Pedalını Göster Ey Turkrockcı :)

Sonuncu kendi elimden olsun istedim. Artık pedal işi uzun süreliğine kapandı...

Son durum

yne7agyz.jpg

Son düzenleme:
Sparkle Drive tam bir Tubescreamer. TS808'ün clean pot eklenerek modlanmış hali. OCD, Sparkle Drive klonu olmamalı. Sparkle Drive mid karakterli. Hustle ise daha bir low gain Crunch ton için.

sparkle drive ın ts olduğunu biliyorum, ama bazı forumlarda ocd için modifiye edilmiş sd dediklerini sordum, o yüzden sordum
tdpri.com'dan alıntılıyorum
The SD is more of a TS type and the OCD I found to have more gain and get into Marshall territory.
SD stays on my board all the time, but i use it as a boost ( can go from clean to dirty), but as stated above the "blend" knob is what makes this pedal great. The drive on this pedal is a clone of the TS808. The OCD is a diff pedal altogether. Seems to have more drive and more umph than the SD.

535Q gitti yerine ZW-45 geldi. Pazartesi günü modlanmaya gidecek muhtemelen. Sarı fasel eklenecek. Sarı/kırmızı Fasel ayrımı için toggle switch takılacak. Sarı faseldeyken pedal aktif olduğunda sarı led, kırmızı faseldeyken pedal aktif olduğunda kırmızı led yanacak. Muhtemelen bir de true bypass olacak.

mbjc.jpg

535Q gitti yerine ZW-45 geldi. Pazartesi günü modlanmaya gidecek muhtemelen. Sarı fasel eklenecek. Sarı/kırmızı Fasel ayrımı için toggle switch takılacak. Sarı faseldeyken pedal aktif olduğunda sarı led, kırmızı faseldeyken pedal aktif olduğunda kırmızı led yanacak. Muhtemelen bir de true bypass olacak.

mbjc.jpg

Şimdi cahilliğimi af buyurarak sarı fasel nedir diye soruyorum :)

Geri