik yaw elestiriyi bi kalemde :roll: :LOL:

DeMci olmusuz hepimiz vallahi.. Ya acikcasi bu kisi eger gecen hafta garaga daki extra geceye gelmis ve bu elestiriyi yapiyosa, belki de biraz haklidir, ama o gece cok extra bi gitar problemi vardi hepimiz hatirliyoruz ki.. ama baska sekilde de anlam veremedim vallahi bu elestiriye 8O

neyse biz seviyoz DeM i. cuma da ctesi de iyiydiler gene haftaya daha iyi bekliyoruz, yeni de bikac sarki varmis pleylistte :dans

Ankara'ya Gelince izleyelim bakalım DEM' e neler olmuş... Ama yalnız bir ricam var GÖKTUÐ; espri yapma :D:D:D.... (anladın sen)... Bir kere dinleme fırsatım olmuştu GÖLGEde ozmana bile gayet yeterli bir performansa sahiptiler bir bar programı için.... Eminimki göktuğ halen özenle sahnenin........ :) (bunuda anladın sen !!!)

bu kadar abartmayın ya..salı günü dinledim extraymıs galiba..o gün iyi gelmediler bana..ilk dinleyişimdi..eleştiri bu (dinledim yazdım) ayrıca kinle ne alaka(!) ..şöyle düzeltiyim o zmn - vokal çok iyi diğer elemanlar(davul hariç) o gün için sanırım biraz yetersiz geldi..ama genelde iyilermiş..dem 'e başarılar..

thepub demiş ki:
bu kadar abartmayın ya..salı günü dinledim extraymıs galiba..o gün iyi gelmediler bana..ilk dinleyişimdi..eleştiri bu (dinledim yazdım) ayrıca kinle ne alaka(!) ..şöyle düzeltiyim o zmn - vokal çok iyi diğer elemanlar(davul hariç) o gün için sanırım biraz yetersiz geldi..ama genelde iyilermiş..dem 'e başarılar..
kardeş en iyisi sen salıdan kalmasın cumartesi gel bence yerinde duramazsın durursan durdurmayız biz zaten... :D

DEMafis2gunmini.JPG

Bekliyoruz efenim...

Arkadaşlar son dakika haberi:
flaş flaş flaş... :p

DeM bu akşam yine ekstradan Garage Bar'da olacak...Yaklaşık 22:30 gibi başlayıp gücümüzün yettiği saate kadar :)
Gelebileni bekleriz...

işte garage da 3. hafta geri kaldı ve her hafta bir güzel oluyor bu programlar.... 3 haftadır geliyorum ama dün erken gittim biraz öyle olmasına rağmen çok eğlendik göktuğun sularını bitirdik ama napcan işte... :LOL:

Geri