DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

maresalx demiş ki:
eet sizlerle Kaplumbaga deneyimi paylaşmak istiyorum
bundan 2 ay önce aldığım madeni 1 ytl büyüklüğündeki kaplumbağam aldığım günden beri ölü gibi,hiç kıpırdamadan yatıyo akvaryumun içinde..şu an saat sabaha karşı 4 buçuk
akvaryumu kolonlardan birinin üzerine koydum ve DeM'in eski yeni tüm parçalarını 3 er kez çaldım..
Sonuç : Kaplumbağa öküz gibi canlandı!!!Akvaryumun içinde deli gibi koşturuyo yakında hayvan dışarı çıkıcak nerdeyse biskuvi kadar bişi
Sevgili Açıköğretimliler bu programda DeM'in su kaplumbağaları üzerindeki etkisini gördük..Birbaşka programda görüşmek üzre :p

:LOL: :LOL: :LOL:
harikaymış yav...(bizim eve hayvan dayanmyor valla olsa bende deniyeceğim...kaplumbağalar çorba oldu...balıklar birbirini yedi..muhabbet kuşu kalp krizinden öldü(ciddi) )
hayvanları bi DeM lemek gerek yani.. :)

Storm_Warrior demiş ki:
maresalx demiş ki:
bundan 2 ay önce aldığım madeni 1 ytl büyüklüğündeki kaplumbağam aldığım günden beri ölü gibi,hiç kıpırdamadan yatıyo akvaryumun içinde..şu an saat sabaha karşı 4 buçuk
akvaryumu kolonlardan birinin üzerine koydum ve DeM'in eski yeni tüm parçalarını 3 er kez çaldım..
Sonuç : Kaplumbağa öküz gibi canlandı!!!Akvaryumun içinde deli gibi koşturuyo yakında hayvan dışarı çıkıcak nerdeyse biskuvi kadar bişi
Sevgili Açıköğretimliler bu programda DeM'in su kaplumbağaları üzerindeki etkisini gördük..Birbaşka programda görüşmek üzre :p

harikaymış yav...(bizim eve hayvan dayanmyor valla olsa bende deniyeceğim...kaplumbağalar çorba oldu...balıklar birbirini yedi..muhabbet kuşu kalp krizinden öldü(ciddi) )

desene zavallı kaplumbağa "illallah!" demiş,daha fazla bu berbat müziğe dayanamayıp köşe bucak kaçacak yer aramış. :D

sid_the_punkstar demiş ki:
desene zavallı kaplumbağa "illallah!" demiş,daha fazla bu berbat müziğe dayanamayıp köşe bucak kaçacak yer aramış. :D
walla güzelim,pin-up yalakalığından iyidir o kaplumbağaların yaptığı..
Başka grupların başlıklarındaki muhabbetleri hemen eziliverince buralara taşıma..allahbilir bütün gün burnunu karıştırıp
- acaba bugun napsam,ne gibi gereksiz actionlar icinde bulunsam?
modunda bi insansın
bu da sana son cevabım
her grubu kendi başlığında tartış ve eleştir..

Storm_Warrior demiş ki:
maresalx demiş ki:

peki kaliteli müzik nedir ?

maresalx demiş ki:
walla güzelim,pin-up yalakalığından iyidir o kaplumbağaların yaptığı..
Başka grupların başlıklarındaki muhabbetleri hemen eziliverince buralara taşıma..allahbilir bütün gün burnunu karıştırıp
- acaba bugun napsam,ne gibi gereksiz actionlar icinde bulunsam?
modunda bi insansın
bu da sana son cevabım
her grubu kendi başlığında tartış ve eleştir..

haşaa!..lüzumsuzluk konusunda 400 küsür tane mesaj atmış olan "senin" tahtını zorlayamam bile,her grubu da kendi başlığında eleştiriyorum ve dem bence başarısız ve kişiliksiz bir grup.

Teşekkür ederiz yorumun için.İnşallah daha iyilerini yapar beğendiririz.Bu tip eleştiriyle eline ne geçti?Kimlerin eline ne geçti?biz ne kazandık veya kaybettik?Her zaman dediğim gibi negatif eleştiri yaparken eksiklerimizi de belirtirseniz çok seviniriz.Müzisyen değilseniz bile dinleyici olarak bize faydası olacak şekilde.

Yakında bir kaç konser daha var...Detaylar kesinleşince duyurmak üzere...

...Sevgiler&Saygılar...

Bumudur ????? Budur !!!!!!

Konser haberlerini merakla bekliyoruz....

Not : Eleştirisiz olmaz ama, düzgün eleştiri yapmakta bir kültür, zeka ve akıl gerektirir. Tavsiyem, "bu grup/müzisyen kötü, çünkü...." die başlayan bir cümle kuramıyorsanız hiç konuşmayın.

kaliteli müzik dinlettiren ve gercekten keyif veren müziktir.Geniş kitlelere hitap edebilmeli herkes dinlemeli..eski kuşak olan annem babam bile severek dinliyorsa bi kalitesi oldugu kesindir o grubun.
DeM bunu başaran bir grup artık besteleri hepbiragızdan söyleniyo
Çok yakında..Nasıl bar grupları çilekeşi,dorian,seksendört'ü çalıyorlarsa cok yakında DeM de coverlanmaya başlıycak...

..:: Cumartesi gecesi programı degişmiştir ::..
Saat 20:30 - 00:00 -> DeM
Saat 00:00 - 03:00 -> Overdose

@

Garage Rock Bar

* 25 Şubat Cumartesi Dorian Konseri Ertelenmiştir.

...ve dem bence başarısız ve kişiliksiz bir grup.

-Böyle düşünüyorsan eğer,geleceksin garage'a,dem ile bir cumartesi akşamı geçireceksin sonrasında hala aynı şeyleri düşünüyorsan geçeceksin göktuğun,barışın...karşısına,yüzlerine anlatacaksın "bunu böyle yapıyosunuz güzel değil böyle böyle olsa daha iyi olur..."diye.
-Öyle dsl hattından öte tarafa atmak tutmak çok kolay bir iştir,mühim olan eksikleri yüzüne söyleyip bazı şeyleri beraberce tedavi -telafi- edebilmektir.
-İyi günler.

Yaptıkları müziğe ve tarzlarına diyecek laf yok. Bu güne kadar nasıl geldiklerini ben bizzat biliyorum. Müzikleri ve tarzları sana hitap etmiyor olabilir ama insanlık konusunda yorum yapmak ne sana ne de bana düşmez. Hayal Grubu'ndan Dem'e başarılar...

yaf hastayım garaga a gelemedim yaff ne güzel dinleyip coşacaktım sancılar içindeyken doktora ulaşmak için bide garage nin önünden geçirdiler beni ühühühühühühhüüüü
ilk yarıda beste çalmadık desin biri :cry:

kişilik konusuna gelince kimsenin yorum yapmaya hakkı yok müziğini dinle git müziğini beğenmiyosan konuş allahına kadar ama siz tabi bu gurubun ilerlemesini istemeyenler eleştiri yaparızda eksiklerini kapatırlar die korkunuzdan laf atıp kaçarsınız karalamaya çalışıp susarsınız

sizin bu saçma eleştirileriniz daha da mı kenetliyo DeM dinleyenleri ne :LOL:

eet yahu ben niye yazmadım ki..heheehhe
Bi kere dün çok sap vardı onu soylemeden edemiycem :evil:
Ertugrul ne güzel kafa salladık dün oo yeaa :metalhead :metalhead
Bu arada bişi dicem Volkan'ın sesi cok guzel herhafta iyice belli etmeye başladı ona bir albüm teklifi gelirse şaşırmam yani 8)

Geri