DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

abi utandırdınız valla susun yeter hehehe. teşekkürler dedikleriniz için gerçekten. bu arada mal gibi zilsiz gittim istanbula oda başka mevzu heheheh. özür diliyorum herkesden ama başka seçenek yoktu. ordada zillerini veren mars a ve zil ayaklarını veren pickpocket e çok teşekkürler yoksa konser monser olmazdı maazallah. diyeceğim bu saolun germeyelim ortamı daha çok

baybay

kekinallahi demiş ki:
abi utandırdınız valla susun yeter hehehe. teşekkürler dedikleriniz için gerçekten. bu arada mal gibi zilsiz gittim istanbula oda başka mevzu heheheh. özür diliyorum herkesden ama başka seçenek yoktu. ordada zillerini veren mars a ve zil ayaklarını veren pickpocket e çok teşekkürler yoksa konser monser olmazdı maazallah. diyeceğim bu saolun germeyelim ortamı daha çok

baybay
biz seni biliyoruz barışçım twinleri sok istediğin kadar süper oluyor valla meyve veren ağacı taşlarlar kıskanıyorlar seni :D

kekinallahi demiş ki:

baybay

hastasiyim. :ask 8)

garage da bi muhabbete tanık olmuş arkadaşım dem sahne aldığı vakit 3 4 hanzo göktuğun taktığı kravatın yazısının anlamını bulmaya didinirken aralarından birisi barışı göstererek demiş ki: ula adama bak la millet tepiniyor bu alette adam sanki kahvede tavla oynuyor diye bi tabir yapmış anlatınca hem adama katıldım hemde gülmekten yere yattım barış valla bunu bende diyorum bir adam bu kadar rahat olamaz kardeşim zevkle izliyoruz valla her zaman zaten bu hafta da serkanla bir analiz yaptık güzeldi yane kralsın ne diyim :D

hı bu arada mechul aşklar sokağı,son,terk'i diyar ve serzeniş süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr::p ama tabi ben en çok serzenişi seviyorum:pp c.tesi garageda görüşmek üzere:pp

evettttt arındır beni de süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:) abim winampa dem in şarkılarını koymuş dinliyo bide soruyo ben bunları hiç duymadım şarkılarının klipleri yokmu fln diye:D:D:D abimin favoriside terk'i diyar :pp

gelicem tabikiiiiiiiiiiii:pp üstelik orda çalışma durumum bile var:p hepsi iri yarı fln ama hiç birinden korkmuyorum gelecekleri varsaa görecekleride var:pp dermişim:p:p:p:p

Geri