DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Teşekküre deriz efenim...

Garage bu akşam da kapalıdır efenim...İnşallah haftaya görüşmek ümidiyle...

Pazar günü de Eskişehir'de görüşmek ümidiyle...

Sağolun varolun :p=

...Sevgiler&Saygılar...

Eskişehir pek güzeldi efenim...Gece 12'den sonra doldu ama :)= Yakında sürekli oralardayız bakalım :)=
Sanırım bu hafta Garage da açılıyormuş...Haber ederiz efenim buralardan...

Görüşmek üzereeee...

...Sevgiler&Saygılar...

İyi dilekler için çok teşekkür ederim. Yaşlandığımı hissettim. :D:D: Ama volkan yıllardır amca. Tek fark onun abisi benim küçük kız kardeşimin çocuklarının olması. :D

Eskişehir gerçekten çok zevkliydi. Bu hafta garageda görüşmek üzere.

Saygılar...

Trenin ilk defa tam dakikası dakikasına kalktığını öğrenmiş oldum acı bir şekilde :)= Neyse :)=
Güzeldi herşey daha güzel olacak inşallah da...
Garage Bar 1 Ağustos'ta açılacakmış diye duydum...Bu hafta da kapalı büyük ihtimal...Buraya bakarsanız efenim bilgilendirme için süper olur :)=

...Sevgiler&Saygılar...

Ankara`da SSK İşhanı`nda yangın.

Birçok bar ve restoranın bulunduğu işhanındaki Gölge Bar adlı işletmede henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

Haber Tarih: 30.07.2006 10:46:32

AA- Kızılay`daki SSK İşhanı`nda henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.

Birçok bar ve restoranın bulunduğu işhanındaki Gölge Bar adlı işletmede henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını söndürmeye çalışıyor.

http://www.habergenc.com/haber_detay.asp?haberid=18541

Orda çalan çalışan herkese geçmiş olsun diliyoruz...Alla korusun yaaaa...

valla mı ya gerçekten çok üzüldüm zaten bu sıralar gölgeyle birileri gerçekten uğraşıyo ama nedendir bilinmez bırakında ankarada zaten eğlenebileceğimiz birkaç mekan var onlarla da uğraşmayın artık gölge barın işletme ruhsatını aldılar sonra da bu olaylar gerçekten hoş şeyler değil ankarada belli bi raund oluştu bu piysada umarım düzelir yani

herkese büyük geçmiş olsun diyelim bari!!!

bir iki başlıkda da yazdım burada da yazmak isterim...

gölge barın başına gelen olaya en çok ben üzüldüm, bilen bilir... sabah işe giderken gördüm ve inanamadım herşey kül herşey yanmış... en büyük şans kimsenin canına bişey olmaması...

Garage, gölge tunalı gibi yangın çıkışı olmayan bu mekanlarda uımarım gerekli önlemler alınıyordur, eğlenirklen kimsenin başına bir felaket gelmesin..

Sanırım bu konuda en büyük payda işletmecilerin duyarlılığında yatıyor.

Çok büyük geçmiş olsun ....

Geri