DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

muhtesem!!!tek kelimeyle muhtesemdi....anlastınız mı starla...her persembe cıkacak mısınız simdi...yoksa ramazan münasebetiyle mi?repertuarınıza daha sert ilahiler eklemenizi beklioz:):):)

ben bu grubu bir anlamadım yani bu kadar kötü bir grup nasıl olurda sürekli konser verir garip yani.demek ki organizatör arkadaşlar tanımak bazen işe yarıyor.sizi başka organizatörlerin yaptığı organizasyonlarda görecekmiyiz bakalım bir gün.başarılar saygılar sevgiler.

pey demiş ki:
ben bu grubu bir anlamadım yani bu kadar kötü bir grup nasıl olurda sürekli konser verir garip yani.demek ki organizatör arkadaşlar tanımak bazen işe yarıyor.sizi başka organizatörlerin yaptığı organizasyonlarda görecekmiyiz bakalım bir gün.başarılar saygılar sevgiler.

kişisel sorunlarınınızı özel mesaj yoluyla gruplara bok atmadan çözseniz bence çok daha güzel olur, evet DeM'i yakında çok farklı biyerde çok göreceksiniz..
şimideden kedi ciğer muhabbeti varsa, daha sonra neler olcak acaba bekleyelim bakalım az kaldı.. :)

ayrıca birilerine bok atmadan önce neden kendi yaptıklarınızı ortaya koyup bu iş böyle yapılır demek yerine sadece konuşur bu insanlar 50-60 sayfa yazı var burda ve kötü grup diyen toplasan 10 kişi ancak çıkar hepsinin altından da bişeyler çıkıyor, bunları geçtim, neye göre kötü bir grup anlatta müzikal olarak tartışalım şu konuyu!!

Bence de bi gruba kötü diyen arkadaşların yazmaya başlamadan önce "bence! " demeleri lazım.Dem benimde de ankarada dinlediğim en iyi gruplardan biri (bence tabi :)) )Ama her grup için olumsuz eleştriler mutlaka oluyor...

ben grup elamanalrından birini bile tanımam. buyüzden kişisel bir sorunum olamaz .(yani tanımadığım biriyle ilgili ne olsun ki) ben gördüğümü bildiğimi söylüyorum.ayrıca tabii ki bu benim düşüncem başına bence yazmanın bir anlamı yok. yani tutupta bakkal rüstem amcanın düşüncelerini buraya yazacak değilim dimi :LOL:
ben onları çok dinledim orda burda hiç ısınamadım yani bu böyle üzgünüm.daha farklı biryerlede görürsekte görelim bakalım nerde görcez .film filan mı çekcekler acaba .(faklı biryerd deyince müzikten farklı bir şey geldi de aklıma :LOL: )

pey demiş ki:
ben grup elamanalrından birini bile tanımam. buyüzden kişisel bir sorunum olamaz .(yani tanımadığım biriyle ilgili ne olsun ki) ben gördüğümü bildiğimi söylüyorum.ayrıca tabii ki bu benim düşüncem başına bence yazmanın bir anlamı yok. yani tutupta bakkal rüstem amcanın düşüncelerini buraya yazacak değilim dimi :LOL:
ben onları çok dinledim orda burda hiç ısınamadım yani bu böyle üzgünüm.daha farklı biryerlede görürsekte görelim bakalım nerde görcez .film filan mı çekcekler acaba .(faklı biryerd deyince müzikten farklı bir şey geldi de aklıma :LOL: )

Bende senin üzerinden farklı fantaziler kurdumda neyse burda söylemeyecem ehuehueheuhe

DEP_REM demiş ki:
pey demiş ki:

Bende senin üzerinden farklı fantaziler kurdumda neyse burda söylemeyecem ehuehueheuhe
:LOL: mümkün olsa depoya forumda postlarının silinmeme garantisi vermek istiyorum :LOL:

Bu gece izleyen dinleyen beğenen beğenmeyen bizimle çıldırıdan şarkıları bizimle söyleyen şu hasta ve alkol alamayan halimle bile sahnede kendimden geçmemi sağlayan seyirciye çok çook teşekkürler...gerçekten çok eğlendik...

pey çok teşekkür ederiz...Zevk renk olayları...umarım seni de bir gün bir yerde memnun etmeyi başarırız...

Cuma günkü konserde eksiklikler çoktu mekan vs. vs. ama biz gerçekten işi eğlenceye vurup geceyi güzel bitirdik.Gelenlere destekleyenlere çok teşekkürler...

Bar programı da gayet eğlenceliydi ama önceki hafta sanırım daha eğlenceliydi.Güzeldi ama yine de...

Sırada 3 Kasım konseri ve 6 Kasım konserleri var...

...Sevgiler&Saygılar...

DEP_REM demiş ki:
pey demiş ki:

8O

Deprem ve Fantazisi hehe..

mümkünse kimse bana yazdığım şeylerden dolayı özel mesaj atmasın.özellklede .ahmettuncer adında olan birileri (ki adının bu olup olmadığını bile bilmiyorum öyle yazmış sadece onu biliyorum ha birde organizatör başlığıyla yazmış :LOL: ) bunlar benim dem hakkındaki düşüncem.bunu özel mesajla değiştiremezsin yani.işleri ve olumsuzlukları tehditkar mesajlarla gidermye çalışmanız gerçekten çok üzücü.

Geri