DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

bas gitarist
ertuğrul
doğumgünü...

bu artuğrulun aynı ertuğrul olduğundan şüphelenmeye başladım :?
başka program var mı yakınlarda? geliyim de gözümle greyim bari :)

artuğrulmu :) ehuee denizcm deminde bascısı ert. onunda doğum günüymüş .. sen bizim ertle karıştırmış olabilirsin ayrıca normal yani kim olsa karıştırırdı .. adamlar 4 gün arayla doğmuşlar adlarıda aynı olmuş hala basıyorlar ..

basçıların kardeşliği!!!!fondue'da basan ertuğrul kardeşiminde geçmiş doğumgününü kutluyorum...ve doğumgünü muhabbetinin burda kapanmasını ümid ederek herkeslere sevgilerimi saygılarımı sunuyorum...
pek yakında güzel haberlerle geliyor DeM...

denizz demiş ki:

yav ertuğrul işte, anlayıverin :LOL:
ekulak, haklısın, bu doğumgünü muhabbeti çok uzun sürdü, iyi ki bi doğmuşsunuz kardeşim !:)
siz en iyisi en yakın zamanda nerde çıkacağınızı söyleyin de izlemeye gelelim, serzeniş dinleyelim güzel güzel, di mi turgut? ;) biziz'de çalmamışsınız galiba.

abi serzeniş lazımdır bu aralar. denizz evet bizizde konser falan olmuştu. bundan sonrada cuma akşamları bizizdeyiz . sana fungu başlığında da söylemiştim burdanda söyliyim onu okumadın heralde henüz. neyse doğum günü muhabbetinin son bulduğu iyi olmuş bütün forum öğrendi valla bi özelliği kalmıyordu nerdeyse.

dannnnnnnnnnnnnn.. flaşşşşşşşşşşş. .. şokkkkkkkk
yayınımıza aldığımız bir şok haberle ara veriyoruz sevgili seyirciler... ortalıkta cyberknight olarak gezen dem v.s. birton grubun vokali göktuğ 4 saat kadar önce ortalama 50cm uzunluktaki saçlarını tunalıdaki bir kuaföre teslim etti ... olay yerinde bulunan ben ve diğer muhabir arkadaşlarım olayın hassasiyetinden ötürü 1 saat kadar kendimize gelemedikk :kaydim ilk görüntüleri ilerki haber bültenlerinde sizlere aktaracağız...
keeeeeeeeeeeeeeel ..... niahaaaa :LOL: olm ama ilginç olmuş, kötü olmamış yani . takmayasın kafaya. petruccide kestirmişti.

Selam ben Göktug...
Saça maça takan yok :)= Gittim babalar gibi o sinirle o moral bozukluguyla kazi abi dedim...Ne oldu abi bisimi oldu dedi yok dedim kazi...Tamam dedi giristi :)=
Evet artik saclarim yok...Ne guzel dimi :)= Neden olanlar saolsun anasini satim...Beste mevsimindeyim,verimli dönemdeyim...
Koyucaz çocuguda yakinda insallah!!!
Cok sinirliyim coook!!!

username demiş ki:
Selam ben Göktug...
Saça maça takan yok :)= Gittim babalar gibi o sinirle o moral bozukluguyla kazi abi dedim...Ne oldu abi bisimi oldu dedi yok dedim kazi...Tamam dedi giristi :)=
Evet artik saclarim yok...Ne guzel dimi :)= Neden olanlar saolsun anasini satim...Beste mevsimindeyim,verimli dönemdeyim...
Koyucaz çocuguda yakinda insallah!!!
Cok sinirliyim coook!!!

Hastırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 8O 8O 8O

Valşahi yalan billahi yalan inanmam...gözümle görsemde inanmam 8O

Arkadaşlar 19 Haziran'da Biziz ÖSS gecesinde sahne alacağız...Kesinleşen bilgileri en yakın zamanda ileteceğim...
...Sevgiler&Saygılar...
The Kel :)=

Geri