DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

cyberknight demiş ki:
Bu arada efenim benim yeni aklıma geldi ama 15 Eylül bizim DeM keratasının 3. yıl dönümü aynı zamanda :)= Şansımıza da sahneye denk geldi :)=

Duygusal da bi yazı yazim :p=

15 Eylül 2003 tarihinde bir güz çocuğu olarak doğan DeM acisıyla tatlısıyla geçen yıllar sonucunda 3 yaşında!

Bugüne kadar bizi destekleyen desteklemeyen, yanımızda olan olmayan, eleştiren öven, dinleyen dinlemeyen, üzen sevindiren vs. herkese çok ama çok teşekkürler. Sizlerin sayesinde çizgimizi koruyoruz ve müzik yapma isteğimiz her geçen gün daha da artıyor.

Ve 3. yılımızı 15 EYLÜL Cuma akşamı BİZİZ Bar'da sahnede kutluyoruz...

Nice yıllara hep birlikte efenim...
Nice 333333333333333. yıllara efenim hep birlikte :)=
DeM'li kalın...

...SEVgiler&SAYgılar...

iyiki doğdun dem :p euhueh

yeni kadro,yeni bar programı ve 3. yılınız çok kutlu olsun arkadaşlar...gerçekten bu işe o kadar emek veriyorsunuz o kadar eğlenerek ve gönülden yapıosunuz ki eminim önümüzdeki yıllarda çok çok daha iyi yerlerde görüciiz sizi..höff bi de şu br programı bu kdr geç saatte olmasa ne güzel olcaktı ama...:(

eheheheh 3 sene olmuş:p.gerçi biz bu oluşumun son senesinde katıldık ama:D.neyse nice nice yıllara sayın Dem grubu!!!gördüğümüz görmediğimiz,eski ve yeni bütün elemanlara da teşekkür ederiz:)evet evet nice yıllar,artık zaten ankarada değil,eskişehirde görüşmek üzere:D

Selamlar olsun efenim, kısa bir hatırlatma da benden:

Geçtiğimiz hafta itibariyle Dem'de davul çalma işini Deli Gömleği'nden tanıdığımız Doruk Andiç devralmıştır. Kendisine içten tebriklerimi sunar, Dem'e 4 ve sonraki yaşları için sonsuz başarılar dilerim.

Saygılar & Sevgiler

burakcım geç oldu biliyorum ama ipekten duydum başın saolsun canım yaa :(

bu arada çok özledim sizii çok ayrı kaldık artık dönsek mi nee :roll: :D ;)
bi de yenilere hoşgeldin diorum hayırlı olsun ;)

uzun bi aradan sonra dem i izledik ozlemisiz yaw gerci yeni repertuara al1smak biraz zman alacak ama olsun:) bu arada yeni biziz de cok guzel olmus dem e basar1lar.....

Çok çok çok ama çok teşekkürler herkese...İyi ki doğmuş gerçekten...Daha iyileri olacak her saniye geçtikçe...(uyağa bak beee :p= )

Bu arada Can'a da çok teşekkür ederiz grup adına emeği,desteği ve her şey için...Umarım onun da yolu çok açık olacaktır...Ayrıca bu vesile ile bugüne kadar DeM ailesinde yer almış herkese de teşekkürlerimizi tekrardan sunalım...Tatlısıyla acısıyla çok güzel anılarımız oldu her bir DeM elemanı ile bugüne kadar...Teşekkür ederiz ve başarılar sizlere de...

Hatırlatayım bari...DeM'in şu anki kadrosu:

Göktuğ - Vokal/Ritm gitar
Volkan - Lead gitar/Geri vokal
Burak - Bas gitar/Geri vokal
Mert - Klavye&Synth/Geri vokal
Doruk - Davullar

10_1158603810.jpg

Bekleriz...(Eskişehir'de bu seferlik yine 4 kişiyiz)

Ayrıca DeM Cover Project, artık her Cumartesi gecesi saat 24:00 sularında Ankara'da sadece ve sadece yepyeni dizaynı ve işletme anlayışı ile Biziz Bar'da...

10_1158660149.jpg

...SEVgiler&SAYgılar...

beyler teknolojiden yoksun ortamlarda olmaktan dolayi 3. yilinizi kutlayamadim

dem'in 3. yili kutlu olsun isallah 33. yilinida goruruz

Not : Kazim bu arada youtube da bi takim illegal aksiyonlara girmişsin ankaraya donunce falakaya yatiricam bebe seni :)

üç yılının son iki yılına şahit olduğum müzik yapma adına ne kadar çok şeyin feda edilebileceğini bizzat gördüğüm,hala hakkettiği yeri bulamadığını düşünüp piyasaya her yeni (kalitesiz) grup fırladığında bir lanet ettiğim.her konuştuğumuzda bi gün,bi gün diye o güne yaklaşmaya çalıştığımız,bi dolu umudun peşinden sakin sakin ama adam gibi giden gruba...
başarılar dilemek çok sıradan gelio.sadece şarkılar susmasın diyorum onlar susmassa çok fazla insan susacak çünkü :) herbirimize kolay gelsin.bu adamlar daha fazlasını hakedio.herşey hakettikleri gibi olsun.doğum gününüz kutlu olsun.mumları mantar gibi fırlayan tekerleme grupların üstüne söndürürüz işallah.

egemen erdoğan (her daim hasta insan :( )

BAZEN

Çok ama çoook teşekkürler...Yanımızdaydınız hep yine olursunuz gibime geliyor :)=

Arkadaşlar bu arada bu hafta Biziz olayında bir değişiklik yaşanabilir...Ya 21:00 ya 24:00 bu hafta Biziz Bar programı...Bugün belli olur haber ederiz...

...SEVgiler&SAYgılar...

Geri