DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

bu arada pardon ama playlist dem ile aynı ise bu nası bi punk anlayışı ben onuda anlamadım
müzik türünü bi imaj olarak kullandığınızı düşündürüyo insanlara...
bence önce bu sorunu halledin derim

başarılar

Arkadaşlar bu Cuma Garage online :) Demek oluyor ki Cumartesi sahnedeyiz...Görüşmek üzere...
Yakında da başka türlü güzel haberler bekliyor bakalım :)

Efenim iyi günler...
Garage Bar bugün açılmış...Ve akşam 21:30-24:00 sahnedeyiz DeM olarak...Bizden sonra da 6-8 sizleri eğlendirmeye devam edecek geç saatlere kadar...
Garage'ın tadilat sonrası açılışına herkesi bekliyoruz...
Görüşmek üzere...

ferudun duzagacı tanıyan varmı yoksa tanısınlar bence adam kımlık degıstırıp demde calıo bı ınsan olurda bu kadar mı taklıtcı olur sıgara tutsundan tıpıne tıpınden sarkı solıyısıne solıyısınden bakısına kadar solıım dedım genede basarılar sıze

vokali kastediyosun sanırım da nie öle bisey yapmaya calıssın(!) cok sacma bence ki taklit edicek olsa daha popüler olan birini(kaan,harun,..) tercih ederdi heralde..

tmm o zmn dokıyım ıcımı madem buraya yorum yazabılıyoruz solıım bence aşırı pis calıyolar bilerek diil hiç hoşıma gitmio o yalancı karizmalar hareketlerinide feridun duzyapraga benzetmem sucmu ehah kımsenın yorumlarıma kızma hakkı yok demlenmesi gerek bu grubun benim kaanatimce

gerceklerisoylerim demiş ki:
tmm o zmn dokıyım ıcımı madem buraya yorum yazabılıyoruz solıım bence aşırı pis calıyolar bilerek diil hiç hoşıma gitmio o yalancı karizmalar hareketlerinide feridun duzyapraga benzetmem sucmu ehah kımsenın yorumlarıma kızma hakkı yok demlenmesi gerek bu grubun benim kaanatimce
:D onu bunu bırak da bence senin aşırı bi garezin var gibime geliyo. Neyse sen içini dök bakalım..

garezım yok sadece ıyıyı kotuden ayırmasın kımse yalnıs etkılenmesın olay bu sadece burda yazmadım bıldıklerımı gır gor deja vu kurban mor ve berisi ve mango da da yazdım kımseye garezım yok gerceklerım var o kadar

gerceklerisoylerim kardeşim senin kafada tahtalar mı eksik bir insan tipini nasıl feridun düzagaça benzetebilir adamın kendi tipi o allhım yaaaa nerde arıza bu forumda zaten....

yalancı karizma ne demek bir kere adam sahneye karizma yapmaya çıkmıyor ki adam kendi gibi oluyor sahnede takılıyor egleniyor zıplıyor hopluyor küfrediyor ki bu adam benim normalden çok sevdigim bir arkadaşım hatta babam sahnede taklitçiligi falan yok sallama gelip burda.Normalde nasılsa sahnede aynı bence...

Eger haklı olsaydın senin gerçeklerin bizimde gerçeklerimiz olurdu ama haklı degilsin hatta gözünü kıskançlık ve artsitlik bürümüş o yüzden o gerçeklerini alıyorum senin GÖZüne sokuyorum...

ahaha bengerçeklerisöylerim nickli arkadaşım biz tutmayalım seni, aldık eleştirilerinden nasibimizi, sen o ulu görevi yerine getirmeye devam et ahaha bu ne gaz yav. ah şu memleket politikaları bi düzelse insanlar da kendine gelse neyse... :D ......Sendrom No:bilmem kaç :)

Gerçeği söylemek gerekirse ben biraz benzettim Göktuğ'u Feridun'a. Ama bu şu anlama gelmez ki Göktuğ Feridun'u taklit ediyor.

Birincisi benzemesi taklit etmesini gerektirmez, ettiği anlamına da gelmez. İkincisi taklit edecek adam mı kalmadı? Üçüncüsü tarzları bile aynı değil. Dördüncüsü, bu bir çeliki midir? :LOL: :LOL: :LOL:

Saygılar...

saçma sapan yorumlarla forumları lütfen doldurmayalım...biz birbirimize .ok atarak değil müziğimizi en iyi şekilde eleştirerek bi yerlere gelebiliriz...feridun düzağaçmış yaw ne alak allahınızı severseniz, bence göktuğ kendi gibi bi vokal kimseyide taklit ettiği yok...arkadaki enstrumanlarda gitardan bateriste gayet iyi elemanlar...lütfen ama lütfen kıskancıkla bi yere varamayız...sahnede ter döken o adamlara lütfen biraz daha saygılı olalım...çalmayan insan bilemez sahnede oolan adamın ne hazırlıklar yapdığını...studyolara gidilir bilmem kaç saat ter dökülür, yemezler içmezler ekipman alırlar sırf izlemeye gelenlerin gönlü olsun diye daha iyi tonlar bulmak için....ama sonuç ne yok göktuğ feridun düzağaçı taklid ediyomuş bilmem ne..ya arkadaşlar ya yapmayın etmeyin...

saygılar&sevgiler...

demin yolu açık olsun gayet iyisiniz devam edin...

Ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaynnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :)

Puasıudhaısudhaıushdaıushdauhsdha...Gece gece gülmekten öldüm ya :) euhehuehueuhee

Feridun Düzağaç'ı taklit ediyorum evet...İlk defa farkeden sensin bunu ya helal olsun.Sigara içişim ve bira içişimi ona özenerek bu şekle sokmayı başardım.Avatardaki benim ve gerçekten benziyoruz di mi :) Beni geçtim Feridun Düzağaç bu avatardaki resme benzetildiğini duysa herhalde villasından kendini aşşağı atar ölmez tabi ki o kadar alçak yerden atladığı için ama sakat kalır :) eeuhehuehue

Harbi çok eğlendim ama :)

gerceklerisoylerim kardeşim düşüncelerine saygım sonsuz da valla Feridun Düzağaç'ı kız arkadaşımla tanıdım ve Alev Alev adlı parçasına gerçekten bayılırım.Hatta playliste bile koyduk klavyeci hazır olduğunda çalmaya başlayacağız.O zaman bak senin için adamın hareketlerini inceleyip taklit edeceğim :) Ya vallahi kızma falan değil acaip güldüm gece gece bu kafayla ehuehuehuehueuheuheuhehuıasdhıaushdıuahsdadas

Tip olarak uzun saçlıyken de kısa saçlıyken de benzetirler suratımı F.D.'ye ama ben daha yakışıklıyım :p Ulan her zaman ama her zaman birilerine benzetildik ne 1001 şekil surat adammışım ya :) İlhan Mansız'ından tutunda Kri Kri'sine F.D.'sine daha kimlere kimlere :)

Gruplara saygı konusuna gelince hepsine saygımız sonsuz,dinleyiciye saygı konusuna gelince hepinize saygımız sonsuz...Herkesi çok seviyoruz euheuhe :)

Ama gerceklerisoylerim alla razı olsun yemin ederim hala gülüyorum çok saol :) Grup olarak da sana da layık olacağız elbet bir gün...

...Sevgiler&Saygılar...

En kocamanındannnnnnnnnnnnnn...

gerceklerisoylerim demiş ki:
ferudun duzagacı tanıyan varmı yoksa tanısınlar bence adam kımlık degıstırıp demde calıo bı ınsan olurda bu kadar mı taklıtcı olur sıgara tutsundan tıpıne tıpınden sarkı solıyısıne solıyısınden bakısına kadar solıım dedım genede basarılar sıze

hayatında acaba kac kere feridun duzagacı canlı izledin ?

biz kısaca D.M ama sen bize uzun uzun DeM de :D

her neyse geyikler bi yana hiç bir zaman biz mükemmel çalıyoruz diye bi iddada bulunmadık ama hiç kimsede elimizden geleni yapmadığımızı söyleyemez...eleştirirken buna göre eleştirelim...sahne duruşundan karakter analizi yapmaya çalışıp ortamı germenin manası yok dimi...
ayrıca karizmatik takılıcak olsak sahnede ordan oraya atlayıp monitörlerin üstüne düşüp anti karizmatik işler yapmayız dimi? :D
ha gerçi insanların karizma anlayışı nedir tabii bunu bilemiyoruz... mükemmel bir grup değiliz hiç bir zamanda olmıycaz...çünkü hep daha iyisini yapılabilir bunu biliyoruz...bunun içinde uğraşıyoruz her birimiz...ve daha ileriye gitmek için her amatör olarak müzikle uğraşan insan gibi bizimde eleştirilere ihtiyacımız var...neyse ama yalandanda olsa karizmatik duruyomuşuz sahnede güzel bişey bu tabi ;)

sevgiler,saygılar....

Geri