Pedalını Göster Ey Turkrockcı :)

image.jpg
İstediğim gibi oldu :)

Uzundur, aradığım bazı pedalları sonunda temin edebildim...Henüz kurcalama/karşılaştırma yapma fırsatım olmadı ama güncel board şu şekilde;

IMG_0417.JPG

Input sırayla;

1- T.C. Polytune Mini2
2 - Area51 Wah
3 - Analogman Sunface (NKT275 WhiteDot High Gain)
4 - SweetSound MojoVibe
5 - Paul Cochrane Timmy (surf green)
6 - Analogman KOT (Highgain RedSide)
7 - EH SoulFood
8 - T-Rex Reptile 2
9 - T-Rex FuelTank Chameleon
10 - T-Rex Tonetrunk 68
11 - Bol Bol güç kablosu ve ara kablo

Belki ileride bir Tremolo pedalı ile, umarım altın vuruşu yapacağım... :D

Sevgiler ve saygılar...

@Grundar Bu bir hayli güzel olmuş. Öyle böyle değil. Naçizane tavsiyem Soulfood yerine Oxblood, Tumnus veya Archer olur. Bu boarda daha yakışır. Mojovibe için de nazar boncuğu takıver altına, çok fena baktım.

@Grundar Bu bir hayli güzel olmuş. Öyle böyle değil. Naçizane tavsiyem Soulfood yerine Oxblood, Tumnus veya Archer olur. Bu boarda daha yakışır. Mojovibe için de nazar boncuğu takıver altına, çok fena baktım.
Sevgili @taka

Abicim, fevkalade yerinde ve güzel tespitler (y)...Ben de tamamen benzer duygular içindeyim, Reptile'ı henüz deneyemedim, beğenmezsem o ve SoulFood ile ilgili gelecekte bir kalkınma planı yapacağım :LOL:...Ama şimdi sırada bir ampli var, niyeti çılgınca 68 DDRI a bozmuş durumdayım, mali durumları az biraz toplayayım, onun da bakacağız bir çaresine :p...

Sevgiler ve saygılar...

Sevgili @taka

Abicim, fevkalade yerinde ve güzel tespitler (y)...Ben de tamamen benzer duygular içindeyim, Reptile'ı henüz deneyemedim, beğenmezsem o ve SoulFood ile ilgili gelecekte bir kalkınma planı yapacağım :LOL:...Ama şimdi sırada bir ampli var, niyeti çılgınca 68 DDRI a bozmuş durumdayım, mali durumları az biraz toplayayım, onun da bakacağız bir çaresine :p...

Sevgiler ve saygılar...

Reptile yerine trex replica daha hoş olur veya alterego versatil bir seçenek, eğer kafada daha kısa delaler varsa way huge aquapuss da çok fena :) ayağında paralansınlar, güzel olmuş hoca :D

Wah'ı beğeniyor musunuz?
Malesef hiç memnun değildim, pot hışırtı yapıp duruyordu (2-3 kere değiştirmiştim, yerine koyduklarım da yapmaya başlıyordu 1 ay gibi kısa bir sürede), volume boost rahatsız ediyordu, en sonunda içine şunu yapıp koydum (Guitar FX Layouts: Ibanez WH10) koyduğumdan beri hiç sorun yaşamıyorum. Almayı düşünüyorsanız çok tavsiye edemem malesef.

Geri