DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

orgpic.gif

Selamlar,
Cumartesi cümleten cok eglendik.Hatta Görevliler tarafından hayatımda ilk defa uyarıldım.Sagolun
Ayrıca tüm DEM elemanlarına sahnelerini bizimle paylaştıkları için çok teşekkür ederim.

Sen sağol Sertaç Bey :)= İstanbul'da artık :)=

Cumartesi akşamı tam kadro SouliTarY elemanları Garage Bar'da sahnedeydi ve Sepultura 3'lememizi çaldık.Süper eğlenceli ve gurur vericiydi :)=

Cumartesileri Garage'da artık 20:30'da çalmaya başlıyoruz ve tek ara veriyoruz.23:45'e kadar da sahnedeyiz.Bekleriz...

Bir kaç konser haberi var ama detayları alınca yazayım...

...Sevgiler&Saygılar...

süperrrrr...!!!

Oooo DEM gene istanbula geliyomuş..:)
Rethink konserin detaylarını nezaman yollıycan ?
Bu arada gruplar süper kombinasyon olmuş..
Konseri iple çekiyorummmm

Terki Diyar süperr buarada..

bu konserin balansda olması çok iyi olmuş ya gruplar zaten iyi yer de çok güzel çok iyi bi konser olucak.bronx'da da dem'le picpocket çıkmıştı ikisinin de sahne performansları çok iyi bu konserde çok iyi olucak bence zardanadam'da katılmış şimdi onlara daha ne diyim süper bi konser kaçmaz bence!!!

ankaranın en iyi bikaç grubundan biri kesinlikle..yapmış oldukları çabaların karşılığını alırlar fazlasıyla inşallah..bizim programa da bekleriz sizi..başarılar.....

DeM @ 21 Ekim Cuma @ University Night Out - Alternative Party Session Vol. 2

De Gol Caddesi 7/b Tandoğan- ANKARA
I.V Rock Cafe Bar ( 21 Ekim Cuma Saat: 19:00)
University Night Out- Alternative Party Session Vol. 2

Gruplar sırasıyla:
- SERTSESSİZ
- KAOTİK
- DEM

Giriş: 5 YTL + ilk içki & popcorn
(p.s : içerideki fiyatlar uygundur, şişe bira 2 YTL vs vs vs vs..)

Bekleriz efenim...

Arkadaşlar az önce saat yaklaşık 4 itibariyle Grup DEM, Star TV'de ilahileriyle sizlerle buluşmuştur :)= ehueuheuheuhee :)= Of offfffffffffffffffffff... :)= DEM Cumartesi akşamları Garage Bar'da,Perşembe geceleri bu saatlerde Star TV'de ilahileriyle birlikte kulaklarınızı şenlendirmekte :)= (Bu espriyi arakladım :p= )

persembe gecesi star tv'deki performansınızı dinledim cok begendim:)ama cok gec cıkıyorsunuz:)programı biraz daha erkene almanız mümkün mü...repertuarınıza yeni eklediiniz ilahi tarzdaki parcalar hosuma gitti:)basarılar kolay gelsin.....

Geri