Pedalını Göster Ey Turkrockcı :)

Evde veya sahnede gitar çalarken dans ediyorum resmen pedal açıp kapamak için
Kısa zamanda bu pedal presetleri hazırlayan aletlerden edinmem gerek bu konuda yardıma ihtiyacım var.

11173546_674886272617563_684020469_n.jpg

Xotic AC Booster
MXR Micro Flanger
Boss PS5 Pitch Shifter
ISP Decimator Noise Gate...
EH Nano Holy Grail Reverb
Boss DD3 Delay
Jim Dunlop Q95 Wah
Boss GE7 EQ
MXR Vintage 76' Dyna Comp
Resim4.png

Hocam 78 badass overdriveı biraz özetleme sansın varmı deneme imkanı bulamadım bir türlü bu aleti .

Bu zamana kadar denediğim ve kullandığım OD lar içinde benim karakterime ve ekipmanıma en çok uyan pedal olduğunu düşünüyorum. tubescreamer ile karşılaştırırsam; Ondaki boğukluk ve "vıjjjj " sesi yok. gain seviyesi daha düşük , daha net. Bumb switch mid ve bass frekansları boost ediyor .bir nevi modern ve vintage geçiş sağlıyor.

Bu zamana kadar denediğim ve kullandığım OD lar içinde benim karakterime ve ekipmanıma en çok uyan pedal olduğunu düşünüyorum. tubescreamer ile karşılaştırırsam; Ondaki boğukluk ve "vıjjjj " sesi yok. gain seviyesi daha düşük , daha net. Bumb switch mid ve bass frekansları boost ediyor .bir nevi modern ve vintage geçiş sağlıyor.
Cevabın için teşekkür ederim , Kısa zamanda dore'nin yolunu tutup denemesi kaldı :)

Vay. Almışsın pedalları abi. Setup bana epey tanıdık geldi :)

Nasıl sonuç veriyor Ratortion Gt-2 clean'i ile?
Katkılarınızla dostlar sağolun , ratortion bence tek başına harika tam bir vintage pedal bir ara kayıt koyucam , modellemeye ihtiyaç duymuyor gt açmıyorum pek, her an satılığa açabilirim yani gene biraz daha kombinleyeyeim deneyeyim hele ;)o nedenle açıkçası eksiğim bir eq pedalı diye düşünüyorum,

Katkılarınızla dostlar sağolun , ratortion bence tek başına harika tam bir vintage pedal bir ara kayıt koyucam , modellemeye ihtiyaç duymuyor gt açmıyorum pek, her an satılığa açabilirim yani gene biraz daha kombinleyeyeim deneyeyim hele ;)o nedenle açıkçası eksiğim bir eq pedalı diye düşünüyorum,

Direk mixer'e giriş için dedim, yoksa zaten clean açmaya gerek yok amfi varken.
Ratortion kaydını bekliyoruz :)

Geri