DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

balans da izlemiştim demi.. sahne performansı heyecanlı gözükmelerine rağmen iyidi.. umarım başarılı olrsunuz burda da.. ha bi de gitarist ayrı bi olay! eyvallah

-> Can'la telefonda düm mesajlaştmıştık.Kendisinin bir diş problemi var ve uzun süredir hep ağrı çekiyordu.Bunu dindirmek için de ağır haplar tabi.Beyinle alakalı bir ameliyat olacak ve kendisi belk ikalkamayabilirim de dedi ama bence kalkar o herif :)= Umarım sağ salim yine aramızda görürüz umarım...

-> Saklıkent konseri organizasyonla alakasız nedenlerden diye umuyorum iptal oldu dün.Saklıkent'e gruplar sabahın 10'undan itibaren soundcheck e geldi ama Saklıkent çalışanları orda değildi nedense.Sona ben eve uyumaya geldim ve telefon geldi iptal oldu abi uyumaya devam diye :)= Saklıkent'ten kayanaklı birşeyse gerçekten ayıp edilmiş bence...Sonuçta bir yardım konseriydi bu!!!

->Bu akşam Garage'da Peyzaj Partide sahne alacağız akşam sularında...

->Herkese çok teşekkürler desteği ve iyi dilekleri için :)=

...Sevgil&Saygılar...

-> Ya valla adam(Can)(maresalx)(DeM'in,forumun ve Garage'ın delisi) ameliyattan çıkmış olmalı da ulaşamıyorum.Ulaşan olursa bize de haber ederse çok seviniriz...

-> Limoncum valla ben eve bu sabah geldim ve akşam konsere saat kaçta çıkarız onu tam bilmiyorum ama 23'ten önce konserler bitecek sanırım.Biz de 2. grup çıkacağız diye biliyorum.Konser de saat 18:00 başlıyor.Bizimle birlikte sevgili Dumanaltı ve Sürgün de sahne alacak.Konserden sonra da bazılarımız İstanbul'a gidip İstanbullu oluyor :)=

...Sevgiler&Saygılar...

slm şarkınızı dinledim müzikal anlamda ve şarkının geneli çok hoş ancak nakarattakivokaller pek hoşuma gitmedi orada back vokaller le bi uyumsuzluk var sanki detone olunmuş gibi. ama dediğim gibi şarkının genel gidişatı ve sözler çok hoş. Tebrik ederim başarılar dilerim,Biz de sizin yorumlarınızı bekliyoruz!

-> vermilion teşekkürler yorumun için.Evet 2. ve 3. nakarattaöyle bir problemimiz var çünkü sevgili kayıdı yapan abimiz kafasına göre orayı burayı koyup çıkarttığı için 1. ve 3. nakaratta yanlış vokalleri koymuş geri vokallerde ve öyle bir sorun oldu.Tekrar da düzelttirecek vakit bulamadık.Şarkınızı dinleyip en kısa zamanda yorum yapacağız biz de...

-> Limon hanfendi,anlatırım detaylı yüz yüze inşallah açıklamasını bunun :)=

-> Can,ameliyattan çıkmış ve iyi geçmiş.Yarına falan kendine gelirmiş.Adam hastaneden çıkacakken falaniyileşsin bir güzellik yapalım ona...3 günlük dünya anasın satim.Gerisi boş!!!

-> Sevenlerimizin nokya süper saund adlı yarışmada oylarını bekliyoruz...

-> www.purevolume.com/demtr 'den 3 şarkımızı dinleyebilirsiniz...

-> Hepinizi çok seviyoruz...

...Sevgiler&Saygılar...

evet annesiyle konuştum bende iyi geçmiş göktuğ gelirsen yarın 4 buçukta armadada ol ordan gitcez yanına annesi bizi götürcek oda numarası 1107 yanlış hatırlamıyorsam çıksın hele bi de süpriz yapak ona toplucanak :D

göktuğ beyler değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz..bu salih olayından da nasıl kurtulacaz hadi bakalım hayırlısı :p teşekkür ediyorum bana bu ismi takan arkadaşa.....
en kısa zamanda(sanırım bu cumartesi)görüşmek üzere efendim..başarılar...............

arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki dün akşam sizi dinlemeye kalamadım..

ses düzeni berbattı ve ismini bilmediğim ama sadece 45 dakika dayanabildiğim grup yüzünden sizi dinlemeye kalamadım...

umarım siz sahneye çıktığınızda herşey yolunda gitmiştir.. zira ben oradan kaçarken!! bass anfisinden enteresan sesler çıkıyodu...

Geri