Pedalını Göster Ey Turkrockcı :)

İlginç bir kafa, hem M5 var, hem H9 var, bi de üstüne G-System var. Ama tavsiyem board'u düzenlemeniz, çok güzel pedallar ama :)
Şöyle bir açıklama getireyim, g systemde bazı modlar ve effectler bana çok tatmin edici gelmedi. O yüzden eski boardumdaki h9 u tuttum. M5 i de içindeki tron up, human voice ve octafuzz efectleri çok hoşuma gittiği için pedalboarduma koydum. H9 u ve m5 i g system üzerinden kontrol edebiliyorum, ve diyer pedalları da. Yanlızca ms50 kontrol edilmiyor. Onun da zaten yanlızca auto wahını ve resonanse filterını kullanıyorum. Çok seçenek olduğu için birçok varyasyon yapılabiliyor ve tek switch ile. Dağınıklık konusu da şöyle, ben dağınık seviyorum. Karışık gözükmesi hoşuma gidiyor ama aslında o karışıklığın içinde bir düzen var.

gigmnaster.jpg

Fakir işi..

Burgs'ün demo vidyosundaki gibi direk, custom shop 56 strat ve orange th30 temiz kanalda çok benziyor onlara.
Zaten vidyodaki ton çok hoşuma gittiğinden aldım.
Epey açık, gümbür gümbür bir ses. Çok yağlı değil, hala çıtır çıtır ama silikonlar kadar dağınık da değil. Çok sevdim.
Ama bunları yarım saatlik denemeyle yazıyorum, bir kaç ay içinde gerçek yüzünü gösterir.
Tsuchi ilk geldiğinde bir ay boyunca beğenemedim, şimdi büyük aşk yaşıyoruz mesela. :)

İki tane 1T308B transistör var, biri kırmızı noktalı. Bir tane de AC125 var.
İçi şöyle;

Burgs'ün demo vidyosundaki gibi direk, custom shop 56 strat ve orange th30 temiz kanalda çok benziyor onlara.
Zaten vidyodaki ton çok hoşuma gittiğinden aldım.
Epey açık, gümbür gümbür bir ses. Çok yağlı değil, hala çıtır çıtır ama silikonlar kadar dağınık da değil. Çok sevdim.
Ama bunları yarım saatlik denemeyle yazıyorum, bir kaç ay içinde gerçek yüzünü gösterir.
Tsuchi ilk geldiğinde bir ay boyunca beğenemedim, şimdi büyük aşk yaşıyoruz mesela. :)

İki tane 1T308B transistör var, biri kırmızı noktalı. Bir tane de AC125 var.
İçi şöyle;

Gule gule kullanin, fiyati da uygun genele gore. Burgs u bir ben sevemiyorum zaten :D

Geri