DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Arkadaşlar haddime mi bilmiyorum ama Ametal nickli arkadaşı kaybettik...Tartışma yaşamış olsam da gerçekten çok üzüldüm:( Allah rahmet eylesin :(
Terk-i Diyar ı ona armağan edicem akşam :(

cyberknight demiş ki:
Arkadaşlar haddime mi bilmiyorum ama Ametal nickli arkadaşı kaybettik...Tartışma yaşamış olsam da gerçekten çok üzüldüm:( Allah rahmet eylesin :(

Bende Göktuğ'a başka bir rahmetliden BarışManço'dan "Kazma" yı armağan ediyorum..
Bazı özel mesajlaşmaları ve konuşulanları biliyorum..
O yüzden anladı o...

Hayat bazen özür dilemeye bile fırsat bırakmıyor...
Hayat bazılarımızdan daha acımasız...
Öyle değil mi?

Polemik değil amacım...
Bugün sabahtan beri son derece sinirliyim,üzgünüm.
Ve bir şeyler iletmek istedim bazılarına :!: :!:

Hepimizin başı sağolsun...
Aysun'un da yattığı yer nur olsun.

Elvis_is_Dead demiş ki:
cyberknight demiş ki:

Bende Göktuğ'a başka bir rahmetliden BarışManço'dan "Kazma" yı armağan ediyorum..
Bazı özel mesajlaşmaları ve konuşulanları biliyorum..
O yüzden anladı o...

Hayat bazen özür dilemeye bile fırsat bırakmıyor...
Hayat bazılarımızdan daha acımasız...
Öyle değil mi?

Polemik değil amacım...
Bugün sabahtan beri son derece sinirliyim,üzgünüm.
Ve bir şeyler iletmek istedim bazılarına :!: :!:

Hepimizin başı sağolsun...
Aysun'un da yattığı yer nur olsun.

Bilip bilmeden böle saçma sapan şeyler konuşmasan iyi olur.Bu bir.İkincisi Göktuğ ile o hatun arasında olan olayları bizzat biliyorum.Onun aklından uydurduğu 100 lerce saçma sapan şeyle uğraştı herif ki bizzat şahit olan arakdaşlarım da ben benim dışımda.Sen de o kekolardan birisin demek ki inanan.Allah rahmet eylesin ama bilip bilmediğin olaylar hakkında konuşup durma istersen.Sinirlendim senin burda ahkam kesmene.Göktuğ gerekli cevabı verir zaten.Sen olayların doğrusunu öğren bil sonra kendine birşeyler ilet.Sinirlendim neyse.

Kendi yazdıklarını bir yeniden okur musun?
Keko ...vs ?
Önce şu hitap şeklini bir düzelt istersen...

Bir sen akıllısın zaten...
Geri kalan komple keko...

Sinirlenmiş ahkam kesmeme...
Harbiden çok korktum kardeş...Aman diyim...

Bu konu daha başka bir yerde konuşulsun artık lütfen .

Elvis_is_dead sende lütfen bu olayı tekrar başlatma . Allah arkadaşımıza rahmet eylesin . Lütfen bu konuda burda kapansın .

arındır beni,serzeniş,terk-i diyar,son dinlediğim 4 şarkınız..boşuna bağırmıyoruz konser,konser,konser,albüm albüm,albüm diye...umarım kısa zamanda hepsi olur :)
--Absinthe--

bende son için bişeyler yazim bari :) sözler herzamanki gibi mükemmel insanı alıyor biyerden biyere atıyor :) göktuğ'nun buğulu sesi çok ön plana çıkmış çokta güzel olmuş, intro tek kelimeyle mükemmel,şarkının ortasında biyerde davullar ve davuldan sonraki sololar için denicek hiçbirşey yok, elinize ağzınıza yüreğinize sağlık :)
yine tebrikler, en yakın zamanda albüm istiyoruz...

dun gece garaj da ne kaynattık ama harika eğlenceliydi extra :D
:kicsalla :kicsalla :kicsalla :kicsalla
yeni gaz extraLarda görüşmek üzre ! :dans

İşte Dün Gecenin Finali
kurtlarvadisi.jpg

Dün çok eğlenceliydi evet :) Az ve öz seyirci ama haftaiçinde istediğimiz herşeyi yapabildiğimizden ben aşırı eğleniyorum ehehe :) 70 milyonun bildiği bir gerçek varsa... :p

Bu arada teşekkürler yorumlar için de...

işte ankara da ve belki de Türkiye'de görebileceğiniz en karizmatik ve en yetenekli gitarist büyük müzisyen kral insan wolkan --> Dün garage rock bara kendisini dinlemeye gelen ünlü tv yıldızı polat ( kırtlar vadisi) la bir hatıra resmi çekildi
wolkanpolat2re.jpg

Geri