DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

uzun zamandır izleyemiyodum demi ,dünde ufak :? aksilikler yüzünden doya doya başından sonuna olamadım orda :cry: yeni arkadaşlara hayırlı olsun ,göktuğ beyi zaten geçiorum yoruma gerek bile yok :p ;) başarılar arkadaşlar

bu arada yüzük bulundumu can :? yüzük ağıtlarıyla sabahladık :x

Top. ziyaret: 32355
Top. takipçi: 1002
Top. dinlenen şarkı sayısı: 60826

http://dem.anatolianrock.com adresinden takip edebilirsiniz...6 ayda sadece...

YORUMSUZ :)=

myspace ve purevolume sayfalarını saymıyorum bile :)=

Sonsuz teşekkürler...Bunların hepsinin hakkını çok kısa zaman içinde vereceğiz inşallah...

...Sevgiler&Saygılar...

23 Temmuz PAZAR saat 23:00 suları Eskişehir HAYAL'de sahne alıyoruz...
Bekleriz gelecekleri gelmek isteyenleri efenim...

Garage Rock Bar bu hafta kapalı ve bakalım ne zaman açılacak tadilat oalyı bitip...

...Sevgiler&Saygılar...

göktuğcum umarım bi aksilik çıkmaz hayel cafe del mar'da çünkü bi vukkatımız olmuştu bizim size karşı ama yine de siz üç grup arasından gayet iyi performans ile eskişehirlilere dem'i en iyi şekilde tanıtnız ve sevdirdiniz başarılar kolay gele yine bi sallayın gelin eskişehiri !!!

cyberknight demiş ki:
Top. ziyaret: 32355
Top. takipçi: 1002
Top. dinlenen şarkı sayısı: 60826

http://dem.anatolianrock.com adresinden takip edebilirsiniz...6 ayda sadece...

YORUMSUZ :)=

myspace ve purevolume sayfalarını saymıyorum bile :)=

Sonsuz teşekkürler...Bunların hepsinin hakkını çok kısa zaman içinde vereceğiz inşallah...

...Sevgiler&Saygılar...

e artık albüm zamanı geçiyor gibi, yapın da alalım artık :) (gerçi hadi albüm yapıyoruz denince de olmuyor bi anda, ama sizin olur sanrım :)

Nokiasupersound'da arındır beni'yi dinledim. her ne kadar alternatif müziğe klavye yakıştıramasamda sizin soundunuzu baya bir yukarıya taşımış, beğendim. umarım daha iyi yerlere gelirsiniz, Ankaralı grupların iş yapması mutlu ediyor :)

Teşekkür ederiz efenim...Ama biz klavye kullanmıyoruz ki artıııııııık başka başka şeyler kullanıyor olacağız az kaldı :)= Şarkıların yeni hallerinin de eskileriyle sanırım pek bir alakası kalmadı altyapı falan :)= Mesela bir Arındır beni şu an daha da güzel ve alakasız :p= Bizim şarkılar zaten hep evrim geçirir durur ancak o kadar :p=

Albüm olayına gelince her sağlıklı Türk genci gibi biz de gerekli hazırlıkları yapıyor ve sıramızı bekliyoruz efenim :)=

Bu Pazar Eskişehir HAYAL'deyiz bekliyoruz...

...Sevgiler&Saygılar...

10_1153330750.jpg

Bekleriz...

1 kasa kapıp AnKara'ya getirebilirim ben mesela!! - ( Bu işi benden daha iyi yapan bir vatandaş tanıyorum ben gerçi... :D Esski günleeeer, eeeeski günler... ) :?

Geri